kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2011 o 15:51, DonSzabla napisał:

Nic nie brakuje. Wszystkie informacje znajdziesz na stronie 97.

Dobra dzięki bo jeszcze nie przejrzałem całego CDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 12:21, Divii napisał:

Bez przesady. Na średnim poziomie trudności gra się komfortowo. Wiadomo, zdarzy się kilka
game overów, ale to tylko przez własną głupotę. Warto chować się za przeszkodami.


Mozesz mi powiedziec jak chowac sie za przeszkodami w czasie pojedynku, gdy w czasie ponizej jednej milisekundy na poziomie latwym trzeba wyciagnac bron? Nawet jak sobie najedziesz, ze ma reke trzymac przy kaburze to gra samoczynnie ustawie te reke zupelnie inaczej to raz. Dwa, ze jak przeciwnik strzela to nawet nie wyjmuje pistoletu. Kula nie ma prawa poleciec do mnie gdyz pistolet w chwili strzalu jest wycelowany w ziemie pod dziwnym katem, a tak przynajmniej to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak sobie

Dnia 15.03.2011 o 19:35, Wojman napisał:

najedziesz, ze ma reke trzymac przy kaburze to gra samoczynnie ustawie te reke zupelnie
inaczej to raz.


Trzeba uważać, żeby za bardzo nie zbliżać ręki do kabury i starać się ją utrzymać w optymalnym miejscu.
Na początku pojedynki mogą sprawiać problem, ale jak przyzwyczaisz się do mechaniki to jest łatwo.

BTW

Mógłbyś podać link do tego tekstu o "wygrywaczach konkursów"?
Chętnie bym przeczytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dość dziwny problem. Otóż, płytka numer 2. Próbuję zainstalować Bionic Commando, a tu, mniej więcej w połowie instalacji mój antywirus pisze, że jest wirus na płycie w pliku exe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 18:38, necron1501 napisał:

Witam mam dość dziwny problem. Otóż, płytka numer 2. Próbuję zainstalować Bionic Commando,
a tu, mniej więcej w połowie instalacji mój antywirus pisze, że jest wirus na płycie
w pliku exe...


Przyłączam się do pytania,mam tak samo,a reszta płytek chodzi bez szwanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem (pierwszy raz !) z płytą 1, za chiny mi ne wchodzi autoodtwarzanie, a jak wchodze do foldera by zainstalować call of Juarez to mi się coś wiesza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 18:38, necron1501 napisał:

Witam mam dość dziwny problem. Otóż, płytka numer 2. Próbuję zainstalować Bionic Commando,
a tu, mniej więcej w połowie instalacji mój antywirus pisze, że jest wirus na płycie
w pliku exe...


Witam
Jest to NA 100% FAŁSZYWY ALARM. Wyłącz swój antywirus i spokojnie instaluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam inny problem z płtą drugą. Gdy zainstalowałem BC i omijałem wszystkie alerty,to wyskakuje mi,że system windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia,ścieżki lub pliku.Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień aby uzyskać dostęp do elementu. O co cho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 19:46, bobobo napisał:

Mam inny problem z płtą drugą. Gdy zainstalowałem BC i omijałem wszystkie alerty,to wyskakuje
mi,że system windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia,ścieżki lub pliku.Możesz
nie mieć odpowiednich uprawnień aby uzyskać dostęp do elementu. O co cho?


Na viście/7 uruchom to jako administrator albo spróbuj ze zgodnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 19:46, bobobo napisał:

Mam inny problem z płtą drugą. Gdy zainstalowałem BC i omijałem wszystkie alerty,to wyskakuje
mi,że system windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia,ścieżki lub pliku.Możesz
nie mieć odpowiednich uprawnień aby uzyskać dostęp do elementu. O co cho?


Też to miałem. Powodem jest blokowanie gry przez antywira. Wyłącz go, może zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2011 o 22:52, necron1501 napisał:

Też to miałem. Powodem jest blokowanie gry przez antywira. Wyłącz go, może zadziała.


Ale ja zawsze ignorowałem te jego alerty... Ok, jutro spróbuje, bo tera mi się nie chce :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli macie jakies problemy techniczne z grami (nie uruchamia sie, wyskakuja komunikaty, wywalaja sie etc) to prosze zalozyc watek na podforum Pomocy Technicznej (podczas zakladania watka wybrac Pomoc Techniczna). Na pewno uzytkownicy jak beda znali rozwiazanie to pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu zaznaczam, że nie ogarniam strony cd-action bo jak tam już wejdę to jedynie na stronę główną, na forum w ogóle nie zaglądam. Jak mogę znaleźć użytkownika seriale? Nie widzę aby była jakaś wyszukiwarka użytkowników czy coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 16:31, crash807 napisał:

Od razu zaznaczam, że nie ogarniam strony cd-action bo jak tam już wejdę to jedynie na
stronę główną, na forum w ogóle nie zaglądam. Jak mogę znaleźć użytkownika seriale? Nie
widzę aby była jakaś wyszukiwarka użytkowników czy coś podobnego.


http://www.cdaction.pl/seriale/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 23:08, bobobo napisał:

Ale ja zawsze ignorowałem te jego alerty... Ok, jutro spróbuje, bo tera mi się nie chce
:\


Też dawałem ignoruj. Mimo to, antywir musi coś mieszać w plikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się