kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2010 o 10:51, Muradin_07 napisał:

No sorry... gra z 60 zł (nie wiem jaka jest teraz cena PK)


Sugerowana cena gry z Platynowej Kolekcji to 69.90zł a więc jeszcze więcej niż piszesz. A to jeszcze zmniejsza szansę na takową grę w CDA. Na razie to ciężko nawet o grę z Topsellera za 40zł to jak tu myśleć o PK.

Dnia 26.08.2010 o 10:51, Muradin_07 napisał:

w czasopiśmie za (nawet jakby
podwyższyli cenę) 20 zł, gdzie już jest 3 sztuki Hitmana... No nie wiem nie wiem...


Nowy numer na pewno nie będzie kosztował 20zł. Myślę że złotówkę więcej niż standardowy.
Co do Hitmana to jego tutaj nie ma co liczyć, bo jakby nie patrzeć to jest to czyszczenie magazynów.

Nie pomyliłem się - Rainbow Six: Vegas.

Czyli czyszczenie magazynów + gra z kosza supermarketu dostępna za 5zł. Krótko mówiąc... nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czyli tak jak myśleliśmy... Ten numer to może kupię, bo grałem w dwójkę a w jedynkę nie... Więc ogólnie jeżeli chodzi o pełniaki numer naprawdę udany nawet jak ktoś spojrzy że Hitmany były. Tylko jedno pytanie: dlaczego dopiero po wakacjach to się pokazało... ;D

@dave03: Antologia Hitman kosztuje 25 zł, więc nawet jak to jest czyszczenie magazynów to jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 11:00, mikim napisał:

Ostatni pełniak już znany - Tom Clancy''s Rainbow Six Vegas.

Ja tam raczej nie kupię ;p.

I to jest ten mega wypas pełniak? Hehe
Współczuje tym co chcieli Wiedźmina albo Mass Effect :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni pełniak to:
Tom Clancy''s Rainbow Six Vegas PL

Edit: Widzę że ktoś był szybszy :)

Jak na wrześniowy numer cienko. Jedyna co się chwiali to ten Tipsomaniak bo plakat to i tak porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 11:04, kaczek93 napisał:

Ostatni pełniak to:
Tom Clancy''s Rainbow Six Vegas PL

Napisz to jeszcze z cztery razy...kolega mikim już nam to przekazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 11:03, DonSzabla napisał:

> Ostatni pełniak już znany - Tom Clancy''s Rainbow Six Vegas.
>
> Ja tam raczej nie kupię ;p.
I to jest ten mega wypas pełniak? Hehe
Współczuje tym co chcieli Wiedźmina albo Mass Effect :D


Ja to obstawiał bym Wieśka gdzieś tak koło numeru gdzie byłaby recka dwójki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 11:06, Muradin_07 napisał:

Ja to obstawiał bym Wieśka gdzieś tak koło numeru gdzie byłaby recka dwójki... :)

Jak wejdzie do klasyki do tego czasu to jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 11:02, Muradin_07 napisał:

@dave03: Antologia Hitman kosztuje 25 zł

Masz racje... Tylko kto dziś kupi antologie Hitmana za 25-30zł podczas gdy niedawno Cenega pozbywała się gier ze starej Kolekcji Klasyki za 5-12zł? Ten kto chciał już to dawno zrobił (pewnie nawet nie jeden który gry nawet nie planował kupić wtedy to jednak to zrobił ze względu na śmieszną cenę).

Dnia 26.08.2010 o 11:02, Muradin_07 napisał:

więc nawet jak to jest czyszczenie magazynów
to jest dobrze.


Ja bym powiedział że nie jest dobrze. Prawie to samo serwował nam Play i jakoś wszyscy na to wtedy narzekali (słusznie zresztą). Nie marudziłbym ani trochę gdyby ostatnia pełna wersja to był jakiś hit którego nie kupimy za parę złoty ale tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a we wrześniowym numerze czeskiego Levela, na fullu umieszczony jest również Tom Clancy''s Rainbow Six Vegas, tyle, że w przeliczeniu na PLN kosztuje on 38 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 11:23, Krzycho napisał:

No ale co do przecieku, od kiedy wieża Eiffla czy Statua Wolności są w Las Vegas?

Od dawna,są tam miniatury tych "pomników",jest tez piramida itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak... ale jakby nie patrzeć ci którzy nie grali zagrają po niższej cenie. A ci którzy nie kupią CD-A będą dalej kupować po 25zł...

@PJ_MW: No to mnie tym rozwaliłeś... I był tylko jeden pełniak? Jak tam był tylko jeden pełniak to można po prostu dziękować że CD-A jest w takiej a nie innej cenie i jest to co jest. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 11:23, Krzycho napisał:

No ale co do przecieku, od kiedy wieża Eiffla czy Statua Wolności są w Las Vegas?


Poogladaj oryginalne CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas, ktorego akcja dzieje sie wlasnie w Las Vegas, tam w kazdym odcinku jest pokazywane to miasto. To prawda, ze jest tam i statua wolnosci i wieza Efiffla, sa nawet piramidy. Akurat w Las Vegas sa miniatury wielu znanych obiektow z calego swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2010 o 11:30, Muradin_07 napisał:

@PJ_MW: No to mnie tym rozwaliłeś... I był tylko jeden pełniak? Jak tam był tylko jeden
pełniak to można po prostu dziękować że CD-A jest w takiej a nie innej cenie i jest to
co jest. :D


Tak, będzie tylko jeden. Tak naprawdę to w większości numerów zawsze jest jedna pełna wersja, max 2, ale takie z wyższej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 12:00, PJ_MW napisał:

Tak, będzie tylko jeden. Tak naprawdę to w większości numerów zawsze jest jedna pełna
wersja, max 2, ale takie z wyższej półki.


No tak, oczywiście... Ale akurat w tym przypadku to lekki zgrzyt jeżeli chodzi o cenę... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah. Dobrze wiedzieć. Bo wiedziałem tylko, że jest tam "niby-sfinks" ;)


A co do Rainbow Sixa to się cieszę, że go dali, w tym miesiącu CDA ma moją kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się