kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2011 o 08:19, BluesBoy napisał:

... no i już się wyjaśniło dlaczego Smuggler tak się zarzekał, że nigdy nie będzie CD
Action bez płyty - wypuszczają nowe czasopismo... zobaczymy...

Nie mów HOP :) Na forum krążą plotki że to żart na 1-ego Kwietnia.
PS: Wiedziałem że nazwa mi coś mówi...

20110315082951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 08:22, DonSzabla napisał:

Nie gadaj głupot :) Ostatnimi czasy brałem udział w takim konkursie organizowanym przez
Fabrykę Słów. Wysłałem sms-a o podanej treści i dostałem wiadomość zwrotną że danego
dnia XX (daty nie pamiętam) wyślą sms-a z pytaniem konkursowym. Naturalnie trzeba było
odpowiedzieć na nie jak najszybciej. Tak się złożyło że konkurs wygrałem. Teraz wiem
że warto grać.


Na tyle konkursow raz moze sie fartnac, szczegolnie jesli zawodowi wygrywacze konkursow nie sa zainteresowani ksiazka. Generalnia zasada konkursow SMSowych jest taka, ze masz myslec, ze masz szanse na wygrana podczas gdy - szczegolnie jesli sa do zdobycia jakies cenniejsze nagrody - nagrody dostaja zawodowi wygrywacze konkursow. Maja opracowane metody na to, aby wyslac SMSa z prawidlowa odpowiedzia w przeciagu 1/predkosc swiatla. Jak chcesz to moge nawet odnalezc taki fajny tekst na ten temat.

Dnia 15.03.2011 o 08:22, DonSzabla napisał:

Co do promocji 50% taniej.
Smuggler na forum cd-action trochę z tym kombinował. Nie do końca było wiadome jak kod
będzie działał. Dopiero dwa czy trzy dni przed premierą pisma okazało się że będzie on
działał na takiej zasadzie jak już powiedziałeś. Cóż lekka lipa.


O tym jak to bedzie wygladac redakcja musiala wiedziec wczesniej, chyba ze nie wie co w danym numerze pisma sie znajduje. CDA nie jest oddawane do drukarni na dwa dni przed premiera pisma w kiosku, tylko troszeczke wczesniej.

Dnia 15.03.2011 o 08:22, DonSzabla napisał:

Opakowanie płytek też mi się podoba. Bałem się że otrzymam wszystkie w pudełku podobnym
do tego z numeru 1/2009. Hehe


Opakowanie na plytki jest fajne. Jednakze mi sie trafila dosc niezle porysowana plytka, ta z Call of Juarez: WK i bede ja reklamowal.

Dnia 15.03.2011 o 08:22, DonSzabla napisał:

PS: Mnie położyła na łopatki reklama na stronach 15-16. Wielka bagietka z dodatkami pizg***ta
na dwie strony z dodatkiem majonezu Hellmann''s.


Mnie powalilo co innego w tym. "Chcesz kanapke? Zrob sobie na <tu nazwa strony internetowej>". Tak, jasne, zeby sobie zrobic kanapke nie zejde do kuchni tylko bede ogladal reklame majonezu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 08:11, Jagged napisał:

Smugg coś mówił o jakimś bajerze dodatkowym, co to jest ?


Spoiler

Kupujac nowy moinotr mozesz miec gratis Shogun 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 08:33, Wojman napisał:

O tym jak to bedzie wygladac redakcja musiala wiedziec wczesniej, chyba ze nie
wie co w danym numerze pisma sie znajduje. CDA nie jest oddawane do drukarni na dwa dni
przed premiera pisma w kiosku, tylko troszeczke wczesniej.


Na pewno wiedzieli. Był to dobry chwyt marketingowy aż do ujawnienia. Sam miałem zamiar kupić CDA właśnie ze względu na możliwy rabat 50% na szoguna (wiadomo, że jest jakiś haczyk, ale byłem w stanie zaryzykować). Na szczęście jeszcze nie kupiłem, więc gra wyniesie mnie sugerowane 129zł a nie 146 (gra + zbędne mi czasopismo).
Nie zrozumcie mnie źle. Nie mam nic przeciwko takim promocjom, ani samemu CDA. Jedyne co mnie interesuje to po prostu Shogun II :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 11:41, Harrolfo napisał:

Skoro masz CD-A, to takie pytanie - czy Bionic Commando i Call of Juarez wymagają płyty
w napędzie podczas grania? :)


Nie, nie wymagaja plyty w napedzie podczas grania. I to jest miedzy innymi jedna z duzych zalet pelnych wersji gier na plytkach DVD w czasopismach.

A Call of Juarez; Wiezy Krwi albo nie mialo porzadnych beta testerow, albo Techland zalozyl, ze wszyscy swietnie sobie radza z FPSami, wiec nawet poziom latwy moze byc mega trudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Na średnim poziomie trudności gra się komfortowo. Wiadomo, zdarzy się kilka game overów, ale to tylko przez własną głupotę. Warto chować się za przeszkodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi w Shaun White Snowboarding

Informacje o tym, że w SWS nie można grać w multi są nieprawdziwe. Jak najbardziej można. Wystarczy tylko pobrać kody do multi ze strony www.cdaction.pl/seriale i założyć własny serwer. A potem już tylko możemy życzyć dobrej zabawy. Natomiast bez żadnych kodów można grać w multi po sieci lokalnej.


A tu link do "urodzinowego" opowiadania fantasy

http://www.cdaction.pl/artykul-18038/anna-brzezinska---wezowe-drzewo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P.S. Gdzie wpisać ten klucz?
Gdy uruchomimy grę pojawia się plansza z menu. Wybieramy tam "Ustawienia". Gdy otworzy się odpowiednie okno, zmieniamy zakładkę na CD-Key (w lewym górnym rogu menu).
Wpisujemy otrzymany klucz i klikamy OK po prawej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem:
Płyta z Bionic Commando w laptopie nie jest mi odczytywana, a w stacjonarnym komputerze tak.
Inne płyty są czytane bezproblemowo. Co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 14:52, Cierpik182 napisał:

Fajnie pudełko na płyty... ale nie mogło być 1cm niższe?

Nożyczki i do roboty :D.

A ja właśnie znalazłem chwilę czasu aby odpakować nowy numer. Jakiś taki cienki mi się wydaje, a opakowania na płytki mi się nie podoba :<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 15:14, KofeinowyPablo napisał:

...Colin McRae Grid. Nie powinno być Race Driver: Grid?

Powinno, też to znalazłem. Śmieszne.

Swoją drogą, uwaga gema (czy tego, kto to pisał) na temat Pirates Sida Meiera to jest chyba żart. Gra która ma średnią 88, w CDA też chyba dostała coś koło 9, ale " niestety pokazała, że nawet najbardziej kultowy pomysł nie jest wieczny". O co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 15:29, Net_com napisał:

Ktoś mógłby mi podać ocenę Shoguna i DA 2 ?


Shogun-

Spoiler

9


DA2-
Spoiler

7+



Plusów i minusów w obu przypadkach do wypisywania jest sporo :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2011 o 15:23, Madoc napisał:


Swoją drogą, uwaga gema (czy tego, kto to pisał) na temat Pirates Sida Meiera to jest
chyba żart. Gra która ma średnią 88, w CDA też chyba dostała coś koło 9, ale " niestety
pokazała, że nawet najbardziej kultowy pomysł nie jest wieczny". O co tu chodzi?


Moze o to, ze to samo sprzedane n-ty raz juz tak bardzo nie bawi? Sam cialem w Piratow jeszcze na C-64, potem na Amidze, wiec odswiezonych przyjalem z entuzjazmem, ale po paru dniach jakos mialem dosc, juz nie bylo tej magii, nic mnie nie zaskoczylo, a jedyna nowosc czyli taniec akurat uznalem za porazke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 15:49, Gordon92 napisał:

Co powinna zawierać paka? Bo moja posiadała tylko kartonik z płytami i same pismo :(
Żadnych kuponów nie znalazłem.

Nic nie brakuje. Wszystkie informacje znajdziesz na stronie 97.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się