kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2011 o 12:43, RamiroPL napisał:

W tym wiedźmińskim numerze nie zdziwiłbym się, gdyby ostatnim pełniakiem był Wiedźmin
:)

Cytuję Ghosta: "I nie, jednym z pełniaków nie będzie Wiedźmin." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się strasznie zdziwił. To by nie miało sensu. Kto już chciał kupić wieśka to już dawno kupił, a umieszczenie go w CDA było by dziwnym posunięciem. A dziś na forum CDA ghost napisał że wieśka nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 12:46, 1096 napisał:

Ja bym się strasznie zdziwił. To by nie miało sensu. Kto już chciał kupić wieśka to już
dawno kupił, a umieszczenie go w CDA było by dziwnym posunięciem. A dziś na forum CDA
ghost napisał że wieśka nie bedzie

No dokładnie.
Na początku byłoby: "Wow! Wiedźmin w CDA!", "Fantastyczny pełniak!" itd. Po chwili podniecenia każdy z nas doszedłby do wniosku że Wiedźmina w swojej kolekcji posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, przeglądając stronę natrafiłem na tą notkę, informującą o niebraniu Wiedźmina jako pełniaka.

Za to Sam & Max? Raz w roku mnie bierze chęć na przygodówki, miałem ten cykl na oku. No to jeszcze ostatni tytuł...

Życzenia innych - TRON 2.0. Gra zacna choć wiekowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 12:59, DonSzabla napisał:

Na początku byłoby: "Wow! Wiedźmin w CDA!", "Fantastyczny pełniak!" itd. Po chwili podniecenia
każdy z nas doszedłby do wniosku że Wiedźmina w swojej kolekcji posiada.

Nie każdy z nas, bo ja na przykład CDA kupuję a Wiedźmina nie mam i nie zamierzam sobie sprawić, ale gdyby został dodany do czasopiśma to zapewne bym go zainstalował i zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mythos- zapewne sprawdzę.Lubię tego typu gry, ale nie sądzę, by Mythos wyciągnął mnie na dłużej, bo recenzji nie ma najlepszych.
GT Legends- nie przepadam za grami wyścigowymi.
Sam & Max Season 1- przygodówek też nie lubię, ale chętnie sprawdzę S&M
Resident Evil 5- Wspaniały pełniak. Chętnie zagram.

W tym miesiącu bardzo dobre pełniaki. Już od paru miesięcy na płycie dawane są niezłe gry.Ciekawe jak będzie z recenzjami w czasopiśmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 13:55, maurras napisał:

> /.../ > Nie każdy z nas, bo ja na przykład CDA kupuję a Wiedźmina nie mam i nie zamierzam sobie
sprawić, ale gdyby został dodany do czasopiśma to zapewne bym go zainstalował i zagrał.

>
No cóż, od premiery minęło kilka lat i nowsze gry mogły w czymś przebić Wiedźmina - wiadomo, że są różne gusta. Jeśli Wiedźmina nie masz - to już tylko Twoja strata. Nie każdy musi być fanem Sapkowskiego czy gier np. Blizzarda. Twoja sprawa, nikomu łaski nie robisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki zacne, choć dwa główne i tak skończyłem (RE5 jakieś 4 czy 5 razy). Niemniej kupuję, dla DLC do W2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 15:30, bobobo napisał:

Wiadomo co będzie zawierało to DLC do W2?

Nie, może jutro w zapowiedzi napiszą, albo dowiemy się dopiero gdy kupimy CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny miesiąc mnie CDA zadziwiło pełniakami :). RE5 widziałem tylko u kumpla, który się nie chciał podzielić ;), a GT Legends to ciągle klasa sama w sobie. S&M mnie najmniej z tej trójki interesuje, ale i tak + za grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się