kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2011 o 21:00, Ostrowiak napisał:

Skazali gościa za machlojki na Allegro, sąd zarządził, by CDA opublikowało wyrok. Presto.



Aha... myślałem że CDA wygrało sprawę w sądzie i chcą się pochwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 21:00, Ostrowiak napisał:

Skazali gościa za machlojki na Allegro, sąd zarządził, by CDA opublikowało wyrok. Presto.


A wie ktoś, czemu akurat w CD-Action?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie chce mi sie ciebie po raz kolejny upominac o nierobienie piramidek i ciecie cytatow. Czy ja naprawde musze znow zaczac przyznawac "nagrody", bo zwykle prosby nie odnosza rezultatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie przedwczoraj ciekawa rzecz spotkała.
Wracam z uczelni, otwieram skrzynkę na listy a wewnątrz oprócz 2 paczek od Lockerz w czarnej folii przesyłka tak jakby jakaś prenumerata a żadnej w tej chwili nie prowadzę. Otwieram a tam najnowszy numer CDA oraz karta papieru gdzie zachęcają do odnowienia prenumeraty (skonczyla mi się rok temu, była to wygrana w KG). Najs;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 14:37, Citkowsky napisał:

A mnie przedwczoraj ciekawa rzecz spotkała.

Mi prenumerata z KG skończyła się jakieś 2 miechy temu , przychodze dziś do domu a tu przesyłka z najnowszym numerem. A przedwczoraj jeszcze wkurzony byłem bo na darmo szedłem do kiosku po ten właśnie numer i akurat go nie mieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 07:43, Tenebrael napisał:

> Skazali gościa za machlojki na Allegro, sąd zarządził, by CDA opublikowało wyrok.
Presto.

A wie ktoś, czemu akurat w CD-Action?

A nie jest to czasem ten człowiek, który Qn''ikowi cegłę wysłał zamiast telefonu? W jednym z numerów był o tym artykuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 14:37, Citkowsky napisał:

A mnie przedwczoraj ciekawa rzecz spotkała. /.../

Już myślałem, że to tylko mi zrobili taką niespodziankę, bo jestem taki zajefajny. :d Szkoda, że nie wiedziałem, że przyślą, to bym nie kupował chociaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już ktoś zwracał na to uwagę, ale czy w Artykule o 20-leciu Blizzarda, wzmianka o tym, ze Blizz robił Rock n''Roll Racing na GameBoy''a Advance to nie jakaś pomyłka? Bo o ile się nie mylę ta platforma nie miała premiery dwa lata po moich narodzinach, a znaaaacznie później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 15:02, Dared00 napisał:

A nie jest to czasem ten człowiek, który Qn''ikowi cegłę wysłał zamiast telefonu? W jednym
z numerów był o tym artykuł.



Nie, nie ten. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy przeciek odgadnięty, zestaw dodatków :
Archwialne numery CD-Action z 1996 roku (7 numerów) w formacie PDF oraz dwa pierwsze opowiadania (w postaci audiobooków) z książki "Wiedźma z Wilżyńskiej Doliny", autorstwa Anny Brzezińskiej. A jako przedsmak pełnych wersji, zamieszczono klienta do gry Allods Online.

Ciekawe czy opowiadania to z okazji zbliżającej się premiery Wiedźmina 2, czy też przedsmak głównego pełniaka w postaci pierwszej części gry :) Ale to tylko moje spekulacje, zresztą pewnie i tak lwia część osób Witchera już ma ( w tym ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 15:34, Darkstar181 napisał:

Ciekawe czy opowiadania to z okazji zbliżającej się premiery Wiedźmina 2, czy też przedsmak
głównego pełniaka w postaci pierwszej części gry :) Ale to tylko moje spekulacje, zresztą
pewnie i tak lwia część osób Witchera już ma ( w tym ja)


Słabo jakoś się nie przyzwyczaiłem czytać gazet czy opowiadań na komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wrzucenie tej gry na cover to IMHO bezsens, bo prawie każdy szanujący się polski gracz ma swój egzemplarz na półce. Często słyszę, że ludzie, którzy grają w pirackie wersje gier, Wiedźmina kupili oryginalnego. Na początku byłby zachwyt: "O, wiedźmin w CDA za 15 zł", ale zaraz większość sobie uzmysłowi, że Wiedźka już posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby racja tyle tylko że całą sytuację można by równie dobrze odnieść do całkiem sporej części wydawanych gier [ a może nawet i większości ]. Bo teraz mamy takie czasy że gry tanieją, jest od groma promocji, przecen, reedycje powstają jak grzyby po deszczu, jak się chce to praktycznie rzecz biorąc jakieś 80-90 % gier da się dorwać po całkiem ciekawych cenach czy to w sklepach stacjonarnych czy internetowych tudzież na rynku wtórnym [ allegro, gametrade ]. Stety lub niestety pełne wersje w pismach [ nie tylko w CD-A ] coraz rzadziej są atrakcyjne z punktu widzenia potencjalnego gracza [ oczywiście jest też spora grupa osób dla których owe pisma są jedną z tańszych / jedynych możliwości pogrania w pewne tytuły ] no chyba że to jakieś niszówki lub gry specyficznych wydawców jak EA czy Blizzard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 15:45, Salwatorowiec napisał:

Słabo jakoś się nie przyzwyczaiłem czytać gazet czy opowiadań na komputerze.


Ja tez nie lubie czytac gazet lub czasopism na komputerze. A audiobooki to sie na iPhonea wrzuci i poslucha przy jakiejs okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się