kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Gdyby ktoś mógł mi przypomnieć, w którym miesiącu wychodzi nr specjalny? Coś mi się kojarzy, że niedługo po urodzinowym, ale pewny nie jestem :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 19:38, drblase napisał:

Gdyby ktoś mógł mi przypomnieć, w którym miesiącu wychodzi nr specjalny? Coś mi się kojarzy,
że niedługo po urodzinowym, ale pewny nie jestem :|.


Z tego co pamietam to cos smuggler na innym forum wspominal, ze kolejny numer CDA bedzie numerem majowym (05/2011), a nie numerem specjalnym. Ten rzecz jasna bedzie, ale pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś tytuł takiej gry opisywanej kiedyś w CDA:
- była to gra tworzona przez polaka
- była to gra tekstowa czy jakoś tak, też nie jestem tego pewny w każdym razie grafika to był sam tekst właściwie
- akcja działa się w kosmosie i polegala na rozwoju koloni albo handlu (nie pamiętam)
- na rocznice tej gry stworzony był jej remake o którym właśnie pisano w CDA
będę wdzięczny za tytuł, bo inaczej musiał bym przejżeć po kolei wszystkie CDA żeby to znaleźć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 11:35, masterHADES napisał:

Pamięta ktoś tytuł takiej gry opisywanej kiedyś w CDA:
- była to gra tworzona przez polaka
- była to gra tekstowa czy jakoś tak, też nie jestem tego pewny w każdym razie grafika
to był sam tekst właściwie
- akcja działa się w kosmosie i polegala na rozwoju koloni albo handlu (nie pamiętam)
- na rocznice tej gry stworzony był jej remake o którym właśnie pisano w CDA
będę wdzięczny za tytuł, bo inaczej musiał bym przejżeć po kolei wszystkie CDA żeby
to znaleźć ;/

Prawdopodobnie chodzi o Kolony 2106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 22:18, Wojman napisał:

Z tego co pamietam to cos smuggler na innym forum wspominal, ze kolejny numer CDA bedzie
numerem majowym (05/2011), a nie numerem specjalnym. Ten rzecz jasna bedzie, ale pozniej.


To chyba dobre posunięcie bo po takim numerze jak aktualny następnego nie można by już specjalnym nazwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 10:48, Baluk25 napisał:

Na pewno ten numer jest objęty prenumeratą? We wtorek wyszedł numer, jest piątek, a numeru
nie widać.

Ja raz dostałem z prawie dwutygodniowym poślizgiem :/ Ostatnio widać poprawę, bo już po kilku dniach od premiery dostaję. Ech, gdzie się podziały te czasy, kiedy przysyłali jeszcze przed pojawieniem się magazynu w kioskach, no gdzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 23:02, Revar napisał:

Nie wiem czy zauważył już ktoś ale spoglądnijcie sobie na okładke pod światło :)


Nie mam tego numeru, a więc możesz mi wyjaśnić co w tym specjalnego? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 23:02, Revar napisał:

Nie wiem czy zauważył już ktoś ale spoglądnijcie sobie na okładke pod światło :)

Ten tekst pasuje do ostatnich ...czy ja wiem- 10 numerów :|

PidzamaP
Chodzi o tłoczony tekst. Tym razem

Spoiler

odliczanie latek od początków pisma

. Średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 23:04, PidzamaP napisał:

Nie mam tego numeru, a więc możesz mi wyjaśnić co w tym specjalnego? ;P

Ostatnio na każdej okładce dają jakiś napisy widoczne jak się patrzy pod światło. Teraz po prostu małą czcionką są wypisane wszystkie lata w jakich było CDA, a tam gdzie nie ma tego jest wielkie 1 i 5. Nic specjalnego.

Swoją drogą Na każdej stronie teksty powinny być takim sposobem pisane, bo nie czytając w ciemni nic się nie widzi... ;]

Pierwszy raz to było chyba w numerze specjalnym 2010 roku z wieśkiem na okładce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się daty w których istniało (i nadal istnieje) magazyn. Puste pola bez dat układają się w liczbę 15.
@Revar
W poprzednich numerach też są przekazy, do odczytania tylko pod dobrym kątem, więc gratuluję refleksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 23:07, zadymek napisał:

Chodzi o tłoczony tekst. Tym razem

Spoiler

odliczanie latek od początków pisma

. Średnie.

No nie pamietam że by w ostatnich takei coś było ale zaraz sprawdze, zawsze jednak jakiś smaczek jest np. jak duze "1996" obok logo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się