kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2010 o 13:07, NdysH napisał:

To ostatni z pełniaków ? Jeśli tak to szczerze nawet dobry pod względem pełniaków numer,
ale kto nie ma Hitmanów ?

Osoby, które dopiero zaczęły chodzić na dwóch nogach i te, która na komunie nie dostały Quada tylko komputer (co przecież nie jest na topie). Taka moja refleksja.

EDIT: KrzychO to czwarty pełniak, a trzecia część Hitmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie mieli nas zaskoczyć i nas zaskoczyli. Szkoda, że CDA nie ma alternatywy w postaci pisma bez płyty za o wiele mniejszą cenę. Tak to szkoda kasy a płytka będzie się kurzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 13:09, Bithda napisał:

Osoby, które dopiero zaczęły chodzić na dwóch nogach i te, która na komunie nie dostały
Quada tylko komputer (co przecież nie jest na topie). Taka moja refleksja.


Tu się nie zgodzę. Mam 17 lat, na komputerze gram od 10 lat i w swojej kolekcji nie posiadam żadnego Hitmana oprócz Krwawej Forsy z CDA. Jeżeli trylogia Hitmana okaże się prawdą to bardzo chętnie przejdę trzy pierwsze odsłony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 13:14, milten6 napisał:

> Osoby, które dopiero zaczęły chodzić na dwóch nogach i te, która na komunie nie
dostały
> Quada tylko komputer (co przecież nie jest na topie). Taka moja refleksja.

Tu się nie zgodzę. Mam 17 lat, na komputerze gram od 10 lat i w swojej kolekcji nie posiadam
żadnego Hitmana oprócz Krwawej Forsy z CDA. Jeżeli trylogia Hitmana okaże się prawdą
to bardzo chętnie przejdę trzy pierwsze odsłony :).

A jednak istnieje osoba, która zdjęła pieluchy dawno temu a nie grała jeszcze w Hitman''a. Brawa! Chociaż masz czego żałować:]
Przecież każdy wie, jaki będzie główny pełniak. To Dead Space.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem niemile zaskoczony, zapowiadano, że wrześniowy numer będzie miał dobre pełniaki ale po co dawać 2 razy to samo, liczyłem na coś ciekawszego do zagrania;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2010 o 13:15, Bithda napisał:

A jednak istnieje osoba, która zdjęła pieluchy dawno temu a nie grała jeszcze w Hitman''a.
Brawa! Chociaż masz czego żałować:]
Przecież każdy wie, jaki będzie główny pełniak. To Dead Space.


Why? Nie wiesz,że EA nie daje gier do magazynów? To tera już wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze w zagranicznych numerach daje, po drugie- była zagadka na okładce czy gdzieś, koleś rozszyfrował i takie buty wyszły. Nie myślcie, że biore to z ucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 13:25, Bithda napisał:

> Nie myślcie, że biore to z ucha.


Nie no, pamiętam ten "ukryty przekaz"... DED SPEJS... Może i prawda, dlatego czekam na oficjalne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 13:25, Bithda napisał:

Po pierwsze w zagranicznych numerach daje, po drugie- była zagadka na okładce czy gdzieś,
koleś rozszyfrował i takie buty wyszły. Nie myślcie, że biore to z ucha.


Ale to w zagranicznych. Podaj mi choć jeden tytuł wydany przez EA który trafił do polskiego magazynu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 13:25, Bithda napisał:

Po pierwsze w zagranicznych numerach daje, po drugie- była zagadka na okładce czy gdzieś,
koleś rozszyfrował i takie buty wyszły. Nie myślcie, że biore to z ucha.

Mówisz o tym photoshopowanym fotokodzie? Tym: http://forum.gram.pl/upl/forum/2010_32/20100813183931.jpg

Fake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hitman: Codename 47 mam z CDA. Raz przeszedlem, drugi nie zamierzam, bo gra jest piorunsko trudna, a jeden maly blad na koncu misji powoduje, ze trzeba ja przechodzic od poczatku. No i nie ma mozliwosci zapisania gry. Hitman: Silent Assasin mam z CDA, to byla jedna z moich ulubionych pelnych wersji, przeszedlem kilkakrotnie. Gra co prawda nadal jest trudna, ale ma opcje zapisu gry no i fabula jest fajna. No i jeszcze ta muzyka. Hitman: Contracts mam z... CDA. W duzej mierze to remake czesci pierwszej, ale nowe misje, ktore sie pojawiaja sa fajne. No i mozna zapisywac gre. Przeszedlem kilkakrotnie, warto bo fabula jest fajna. Trzy pelniaki i wszystkie mam z CDA. Zobaczymy jak bedzie wygladac ten hit numeru, ale moim zdaniem wydawac ponownie kase na licencje gier, ktore juz wczesniej byly w czasopismie to jednak marnotrastwo i lepiej by bylo po prostu odlozyc je do puli jakiegos fajnego i superdrogiego pelniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się