kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2011 o 00:06, 1096 napisał:

Czy po zaprenumerowaniu CDA każdy numer dostanę pocztą w dniu premiery (że się tak wyrażę
"pierwszą dostawą")?


Nie umiem odpowiedzieć na pierwsze pytanie, ale cda, w dniu premiery się nie spodziewaj. No, chyba że masz uber pocztę ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 00:06, 1096 napisał:

Mam 2 pytania odnośnie prenumeraty
W cenę 171zł (za 13 numerów CDA) jest wliczona cena za wysyłkę?


Tak.

Dnia 04.08.2011 o 00:06, 1096 napisał:

Czy po zaprenumerowaniu CDA każdy numer dostanę pocztą w dniu premiery (że się tak wyrażę
"pierwszą dostawą")?


Mieszkam na wsi, nie jest to żadna dziura, do miasta mam niedaleko, do Wrocławia ok. 100 km, przesyłkę dostaję 2-3 dni po premierze numeru w kioskach (choć w tym roku jest z tym gorzej, już kilkukrotnie zdarzyło się, że numer dostałem dopiero w poniedziałek, a więc prawie tydzień po ukazaniu się numeru w kioskach). W czasie zeszłorocznych wakacji zdarzyło mi się otrzymać prenumeratę w dniu ukazania się czasopisma w kioskach, raz chyba nawet dostałem CDA dzień przed premierą. Są to jednak pojedyncze przypadki, numer najczęściej przychodzi te 2-3 dni po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki fajne, ale ogólnie to numer dość kiepski:/ Po za artykułem o hackowaniu i 1-2 reckach nic ciekawego...no po za oczywiście podniecaniem się Torchlightem 2...które zapewne dostanie 10/10 bo to przecież gra "podobna do Diablo" a wszystko co ma związek z Diablo w CD-A ma wysokie oceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2011 o 18:02, Wojman napisał:

Co do nowego numeru CDA to nie podoba mi sie ta reklama żelów do mycia przy tekście o
tych diablicach.


Ee, czepiasz się, przynajmniej ładnie kolorystycznie się zgrało ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 03:11, Piterixos napisał:

Pełniaki fajne, ale ogólnie to numer dość kiepski:/ Po za artykułem o hackowaniu i 1-2
reckach nic ciekawego...no po za oczywiście podniecaniem się Torchlightem 2...które zapewne
dostanie 10/10 bo to przecież gra "podobna do Diablo" a wszystko co ma związek z Diablo
w CD-A ma wysokie oceny...


Po prostu recenzję Cię nie interesują, a nie numer kiepski. Mnie się np. bardzo podoba,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy stan w którym wysyłana jest prenumerata jest dobry i ładny, nie ma jakich rogów, czy połamań płyty? Czy ta prenumerata jednak pozostaje w stanie "wiele do życzenia" ? Zastanawiam się również nad kupnem, ale się boje o stan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 19:55, KrzysztofMarek napisał:

O tempora! O mores! To już są reklamy piwa bezalkoholowego? Toż rycerstwo polskie wzięło
udział w krucjacie jedynie pod warunkiem, że będą mogli pić piwo (nooo, na pewno nie
bezalkoholowe!)! Inaczej nie mogli uczestniczyć w wyprawie! Sił by im zabrakło i pewnie
chęci do walki z poganami ;-D


Ale picie piwa wowczas mialo sens - ono mialo z 3% alkoholu, a podczas warzenia ginely rozmaite chorobotworcze bakterie - podczas gdy picie wody ze studni, obok ktorej np. lezala sterta gnoju mogla sie skonczyc szybko i tragicznie. Swoja droga ponoc jeszcze w XIX wieku obok lokalnego browaru stal czasami wynajety czlowiek i darl ryja "ludziska, dzisiaj nie szczajta do strumienia, bo sie piwo warzyc bedzie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 13:05, smuggler napisał:

/.../> > Ale picie piwa wowczas mialo sens - ono mialo z 3% alkoholu, a podczas warzenia ginely
rozmaite chorobotworcze bakterie - podczas gdy picie wody ze studni, obok ktorej np.
lezala sterta gnoju mogla sie skonczyc szybko i tragicznie. Swoja droga ponoc jeszcze
w XIX wieku obok lokalnego browaru stal czasami wynajety czlowiek i darl ryja "ludziska,
dzisiaj nie szczajta do strumienia, bo sie piwo warzyc bedzie" ;)

No nie, załamałeś mnie bardzo! Na szczęście, nie całkowicie, w każdym przypadku nie na tyle, zebym z piwa zrezygnował. No i kolejno: piwo ma (mówię o tym "naturalnym") 3,8-4,5 % alkoholu. Oczywiście, może mieć więcej, bo drożdze (specjalnie hodowane) wytrzymują nawet do 18 %, ale to juz skrajne przypadki i kto chciałby pić piwo o zawartości 18% alkoholu? Tylko jakiś masochista...
Nie ukrywam, że lubię się napić piwa, chociaż Gomułkowskie piwo (3,8%) bardziej mi odpowiada, niż współczesne "wynalazki". Toleruję piwo do 5,6%, ale wszelkie "strongi" są użyteczne jedynie do namaczania golonki.
I owszem, lubię wino chociaż preferuję wina o zawartości C2H5OH tak mniej więcej do 16% (najchętniej około 11-12%).
A co do zarazków... te zarazki giną dopiero przy zawartości rzędu 35-40%, a ja nie widzę powodu, żeby się aż tak poświęcać. To znaczy, żeby się poświęcać piciem płynów o zawartości powyżej 18% alkoholu...
Rozumiem, że co poniektórzy wolą się od razu znieczulać stężonym (to jest, powyżej 18%) roztworem, ale zanim ja do takiego stanu dojdę, to chyba w 70-80 lat minie. Czyli - ja tego już nie dożyję.
Zatem: jakość Smugler, jakość, nie ilość, odgrywa rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już mowa o piwie, to polecam Panu spróbować jakąś czeską "-nastkę". Czesi mają wiele b. mocnych piw, które są przy okazji bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi baba do lekarza a lekarz też baba!!! hahahaha

Ja przynajmniej napiszę coś na temat... Mass Effect jest świetny! Jeszcze raz wielkie dzięki za takiego pełniaka. Jak tylko przejdę ME, zabieram się za Raymana - kocham tą grę :) Mam już co prawda "egzemplarz" zakupiony wcześniej, ale nie sięgnąłbym po niego (pamięć już nie ta co dawniej i zapomina się o niektórych rzeczach), gdyby nie CDA. Jesteście wielcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekam, mam prenumeratę od dwóch czy trzech lat i zawsze wszystko było w porządku. Ewentualną połamaną płytę zawsze możesz reklamować.

@Piterixos - Hellgate: London, gra stworzona przez ludzi odpowiedzialnych za Diablo, ocena 7+/10. Titan Quest, hack''n''slash, ocena 7/10. Rzeczywiście cholernie wysokie oceny o_O Darujcie sobie pisanie w stylu "Nie rozumiem, dlaczego niektórzy sądzą, że 7/10 to słaba ocena". Sam zagrywałem się w gry o ocenie w takich okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry numer. Drogi Smuggie ostatnio wysłałem Ci maila. Otóż nie otrzymałem odpowiedzi ani mailowej ani w piśmie. What the f...airy?

Dodam, że to nie było nic o: piractwie, łajdactwie, wychwalanie/glebienie CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 13:32, Smileyer napisał:

Spoiler

Ciekawe co macie na myśli z tekstem na pierwszej okładce widocznym pod światło tj."Za
miesiąc ruszamy wam na ratunek". Może włączcie się w służby przeciwpowodziowe :D



Obstawiam, że CDA będzie chciało poratować pełniakami/recenzjami/zapowiedziami uczniów załamanych z powodu nadchodzącego roku szkolnego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 16:46, KrzysztofMarek napisał:

Proponowałbym dobrowolną migrację palaczy na Śląsk.
Tam nawdychają się dymów skolko ugodno...

To Waćpan masz jeszcze informacje chyba z czasów komuny, bo aktualnie to znacznie więcej dymu nawdychasz się w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu niż na Śląsku :) Zakłady polikwidowali, więc i nie ma co smrodzić już.

a tak btw - ja nie chcę żadnych palaczy na Śląsku, po co mi oni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 18:25, PJ_MW napisał:

Warto kupować dla samego Mass Effecta? Są jakieś ciekawe recenzje na konsole?

Warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 18:15, PinKee napisał:

> /.../. a tak btw - ja nie chcę żadnych palaczy na Śląsku, po co mi oni :P

Taaa, ja mieszkam w Warszawie, a na śląsku to nie tyle bywam, ile przejżdzam raz na ro. Nie ma porównania, w Warszawie jest powietrze czyściutkie, na Śląsku nie.

---> Growin
Znam czeskie piwa dość dobrze, ale smak mniej więcej taki sam, jak naszych (to znaczy nieszczególny) , a cena wyższa. Niewiele, ale po co za to płacić?
Kiedyś było inaczej, ale to było kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 19:39, KrzysztofMarek napisał:

Taaa, ja mieszkam w Warszawie, a na śląsku to nie tyle bywam, ile przejżdzam raz na ro.
Nie ma porównania, w Warszawie jest powietrze czyściutkie, na Śląsku nie.

A Ty masz w aucie może ze sobą jakąś aparaturę pomiarową, że taki pewny jesteś? Przecież czystości powietrza to się nie mierzy na oko - bo jak już widać gołym okiem brudne powietrze, to jest naprawdę kiepsko :/ Smog to się zbiera właśnie nad miastami dużymi, np. takimi jak Warszawa. Ja tam całe życie na Śląsku (dokładniej to w Zagłebiu) mieszkałem i brudnego powietrza nigdy tam nie widziałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 19:45, PinKee napisał:

>/.../ Przecież
czystości powietrza to się nie mierzy na oko - bo jak już widać gołym okiem brudne powietrze,
to jest naprawdę kiepsko :/ Smog to się zbiera właśnie nad miastami dużymi, np. takimi
jak Warszawa. /.../

Ocena organoleptyczna jest też ważna, a bywa, że najważniejsza. Gdybyś mieszkał w pobliżu krochmalni (starego typu, produkcja metodą gnilną) to byś wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się