kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2011 o 15:24, Pietro87 napisał:

Bugów nie uświadczyłem, w recenzjach tez na to nie psioczą więc wygląda na to, że jest
ok.
Nie mniej na oko elementów RPG to tam niewiele jest, dosyć prosty system rozwoju postaci,
za to ciekawi bohaterowie do wyboru, bardzo zróżnicowani jak chodzi o styl gry.
Giera jak dla mnie na pierwszy rzut oka całkiem zgrabna.


Jest też sporo dialogów jak na ten typ gry
ja na razie utknąłem przy jednym z bossów / gram sam i za pomocą pada od Xboxa /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki bardzo dobre. G3 + dodatek oczywiście już posiadam, ale patche się przydadzą. W A Vampyre Story bardzo chętnie zagram, a KB: WK może odpalę, o ile spodoba mi się Legenda. Warstwa tekstowa świetna. Do zobaczenia w kiosku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pełniaki są świetne. Nie miałem okazji pograć w tego gothica, więc chętnie go zainstaluje. Do tego dosyć dawno nie grałem w żadną przygodówkę, a teraz naszła mnie ochota. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 13:36, smuggler napisał:

I juz w kioskach jest... :)


Ostro pojechaliście - nie ma to jak dać grze numeru

Spoiler

5+

^^ (choć moim zdaniem powinno być wyżej, ale cóż, miło się grało w kontynuację dzieła z 96).
A Jade Empire nie jest pierwszą autorską grą BioWare - był tym ich pierwszy tytuł, Shattered Steel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2011 o 18:12, tykus napisał:


Ostro pojechaliście - nie ma to jak dać grze numeru

Spoiler

5+

^^ (choć moim zdaniem powinno
być wyżej, ale cóż, miło się grało w kontynuację dzieła z 96).
A Jade Empire nie jest pierwszą autorską grą BioWare - był tym ich pierwszy tytuł, Shattered
Steel.


Fakt.


Bobobo - nie zaszkodzi przypomniec zapominalskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pamiętacie, ale czy gra Bet on Soldier dołączona do CD Action miała StarForce''a? Bo Codename Panzer chyba miało a że chciałem powrócić do tej pierwszej to się pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podać ocenkę DS3 (+ i - mile widziane), bo u mnie dziwnym trafem nie ma CDA, a specjalnie do najbliższego miasta nie będę jechał. Dopiero przy okazji zakupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 20:18, Growin napisał:

Mógłby ktoś podać ocenkę DS3 (+ i - mile widziane), bo u mnie dziwnym trafem nie ma CDA,
a specjalnie do najbliższego miasta nie będę jechał. Dopiero przy okazji zakupię.



Dungeun Siege 3

Spoiler

Ocena :8

Plusy:-po części nieliniowa, absorbująca fabuła
-miła dla oka rozwałka
-wciąga

Minusy:
-ograniczony rozwój postaci
-kierowanie tylko jednym bohaterem
-sterowanie,praca kamery
-co-op to niewypał

Grywalność:9
Wideo:8
Audio:8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 20:18, Growin napisał:

Mógłby ktoś podać ocenkę DS3 (+ i - mile widziane), bo u mnie dziwnym trafem nie ma CDA,
a specjalnie do najbliższego miasta nie będę jechał. Dopiero przy okazji zakupię.


Ocena:

Spoiler

8



Plusy:
Spoiler

-Po części nieliniowa absorbująca fabuła
-Miła dla oka rozwałka
-Wciąga



Minusy:
Spoiler

-Ograniczony rozwój postaci
-Kierowanie tylko jednym bohaterem
-Sterowanie, praca kamery
-Co-Op to niewypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 19:05, SpecShadow napisał:

Nie wiem czy pamiętacie, ale czy gra Bet on Soldier dołączona do CD Action miała
StarForce''a? Bo Codename Panzer chyba miało a że chciałem powrócić do tej pierwszej
to się pytam.


Bet on Soldier nie pamietam, ale Codename: Panzers i to zarówno Faza Pierwsza jak i Faza Druga były bez zabezpieczeń, a pamiętam, bo w te gry z CDA grałem długo i sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, takiej oceny nowej Alicji w nowym numerze CDA się nie spodziewałem :). Chyba jedyna taka na świecie. Niemniej zgadzam się z recenzją i polecam grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Moglbys mi podac oceny nastepujacych gier? Niestety nie mam jak kupic tego numeru, moze jak wroce do kraju, to jeszcze gdzies go dostane.
Red Faction: Armageddon
Alice: Madness Returns
Black Mirror III
Shadows of the Damned

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 17:30, Perry_Cox napisał:

Red Faction: Armageddon
Alice: Madness Returns
Black Mirror III
Shadows of the Damned


Jasne. Oto same oceny:

Spoiler

RF:A - 6+
Alice: MR - 9
BMIII - 8
SotD - 7+


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni numer jaki kupiłem to był ten z ... King''s Bounty Legenda. Zaciekawiły mnie pełne wersje więc postanowiłem kupić najnowszy Cd-Action. Musze przyznać, że podoba mi się szata graficzna pisma (dużo ładnych i kolorowych obrazkow) mam wrażenie, że stron jest trochę mniej niż kiedyś, ale przyczyną może być sezon ogórkowy. Mały apel do redakcji: dawajcie więcej gier strategicznych i RPG ( nie muszą byc najnowsze hity, dobry RPG jak wino - im starszy tym lepszy ;P). Podsumowujac numer na duży plus, jeśli utrzymacie jakość pełniakow na tym poziomie możecie dopisać sobie kolejnego czytelnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzieki. Mniej wiecej takich ocen sie spodziewalem, choc mialem obawy co do nowej Alicji, bo opinie byly rozne. No i myslalem, ze nowy RF dostanie przynajmniej

Spoiler

7.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w folderze z grą King`s Bounty: Wojownicza Księżniczka nie ma instrukcji obsługi do tej gry? Owszem jest tam manual, ale... do King`s Bounty: Nowe Światy. Różnica jest spora choćby z tego powodu, że w instrukcji jest opisane jak korzystać z edytora gry, którego w Wojowniczej Księżnice nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się