kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2010 o 10:29, LESZ3u napisał:

Pierwszym pełniakiem będzie Ford Racing Off Road PL.

Słabiutko, jak na dość optymistyczny Ukryty Przekaz. Mam nadzieję, że kolejne pełniaki będą naprawdę miażdżące. Szczerze mówiąc ucieszyłbym się z jakiegoś RPG, lub gry akcji ;)

A Tipsomaniak to bardzo fajny gadżet - zawsze czytam go w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 10:29, LESZ3u napisał:

Pierwszym pełniakiem będzie Ford Racing Off Road PL.

Słabiutko, jak na dość optymistyczny Ukryty Przekaz. Mam nadzieję, że kolejne pełniaki będą naprawdę miażdżące. Szczerze mówiąc ucieszyłbym się z jakiegoś RPG, lub gry akcji ;)

A Tipsomaniak to bardzo fajny gadżet - zawsze czytam go w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee? Przecież pierwszy Hitman był kiedyś na coverze w pełnej wersji ... tylko nie pamiętam czy w wersji PL ale to chyba nie powód by dawać go raz jeszcze. No chyba że to twoja kolejna podpucha. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna podpucha. Jak to ktoś pięknie nazwał na markolfie, CD-A się zautokotleciło. No dobra, w 2004 roku dali w angielskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 11:27, Tyler_D napisał:

Eee? Przecież pierwszy Hitman był kiedyś na coverze w pełnej wersji ... tylko nie pamiętam
czy w wersji PL ale to chyba nie powód by dawać go raz jeszcze. No chyba że to twoja
kolejna podpucha. :-P

Nie podpucha, Ghost tak napisał na forum CDA. Ale serio już był? Wiem, że w Clicku dawali. W sumie dziwne dawać dwa razy tego samego pełniaka. ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trochę dziwny zabieg ze strony CDA ... że pojawiały się u nich i u konkurencji te same gry to jest zrozumiałe ale żeby to samo pismo dawało dwa razy tę samą grę? Spolszczenie co nieco zmienia ale nie oszukujmy się - to ta sama gra, była w wielu tanich seriach i promocjach - nie jest to żaden hit [ no chyba że dla bardzo młodych wiekiem i stażem graczy ] ale pograć można. Co prawda nie będę bardzo jojczył jakie to CDA złe i w ogóle [ bo to w co chce zagrać to zasadniczo kupuje we własnym zakresie ] niemniej jednak takie zagranie jest nieco ... dziwne. A może po prostu opłacało się wydać ją drugi raz? Może taki był deal z dystrybutorem? Who knows, who cares.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem happy, że dodali Codename 47!! Mam wszystkie części z serii oprócz tej;P Strzał w dziesiątkę:P

Tyl4r_D
Mimo wszystko ktoś, kto kupuje CDA na tym skorzysta, i choć jest mało osób, które nie mają tej gry, to ja np. jej nie mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Hitman: Codename47... W sumie pełniak dobry, chociaż był. A tym bardziej że mi się płytka stara gdzieś zagubiła w mrokach więc nawet to i lepiej żeby powtórzyli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ocencie zestaw jako calosc, a nie poszczegolne elementy, szczegolnie gdy nie znacie calosci ukladanki.

Pelniakow bedzie duzo, a powiem tylko, ze ten nr 1 w CDA dostal 9+.

Wiec bez paniki niepotrzebnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeci pełniak
Hitman 2: Silent Assassin

Sprzedaż CDA tak bardzo spada, że pomimo chwytania się ostatniej deski ratunku jaką było wprowadzenie recenzji konsolowych, robicie "czyszczenie magazynów"? ;d

Ale w sumie z SA się cieszę, bo tylko tego mi brakowało z CDA.
Tylko, że jak dadzą Contracts to przesada, chyba dwa lata temu były. Rozumiem jedynka, z sześć lat temu ją dawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 12:05, Krzycho napisał:

Trzeci pełniak
Hitman 2: Silent Assassin

Sprzedaż CDA tak bardzo spada, że pomimo chwytania się ostatniej deski ratunku jaką było
wprowadzenie recenzji konsolowych, robicie "czyszczenie magazynów"? ;d

No coś ty, przecież wtedy dawali pojedynczo, a teraz wszystkie naraz, to sie liczy jako nowy pełniak!

A tak na serio: FAIL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje że będzie antologia Hitman... :)

@smuggler: No ja oceniam jako całość. Jak już są dwie części Hitmana no to jest dobrze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smugg - nie dziw się ludziom że tak reagują. ;-) Akurat ja nie panikuję, wręcz przeciwnie. Myślę że to po prostu zwykła ludzka ciekawość się objawia i tyle, zwyczajnie jestem [ i sądzę że nie tylko ja ] ciekaw co was skłoniło do tego kroku żeby wydać ponownie na coverze Hitmana. Ale oczywiście przy tym nie liczę że powiesz co jest grane - macie do tego w końcu całkowite prawo. A numer i tak zapowiada się ciekawie czy to ze względu na Tipsomaniaka, plakat czy recki nadchodzących hitów. Pełniaki już dawno zeszły na dalszy plan jeżeli o mnie chodzi co oczywiście nie oznacza że nie ucieszyłbym się widząc na DVDku jakąś starszą / niedostępną na naszym rynku obecnie grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 12:05, Krzycho napisał:

Trzeci pełniak
Hitman 2: Silent Assassin

Sprzedaż CDA tak bardzo spada, że pomimo chwytania się ostatniej deski ratunku jaką było
wprowadzenie recenzji konsolowych, robicie "czyszczenie magazynów"? ;d


<<<Cos piles? Pomine fakt, ze "czyszczednie magazynow" to dolaczenie pisma/plytki archiwalnego, a nie puszczenie jeszcze raz tego samego pelniaka. Z ta subtelnoscia, ze kiedys robil za glowny hit, a teraz za srodek peletonu, a hit to dopiero bedzie. No ale pomarudzic zawsze mozna...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 12:10, Gordon92 napisał:

Powiem krótko <face_palm> Może dodadzą jeszcze Hitmana kontrakty

Contracts raczej dadzą skoro dali już dwie pierwsze części ale Blood Money to przesada, była jakieś pięć numerów temu. :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 12:10, Gordon92 napisał:

Powiem krótko <face_palm> Może dodadzą jeszcze Hitmana kontrakty i Krwawą Forsę?


Tak i co? Potniesz sie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się