kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Czyli na razie bez szału, zwłaszcza, ze Mythos to chyba dla osób ze słabym łączem (chociaż czy tacy będą w stanie potem pograć?) :) No chyba, ze razem z klientem jest też bonus jakiś do gry czy coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 20:30, Ostrowiak napisał:

A6 to malutka, format kartki zmniejsza się wraz ze wzrostem cyferki.


Kurde, sorry, chciałam napisać oczywiście A3 czy A2. :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh no fajnie, że zaczęli dawać wyścigi no ale GT Legends? Już dawno powinni to dać na pełniaka... pewnie jakby to dali z 5 albo chociaż 3 lata temu to bym się ucieszył a tak to nie jest najgorszej ale trochę dziwne, że dopiero teraz :> Jako, że nie kupuję regularnie cd-action to myślałem, że kiedyś już był w cd-actionie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdając CDA, zaspoilują calutką ścieżkę fabularną, jaką sobie obrali, oleją większość questów pobocznych i będą wydziwiać na temat czegoś, na temat czego cały fandom ma odpowiedź popartą przykładami i uzasadnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 11:25, 1096 napisał:

Mi wydaje się, że będzie 10/10, no ewentualnie jakimś cudem może być 9+/10

Możliwe że przy recenzji Wiedźmina 2 zobaczymy 10/10. Ja jednak skłaniam się na ocenę 9 bądź 9+. Zawsze jakieś minusy się znajdą. Po gameplayu widać że jeden już jest (mimika postaci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma gry bez błędów. Jeżeli mimika będzie jedynym błędem to 10/10 na 100% będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 12:12, 1096 napisał:

Nie ma gry bez błędów. Jeżeli mimika będzie jedynym błędem to 10/10 na 100% będzie

Masz rację. Jak będzie tylko jeden błąd to dziesiątka spokojnie zagości pod recenzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze bedzie 11/10? (a byla taka ocena w historii CDA, ciekawe czy ktos oprocz mnie pamieta kiedy i za co). Poczekajmy do premiery czasopisma to sie przekonamy jaka ocena Wiedzmina 2 bedzie. Pewne jest to, ze obojetnie jaka ona nie bedzie to wzbudzi spore kontrowersje. Jak bedzie 10/10 albo 9+/10 to zaraz beda narzekania, ze to tylko dlatego, ze polska gra, ze marketing etc. Jak bedzie 8/10 to beda narzekania, ze tak swietna gra dostala tak niska ocene. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

huhuh, pełniaki fajne, a te GT Legends jest tak dobre, że nie mogę się doczekać dania głównego. Może Wiedźmin, żebyśmy zdążyli porobić savy przed premierą? :D W końcu gra do przejścia w ~50h (przynajmniej ja taki wynik osiągam po zrobieniu więcej jak 90% rzeczy w grze) więc przełączyć się na tryb no-life i grać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 12:39, Ostrowiak napisał:

A jeszcze będzie ciacho numeru D:

Lepiej nie zapeszam ;P
Swoją drogą w Sam & Max: Sezon 1 chętnie zagram. Miałem od jakiegoś czasu chęć na dobrą grę przygodową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się