kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2010 o 18:19, dave03 napisał:

Rainbow Six: Vegas, które leży w koszach supermarketów i kosztuje aż 5zł.


U mnie akurat nie leży, a gdyby leżało, to pewnie kosztowałoby ok. 40 zł (ostatnio widziałem HoM&M V Złota Edycja za 129,90 zł o_O), więc z pełniaka się cieszę. Koszty dorzucenia Tipsomaniaka też jakieś są, a 2 zł jakąś fortuną nie jest. Co do ogólnej ceny czasopisma, to chyba każdego byłoby stać na wydatek rzędu 17 złotych, chyba że ktoś akurat nie ma pieniędzy, bo dopiero co kupił 3 premierowe gry albo nie starczy mu na fajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 18:19, dave03 napisał:

> Najlepsze pełniaki od BARDZO dawna.

Doprawdy nie wiem czym tu się tak podniecać, bo ja bym powiedział że tak źle to już nie
było od dawna i to mimo faktu iż już od kilku ładnych miesięcy pełniaki w CDA opierały
się na grach ze starej Kolekcji Klasyki dostępnej za kilka złoty.

Nie ważne ile ta gra kosztuje i gdzie się znajduje. Ważne, że ta gra jest dobra. A licencje dobrych gier nie kosztują kilka złotych. Raczej kilka(naście? dziesiąt?)tysięcy

Dnia 30.08.2010 o 18:19, dave03 napisał:

Teraz natomiast redakcja
serwuje swoim czytelnikom jeszcze raz trzy części Hitmana + Rainbow Six: Vegas, które
leży w koszach supermarketów i kosztuje aż 5zł. Podwyżka o 2zł gratis.


Ta promocja trwała dokładnie tydzień, była w Realu. Fakt faktem, jak taką grę dają za taką cenę to ludzie się rzucają.

Dnia 30.08.2010 o 18:19, dave03 napisał:

Doprawdy nie rozumiem tych zachwytów tym bardziej że jak Play zrobi czyszczenie magazynów
to od razu same narzekania, ale jak podobna zagrywka ma miejsce w CDA to już większość
krzywić się nie potrafi.

CDA zdarza się to pierwszy raz, Play miał okazję robić to co dwa miesiące, więc sorry.

Dnia 30.08.2010 o 18:19, dave03 napisał:

Ale co tam... cieszcie się tylko nie zdziwcie się jak podobne praktyki będą się powtarzać
coraz częściej, bo skoro czytelnicy są tak mało wymagają to po co się starać o lepsze
licencje.

Jeśli podobne praktyki będą się powtarzać to wtedy czytelnicy zaalarmują. Smuggler pisał gdzieś, że kupując licencję na Vegasa musieli też wziąść hitmana, czy jakoś tak. Jeśli to się nie powtórzy, to zapomnę o sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Rainbow Six: Vegas, które leży w koszach supermarketów i kosztuje aż 5zł.
Ja tam się cieszę z tego pełniaka bo u mnie nie ma supermarketów. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 19:08, Gumisiek2 napisał:

Koszty dorzucenia
Tipsomaniaka też jakieś są, a 2 zł jakąś fortuną nie jest.


Ten Tipsomaniak to jakiś lichy jest, bo ma tylko 140 stron. Właśnie przejrzałem kilka starszych i tamte mają około 200.

>Co do ogólnej ceny czasopisma,

Pismo też odchudzone w stosunku do tego co było kiedyś. Na dodatek poprzednio gdy był grubszy tipsomaniak to cena wzrastała o złotówkę, teraz o 2zł no i nie zapominajmy o odgrzewanych kotletach w postaci trylogii Hitmana.
O "prezentach" w postaci wywieszki na drzwi czy planu lekcji im mniej tym lepiej.

Dnia 30.08.2010 o 19:08, Gumisiek2 napisał:

to chyba każdego byłoby stać na wydatek rzędu 17 złotych


Lepiej swego czasu było dołożyć kilka złoty i kupić sobie jakąś nową grę od EA. To byłby znacznie bardziej opłacalny interes.

Kirabaxior --->
>Nie ważne ile ta gra kosztuje i gdzie się znajduje. Ważne, że ta gra jest dobra.

Problem w tym że gry z KK kosztowały długo 7-12zł (jeszcze dzisiaj można nawet na nie trafić) i nawet jak ktoś nie miał w planach czegoś kupić to widząc tak śmieszną cenę po prostu się na to decydował.

>Ta promocja trwała dokładnie tydzień, była w Realu.

To nie trwało tygodnia, bo już od ponad miesiąca Rainbow Six: Vegas tyle kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 19:26, Catie napisał:

mnie jakoś nigdy cda się nie podobało... jakoś mało tekstu w sumie i nieobiektywny mi
sie wydawał...


Tekstu to akurat w CDA jest dość sporo jeśli spojrzy się na to przez pryzmat konkurencji. Problem w tym że jest dużo takiego "lania wody" i pisania nie na temat (przykład - zapowiedz Wolfensteina, niby 4 strony ale powciskane na siłę jakieś ramki w której to pisze się o zupełnie innej grze, byle tylko zapełnić strony).
Ja kiedyś CDA kupowałem dość regularnie, ale niestety błędy w recenzjach spowodowały iż sobie odpuściłem. Teraz kupuje tylko i wyłącznie dla pełnych wersji, ale ostatnio nawet pod tym względem jest słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 19:39, dave03 napisał:

Problem w tym że gry z KK kosztowały długo 7-12zł (jeszcze dzisiaj można nawet na nie
trafić) i nawet jak ktoś nie miał w planach czegoś kupić to widząc tak śmieszną cenę
po prostu się na to decydował.


A g... uzik prawda. Osobiscie nie kupuje gier, ktore sa tanie, a ktore mnie nie interesuja. Nie lubie przygodowek, sportowek, wyscigow i strzelanek, wiec nawet jak sa tanie to ich nie kupuje. A jak sa w pelnej wersji w czasopismie to czasem nawet zainstaluje i odpale. CDA czytam od 1999 roku, pamietam, ze byl okres kiedy byla co miesiac tylko jedna pelna wersja, na dodatek prawie zawsze byl to jakis FPS. Dopiero od kilku lat na plycie jest nie dosc, ze kilka gier to jeszcze zroznicowanych. I nadal CDA czytam, gry z covera sa dla mnie dodatkiem choc nie raz sie ciesze, ze pojawila sie taka czy inna pelna wersja. W najnowszym numerze owszem pelniaki sa nie dla mnie (Hitmany mam juz z CDA, wyscigow nie lubie, strzelanek tez), ale do poczytania jest sporo. Bo i ten "chudy" Tisomaniak i recenzje interesujacych mnie gier i kilka innych ciekawych tekstow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas PL jako pełniak?
Chyba kupię tę nr. ze względu na tę gierkę. Czytałem, że dobra i z ładną grafiką (pierwsza gra na PC na UE3).
Ciekawi mnie jak wygląda system osłon (pewnie gorszy niż w CoJ:WK)...
Cóż pora iść do sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 08:55, LordWiadro napisał:

Artykuły w tym numerze i timsomaniak... Mniam mniam om nom nom nom... Bo pełniaki to
już wszystkie miałem wcześniej ;p


Mmmm gazetka świetna, tylko szkoda, że tak jakoś zapakowane ( pogniecione trochę miałem). Popatrzcie co z chodzi do extra klasyki Fear 2 i Kroniki Riddicka miodzioooooooo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh mój Dziennik Zadań przesunął się w stronę tipsomaniaka i płytki. Cały pognieciony :P. Nie mogę się doczekać kiedy odpakuję nowy numer w wolnej chwili :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 10:43, Dark_Sebat napisał:

Mógłby ktoś zarzucić ocenami Worms: Reloaded i Need for Speed World? Byłbym wdzięczny.

Spoiler

8 i 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 19:39, dave03 napisał:

Problem w tym że gry z KK kosztowały długo 7-12zł (jeszcze dzisiaj można nawet na nie
trafić) i nawet jak ktoś nie miał w planach czegoś kupić to widząc tak śmieszną cenę
po prostu się na to decydował.


Serio? Ja wielu gier bym nie brał, nawet gdyby za darmo rozdawali (zawsze to marnotrawstwo wolnej przestrzeni), a co dopiero za jakiekolwiek pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 11:00, Ziggy napisał:

Jakie oceny zebrała Mafia 2 i Starcraft? Czy ocena sięzmieniła z tej co dali na stronie
internetowej?

Spoiler

Mafia - 8+
Starcraft - 9+/10(multi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 10:54, Kadaj napisał:

Serio? Ja wielu gier bym nie brał, nawet gdyby za darmo rozdawali (zawsze to marnotrawstwo
wolnej przestrzeni), a co dopiero za jakiekolwiek pieniądze.

Więc tym bardziej nie zainstalujesz gierek z CDA, bo one są tylko dodatkiem do czasopisma czyli są niejako za darmo. Ja (i nie tylko zresztą) jednak CDA kupuje tylko dla gier i jak widzę coś co by mnie mogło zainteresować za 7-10zł to kupuję a nie czekam aż może kiedyś wpadnie to na cover. Tym bardziej że wydania z pism jakoś nie zachwycają choćby z powodu pudełek które rozlatują się dosłownie podczas normalnego otwierania.
A samo pismo po wyjęciu z tego worka też bardzo często wygląda jak wyciągnięte psu z gardła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się