kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2011 o 12:02, Demagol napisał:

Torchlight szybko robi się nudny, wytrzymałem kilka godzin i wtedy mi się podobało, ale
potem to już była porażka na całej linii i odechciało mi się w niego grać. Nie znam reszty
pełniaków, ale i tak chyba Torchlight jest z nich najlepszy :P.


Raczej kupie i sie przekonam czy mnie tez znudzi po kilku godzinach grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 10:37, Liqid napisał:

W Diablo co prawda nie grałem, ale tuszę, że należałby również do grona tych pierwszych
dla mnie...

Torchlight jest niezły, ale potrafi szybko znudzić i to szybciej niż większość h''n''sów. Ma kilka fajnych pomysłów (zwierzak, wspólna skrzynia dla postaci, łowienie ryb), ale to trochę za mało. Tak naprawdę jest takim unowocześnionym, ale niestety słabszym Diablo 2 (w sumie to 1, bo też jest jedno miasto tylko).

Fajnie, że w końcu dema w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już bez przesady. Wspólna skrzynia to jakaś nowość? :) W Titan Queście mieliśmy karawanę np.
Zwierzak to fantastyczny pomysł. Jednym z moich "zboczeń" jest taszczenie jakiś słabszych itemów tylko po to żeby zarobić trochę złota. Wiadomo że trzeba te itemki nosić przez jakiś czas aż nie znajdziemy kupca czy nie dojdziemy do miasta. W Torchlight niepotrzebny ładunek wrzucamy na zwierzaka i wysyłamy go do miasta. Coś genialnego.
PS: To też nie jest aż taka nowość. W Dungeon Siege mieliśmy osła który nosił za nas itemy. Szkoda tylko że nie można go było wysłać samego do miasta.

Na niższych poziomach trudności transformacja zwierzaka jest zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 22:08, DonSzabla napisał:

No już bez przesady. Wspólna skrzynia to jakaś nowość? :) W Titan Queście mieliśmy karawanę
np.

Możliwe, nie używałem tego nigdy.

Dnia 10.04.2011 o 22:08, DonSzabla napisał:

PS: To też nie jest aż taka nowość. W Dungeon Siege mieliśmy osła który nosił za nas
itemy. Szkoda tylko że nie można go było wysłać samego do miasta.

Muł nie walczył (ok, kopał trochę), nie można go było w nic zamieniać, dawać mu przedmiotów ani uczyć czarów, więc jeśli chodzi o h''n''sy, to jest nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się miła osoba, która wrzuci skan stron z zapowiedzią GW2? ;)
Nie chce mi się do empiku jechać specjalnie dla jednej zapowiedzi. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 18:15, Ash napisał:

Znajdzie się miła osoba, która wrzuci skan stron z zapowiedzią GW2? ;)
Nie chce mi się do empiku jechać specjalnie dla jednej zapowiedzi. ^_^


Dołączam się do prośby, bo też bym z ciekawości zobaczył jak idą prace nad kontynuacją mojej ulubionej gry sieciowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zasnac jakos nie moge. :/ Mialem pudelkowa wersje gry Torchlight, ale gdzies mi sie to pudelko zawieruszylo. Ostatnio robilem w pokoju porzadki i gry tej nie udalo mi sie znalezc. Leze sobie i mysle, ze za kilka godzin pojde do kiosku i kupie nowy numer CDA. I sobie zagram w Torchlight z dolaczonej plytki. No chwila, chwila ale przeciez porzadku to ja w szafie nie robilem. Otwieram wiec szafe, zaczynam robic porzadek i... znajduje pudelko z gra Torchlight. :) Nie chce mi sie teraz odpalac PC i instalowac gre. Zrobie to dzisiaj i tak, ale z plytki z CDA. W koncu od tylu lat nie przepuscilem ani jednego numeru, a sporo ciekawych rzeczy bedzie do poczytania. No i beda tez dwie inne pelne wersje.

A do tych co juz prosza o skany - wcale nie musicie isc do Empiku. Podejrzewam, ze w najblizszym kiosku znajdziecie rano CDA. Jak chcecie skorzystac z efektow czyjejs pracy to kupcie czasopismo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy zdarza mi sie zamiescic tego samego posta w dwoch watkach, (o CDA i Wiedzmin 2), ale w tym przypadku chyba warto. Nastepny numer CDA wyjdzie 10 maja 2011 roku i bedzie w nim:

Spoiler

-Megaplakat
- pierwsza na swiecie recenzja gry
- Kod DLC do Wiedzmina 2 o Wartosci 20 PLN, ktory bedzie dostepny tylko w CDA i nie bedzie mozna kupic w zadnym sklepie
- inne niespodzianki



Dobrze, ze przynajmniej nikt nie ukrywa, ze premiera CDA powiazana jest z planem wydawniczym dystrybutora gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 07:30, Wojman napisał:

Dobrze, ze przynajmniej nikt nie ukrywa, ze premiera CDA powiazana jest z planem wydawniczym
dystrybutora gry.

Czyżby Wiedźmak jako pełniak ? Nie to chyba byłoby przegięcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 16:45, Madoc napisał:

Muł nie walczył (ok, kopał trochę), nie można go było w nic zamieniać, dawać mu przedmiotów
ani uczyć czarów, więc jeśli chodzi o h''n''sy, to jest nowość.


Możliwość wysyłania zwierzaka do miasta aby pozbyć się itemów była już w grze Fate wydanej w 2005roku ,więc nie jest to nowość ;) http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko raczej 10 jak wyjdzie to nie będzie w zupełności recenzja z całości rozgrywki, wątpię ze zdąża ja przejść cała do 10 i ocenić.
A jak będzie to raczej taka aby raczej zachęcić graczy. W Polsce raczej nie będzie subiektywnej recenzji, jak usłyszeć jakaś krytykę to nastawiam się na zagraniczne media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 09:54, karolekx23x napisał:

Tylko raczej 10 jak wyjdzie to nie będzie w zupełności recenzja z całości rozgrywki,
wątpię ze zdąża ja przejść cała do 10 i ocenić.


Pamietaj, ze do recenzji nie dostaje sie wersji sklepowej tylko wersje recenzencka. Czesto na dlugi czas przed premiera gry. I podejrzewam, ze CDA ma juz taka wersje recenzecnka i sobie nawet w tej chwili graja i oceniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 10:09, karolekx23x napisał:

To tylko ocena po prologu i pierwszym akcie. A w pierwszej cześci z tego co pamiętam
to jak dla mnie od 2 aktu zaczęło sie najlepiej grać.


Widac, ze zupelnie nie znasz realiow branzy. Wersja recenzencka i wersja gry z prologiem i pierwszym aktem to sa dwie zupelnie inne rzeczy. W wersji recenzenckiej gre mozna przejsc do A do Z i na jej podstawie napisac recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się ze nie znam sie w branży raczej większa znajomość w grach i innych, oraz rzadko kupuje czasopisma, chyba ze jest coś wartościowego.
Znając życie to w czasopismie liczę na ocene nie mniej niz 9 i mocna krytykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem przejdę się do sklepu po CDA.

Tak z czystej ciekawości, dalej są dołączane kartonowe pudełka na gry ? Ogólnie nie robi mi to większej różnicy czy to plastikowe pudełka czy tekturowe (tekturowe nawet lepsze, bo jakiś fajny art z gry się w środku zmieści) tylko zostawcie już takie jakie są, bo ładniej się takie same prezentują.


No i najważniejsze, gdzie dyskobol ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 17:30, drblase napisał:

Numer kupię dopiero za jakiś czas więc może mi ktoś napisać jakie oceny dostały Crysis
2 i Shift 2?


Crysis 2 :

Spoiler

8+


Shift :
Spoiler

9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się