kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2010 o 18:19, dave03 napisał:

Teraz natomiast redakcja
serwuje swoim czytelnikom jeszcze raz trzy części Hitmana + Rainbow Six: Vegas, które
leży w koszach supermarketów i kosztuje aż 5zł. Podwyżka o 2zł gratis.


Czyli sugerujesz, że im droższy pełniak w sklepie tym lepszy? Puknij się wiesz gdzie. Jakby dali Microsoft Flight Simulator X czy tam jeszcze nowszy (nie wiem jaki najnowszy) , który pewnie w jakimś sklepie jest jeszcze za 200 złotych to pewnie skakał byś z radości i ogłosił byś światu wesołą nowinę. Hitmany to akurat świetny cykl i myślę, że redakcje to g%..@ obchodzi czy ktoś już to w to grał i to nawet z 5 razy czy nie. RS: Vegas też jest bardzo dobre, o czym zresztą ocena w CDA świadczy. Moim zdaniem lepiej dawać to co znane i dobre niż nieznane, a uważane za dobre tylko w bardzo nielicznym kręgach jak np.Supreme Ruler 2020 jakiś czas temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2010 o 12:02, Sarturias napisał:

Czyli sugerujesz, że im droższy pełniak w sklepie tym lepszy? Puknij się wiesz gdzie.

Jemu raczej chodziło o to, że jeśli ktoś kupuje CDA ze względu na pełniaki, to lepiej żeby wydał na takiego Rainbow Six Vegas 5 zł, niż 17 zł. Czysta matematyka. Zwłaszcza że Hitmany wielokrotnie ukazywały się na coverze, nie tylko w CDA, więc raczej ten kto chciał je mieć, już je ma.
W tym numerze liczy się w zasadzie tylko Vegas. A skoro można je znaleźć za 5 zł... po co kupować cały numer za 17 ? Oczywiście to skutkuje tylko wtedy gdy ktoś kupuje pismo ze względu na gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 11:35, dave03 napisał:

Więc tym bardziej nie zainstalujesz gierek z CDA, bo one są tylko dodatkiem do czasopisma
czyli są niejako za darmo.


Tu masz rację, w ciągu tych 12 lat kupowania CDA zdarzyło mi się to może ze 3 razy. ;p


Ale z drugiej strony - nigdy też nie kupiłem w sklepie gry, której nie miałem w planie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 11:00, Ziggy napisał:

Jakie oceny zebrała Mafia 2 i Starcraft? Czy ocena sięzmieniła z tej co dali na stronie
internetowej?


Mafia II

Spoiler

8+


StarCraft II
Spoiler

single 9+, multi 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba, z tego waszego Planu lekcji zrobię sobie papier toalety. A polowe CDA zostało na tekturce. Wszystko zostało tak beznadziejnie spakowane, że panie w sklepie po prostu łamią na pół, nie dziwie się zresztą jak to tak wielgachne.
I ten beznadziejny klej co wszystko na nim zostaje. Brawo za pomysłowe spakowanie. Było trzeba nas przynajmniej wyręczyć z wycinania i włożyć to w kupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

Oo,to jak to wygląda zapakowane?Bo nie miałem czasu do sklepu pójść jeszcze,pewnie jutro albo dziś wieczorem skocze a ciekaw jestem jak to to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, zapakowane jest to tragicznie, zawieszki trzeba sobie samemu powycinać, a przez ten klej mocowałem się żeby w ogóle wyjąć wszystko z opakowania. Kawałek okładki z magazynu oderwany, wszystko się lepi, Tipsomaniak ledwo wyszedł z tego żywy - potworność. Także tektura na której jest plan lekcji i zawieszki idą do kosza, biorę się za studiowanie magazynu (o ile nie zdążył mi się przykleić do biurka na dobre).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 16:31, Xsaw napisał:

>ciach

Oo,to jak to wygląda zapakowane?Bo nie miałem czasu do sklepu pójść jeszcze,pewnie jutro
albo dziś wieczorem skocze a ciekaw jestem jak to to wygląda.

Tym razem CDA jest zapakowany w podłużny worek ze względu na Plan lekcji i zawieszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 12:02, Sarturias napisał:

Czyli sugerujesz, że im droższy pełniak w sklepie tym lepszy? Puknij się wiesz gdzie.


Raczej sam się puknij, bo bardzo Ci się to przyda skoro nie rozumiesz.

Dnia 31.08.2010 o 12:02, Sarturias napisał:

Hitmany to akurat świetny cykl i myślę, że redakcje
to g%..@ obchodzi czy ktoś już to w to grał i to nawet z 5 razy czy nie.


Więc niech Smuggler nie wypomina później Playowi, że dają więcej niż raz te same gry.

Dnia 31.08.2010 o 12:02, Sarturias napisał:

RS: Vegas też
jest bardzo dobre, o czym zresztą ocena w CDA świadczy.


A to dobre. Gierkę recenzował Allor i to 9+/10 jest mocno zawyżone. Już tutaj nie jedna osoba zarzucała iż zwraca on zbyt dużą uwagę na grafikę i w tym przypadku mamy najlepszy tego dowód. Zresztą wystarczy sobie wziąć do ręki tipsomaniaka "100 gier wiecznie żywych" i zobaczyć co później zostało napisane o serii Rainbow Six i które części redakcja poleca najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 16:49, Zimek1990 napisał:

Potwierdzam, zapakowane jest to tragicznie, zawieszki trzeba sobie samemu powycinać,
a przez ten klej mocowałem się żeby w ogóle wyjąć wszystko z opakowania. Kawałek okładki
z magazynu oderwany, wszystko się lepi, Tipsomaniak ledwo wyszedł z tego żywy - potworność.
Także tektura na której jest plan lekcji i zawieszki idą do kosza, biorę się za studiowanie
magazynu (o ile nie zdążył mi się przykleić do biurka na dobre).

lol...
Nie wiem czy to Ty jesteś takim kaleką, czy to ja mam po prostu zwinniejsze palce ( ;p ), że swoje cda odkleiłem beż żadnych szkód, a sam plan lekcji nie jest w ogóle pognieciony...
Ba, mogę nawet powiedzieć, że zapakowanie tego zostało przemyślane, bo wszystko jest na swoim miejscu i trzyma się kupy, a nie lata po opakowaniu.
Więc jak dla mnie te narzekania na zniszczoną zawartość pisma są winą tylko i wyłącznie waszą. Bądź to ja miałem takie szczęście i dostałem egzemplarz z małą zawartością kleju, ale w to nie uwierzę, bo CDA kupiłem w pierwszym lepszym kiosku.
Co do samego numeru ( po pierwszym przekartkowaniu ) muszę powiedzieć, że wydaje się ciekawie, a sam tipsomaniak jest zrobiony bardzo porządnie. Jedyne do czego mogę się przyczepić to ten plakat :x
Jest tragiczny, a już szczególnie strona z Runes of Magic...
Można było wybrać inne motywy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 16:49, Zimek1990 napisał:

Potwierdzam, zapakowane jest to tragicznie, zawieszki trzeba sobie samemu powycinać,
a przez ten klej mocowałem się żeby w ogóle wyjąć wszystko z opakowania. Kawałek okładki
z magazynu oderwany, wszystko się lepi, Tipsomaniak ledwo wyszedł z tego żywy - potworność.
Także tektura na której jest plan lekcji i zawieszki idą do kosza, biorę się za studiowanie
magazynu (o ile nie zdążył mi się przykleić do biurka na dobre).


Jak apokaliptycznym idiotą trzeba być, żeby porwać grubą, gładką okładkę CDA przymocowaną malutką kropelką tego "kleju". Chciałbym zobaczyć jak wbijasz gwoździe. Śmieszne są tez komentarze co poniektórych jaki to gigantyczny wysiłek trzeba włożyć w wycięcie zawieszek.... Ja tam je po prostu wywaliłem do kosza, bo po kiego mi ten szajs, ale na litość Boską, naprawdę tak ciężko wyciąć je samemu?

Co do mojego przedmówcy - plakat jest tragiczny, naprawdę nie było ciekawszych i ładniejszych (RoM) motywów. Plakat powędrował do śmieci razem z wywieszkami i planem lekcji(ale te z zasady są bez sensu więc was za nie nie ganię). Na ścianie nadal więc króluje Dragon Age.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 17:15, Kamil2142 napisał:

Więc jak dla mnie te narzekania na zniszczoną zawartość pisma są winą tylko i wyłącznie waszą.

Na pewno nie moją. A pań w sklepie czy w kiosku, które składały numer na pół. Żeby im CDA mniej miejsca zajął. Początkowo myślałem, że tak ma być, ale jak się okazało powinien być numer rozłożony a nie złożony.
Co do kleju jednemu łatwiej schodzi, drugiemu gorzej ja pewnie niestety trafiłem na felerny egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 17:15, Draco-PNC napisał:

ciach

Ale nie musisz mnie od razu od idiotów wyzywać. Fakt jest taki że jakby wszystko nie było sklejone, to bym sobie wszystko po kolei wyciągał. Ale że wszystko razem było sklejone, to trzeba było się mocować... Podarł mi się kawałek okładki i tyle, rozumiem że dzięki swojej odpowiedzi podniosłeś swoje ego, bo nie miałeś takich problemów jak ja czy kolega wyżej. Łatwo ludzi od idiotów wyzywać, dopóki podobna rzecz Ciebie nie spotka, prawda?
Zawieszki też wyrzuciłem, skomentowałem tylko że to jest kawał tektury z którego trzeba sobie zawieszkę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te easter eggi coś mało zajmują. :<
Dziwi mnie brak EE z San Andreas, no ale jakby ktoś musiał wypisać wszystkie to by zajęło kilka stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 17:31, Zimek1990 napisał:

> ciach
Ale nie musisz mnie od razu od idiotów wyzywać. Fakt jest taki że jakby wszystko nie
było sklejone, to bym sobie wszystko po kolei wyciągał. Ale że wszystko razem było sklejone,
to trzeba było się mocować... Podarł mi się kawałek okładki i tyle, rozumiem że dzięki
swojej odpowiedzi podniosłeś swoje ego, bo nie miałeś takich problemów jak ja czy kolega
wyżej. Łatwo ludzi od idiotów wyzywać, dopóki podobna rzecz Ciebie nie spotka, prawda?
Zawieszki też wyrzuciłem, skomentowałem tylko że to jest kawał tektury z którego trzeba
sobie zawieszkę zrobić.


Wybacz ale nie jestem w stanie pojąć jak istota o przeciwstawnych kciukach mogła nie podołać tak prostej czynności. I nie przejmuj się tak bardzo jak niemiło nazwie cię jakaś osoba po drugiej stronie łącza, której nawet nigdy nie będziesz musiał oglądać na oczy. Ale jak wolisz żebym mówił "osoba o skromnych zdolnościach manualnych" -proszę bardzo.

Zostało to wszystko z pewnością sklejone, żeby trzymało się kupy i ładnie prezentowało na półce jako szeroki, wypaśny zestaw, a nie bezkształtny napchany worek niewiadomego czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy numer mam, wypadałoby opisać co i jak.
Recenzji, na pierwszy rzut oka - mało. Są za to dwie spore(SC2 i Mafia 2 - takie gry w jednym numerze?), na 6 stron. Przeważa w numerze jednak gamescom. Dobra, ale co ja będę pisał o treści, macie spis na samej górze tego tematu.

Pogadajmy o dodatkach i pełniakach. Dwie zawieszki na drzwi są fajne. Plan Lekcji - prosty, bez bajerów ale w kolorze, który raczej nie zniknie wśród tłumu kartek z zeszytu.

Plakat jest słaby, IMO przynajmniej. Runes of Magic ma z reguły "ruskie" arty, nic specjalnego, wstydziłbym się to powiesić na ścianę. Plakat z Residenta nowego(film)będzie więc musiał wylądować u mnie na ścianie, mimo iż ani nie oglądałem, ani nie interesowałem się nim i jego poprzednimi częściami.

Pełniaki. W Vegas pograłem, i mi się podoba. Wcześniej przeszedłem dwójkę, dlatego pierwsze co pomyślałem to "kurde, dźwięki, grafika, bronie i system rozgrywki są identyczne jak tam!". Tyle że to powinno być odwrotnie :)
W gromie tego szału co do Hitmana... w ogóle zapomniałem że on tam jest. Czwórkę przeszedłem, trójkę się... bałem(w sensie klimat mi nie podpasił), a dwójkę chętnie przejdę, choćby ze względu na OST.

Tipsomaniak. O tak panowie, siedzę sporo we freewarach i wybraliście naprawdę świetne gry. Bo dotąd jak czytałem ów dział w piśmie, widziałem same "średnie" darmowe gry z pasztetową grafiką. A tutaj? Naprawdę gry rewelacyjne. Choć brakuje mi strasznie z samochodówek BMW M3 Challenge czy Driving Speed 2. Za to dużo świetnych FPSów sieciowych. No i nie zapomnieliście o Flight Gearu! Tak więc brawa dla was ;]
O Easter Eggach jeszcze nie czytałem, zaraz to zrobię. Jednak myślę że również jest w porządku.

Za 17zł imho polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer naprawdę bardzo dobry, szczególnie cieszyłem się na pełniaka Rainbow Six Vegas i grę w multi, a tu mnie spotkała przykra niespodzianka, bo cały czas mi wywala błąd o niepoprawnym CD-Key''u (mimo że jest to ten ze strony CDA) :( Też tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się