kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

>Wcześniej w tym koncie była "dusza", był avatar.
Ekhm ... ? Nie powiem że jakoś bardzo aktywnie śledzę ten temat ale zaglądam tu od czasu do czasu i charakterystycznego kociego - garfieldowego awa miało tylko konto "smuggler" [ i tak jest do teraz, spójrz na poprzednią stronę ] a te nowe od zawsze miało defaultowego awatara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 19:02, Lucas01 napisał:

U mnie nie było. A cd-action z prenumeraty


U mnie tez nie bylo, a dlaczego to Smuggler juz tlumaczyl. W skrocie - ktos z dzialu prenumeraty nawalil. Do mnie plakaty i kupon na film doszly osobna przesylka w piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak byłem dzieciakiem to też dawałem się nabrać na marketing i to kupowałem, potem wyrosłem i dzięki temu zaoszczędziłem kupę kasy :D Lepiej przeczytać opinie innych graczy i recenzje na necie niż wydawać szmal na pismo. A zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można odłożyć na lepszą grę niż na pełniaki (które jak wiadomo nie każdemu muszą przypaść do gustu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka (naście?) numerów temu w CDA był test Antywirusów, mógł by mi ktoś przypomnieć nazwę tego który zajął pierwsze miejsce w kategorii "rezydentny" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 10:58, Mafioso_PL napisał:

Kilka (naście?) numerów temu w CDA był test Antywirusów, mógł by mi ktoś przypomnieć
nazwę tego który zajął pierwsze miejsce w kategorii "rezydentny" ?

Chodzi Ci pewnie o AVAST! Free Antivirus 5.0. Mam go do tej pory i bardzo fajny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 23:36, Corporal napisał:

Pamiętam jak byłem dzieciakiem to też dawałem się nabrać na marketing i to kupowałem,
potem wyrosłem i dzięki temu zaoszczędziłem kupę kasy :D Lepiej przeczytać opinie innych
graczy i recenzje na necie niż wydawać szmal na pismo. A zaoszczędzone w ten sposób pieniądze
można odłożyć na lepszą grę niż na pełniaki (które jak wiadomo nie każdemu muszą przypaść
do gustu).


Trochę to śmiesznie brzmi:P. W stosunku do ceny otrzymujemy tu często pełniaki osobno warte więcej niż to 15 zł, poza tym teksty wciąż stoją na co najmniej przyzwoitym poziomie. I przede wszystkim kupuje się dla wygody, zawsze się lepiej czyta coś na papierze niż na kompie, no i wszystko w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzał ktoś już film za pomocą tej karty dodanej w CDA? Trzeba się rejestrować na tej stronie czy wystarczy wybrać film i wpisać kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 15:41, Hartus napisał:

Obejrzał ktoś już film za pomocą tej karty dodanej w CDA? Trzeba się rejestrować na tej
stronie czy wystarczy wybrać film i wpisać kod?


Trzeba się rejestrować, chociaż nie obejrzałem filmu bo mi się co chwila doczytywał, nawet kiedy zostawiłem go na jakiś czas żeby się buforował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 16:00, Shelazar napisał:

> Obejrzał ktoś już film za pomocą tej karty dodanej w CDA? Trzeba się rejestrować
na tej
> stronie czy wystarczy wybrać film i wpisać kod?

Trzeba się rejestrować, chociaż nie obejrzałem filmu bo mi się co chwila doczytywał,
nawet kiedy zostawiłem go na jakiś czas żeby się buforował.


To co ty masz za internet? Ja mam tylko 1mb i nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ocena: 7+
Grywalność: 8
Wideo: 7
Audio: 7
Zalety:
- klimat "Bondów"
- ładnie wyglądające starcia
- pościgi, zwłaszcza na Syberii ;)
Wady:
- zbyt krótka
- zbyt prosta
- modele postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widze, że w tegorocznym Gadżecie trzeba wysłać dwa sms''y jak chce się wziąć udział w konkursie? Za tego z odpowiedzią tez trzeba płacić tyle samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 09:08, HumanGhost napisał:

Czy ja dobrze widze, że w tegorocznym Gadżecie trzeba wysłać dwa sms''y jak chce się
wziąć udział w konkursie? Za tego z odpowiedzią tez trzeba płacić tyle samo?


Niestety. Konkursy w CDA juz jakis czas temu przestaly byc dla czytelnikow, a dla zawodowcow, ktorzy maja opracowane systemy i wysylaja SMSy niemal tak samo jak automaty. No i teraz na dodatek trzeba wyslac nie jednego SMSa, a dwa. Dlatego tez w konkursach z CDA nie biore udzialu, bo szansa na to, zeby to moj SMS byl pierwszy i z najszybszym czasem wynosi dokladnie 0%. Niewazne jak szybko sie go wysle, zawodowcy i tak juz zgarneli nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, szkoda. W takim razie nie będę już brał w nich udziału. Szkoda pieniędzy. Ale jak widać Bauer wymyślił kolejną dojną krowę. Tak jakby dotąd mało mleka dawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 15:37, Gumisiek2 napisał:

Jakby na gramie było inaczej.


Na gramie sa konkursy, ktore nie wymagaja wyslania SMSa. Ostatnio byly to Assasin`s Creed, Medal of Honor i jakis konkurs EA. W CDA takich konkursow nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się