kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2011 o 15:39, Offino napisał:

Zwykle płyty powinni dawać przy kasach. Na przyszłość, jak zauważysz, że nie będzie płyty,
upomnij się o nią. W takich sklepach płyty zwykle są wyciągane, żeby nie zostały skradzione.



Faktycznie, zaszedłem i płyty mieli w kasie z alkoholami. W Zakopanym mają strasznie zamotaną obsługę w Tesco, długo jarzyli o co mi chodzi :)
BTW, to nie pierwsze moje zdziwienie w tej mieścinie. W Biedronce nie mają możliwości płacenia kartą, a na mojej "wiosce" od dawna już można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedzę sobie w deszczowe popołudnie w fotelu przed telewizorem, leniwie przerzucam kanały, a tu nagle... reklama CDA. Na widok Mass Effect''a na cover DVD - opad szczęki. Chociaż ukończyłem go już wcześniej, tak samo dwójkę z większością DLC, to naprawdę bardzo mocny pełniak, chyba najlepszy w tym roku, chociaż nigdy nie wiadomo, co panowie z redakcji przygotowali na kolejne numery i to jest fajne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie,o co cho z tym przekazem? Jak dla mnie,CDA rusza nam na ratunek przed rokiem szkolnym i doda do następnego CDA plan lekcji. (chociaż jak ostatnio sprawdzałem markolfa i gościu powiedział to samo co ja teraz,to smuggler odpowiedział tylko "ciepło,ciepło,ale nei gorąco. ???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z jedną płytką.

Naszła mnie ochota, by sobie zainstalować Pool Shark 2 z numeru styczniowego 2006 (nr 121) i niby byłoby fajnie, gdyby nie to, że:
1. Mam jakieś zwężone całe okno menu i nie mogę zainstalować gry, bo nie widać przycisku (da się to jakoś powiększyć?)
2. Próbując instalować ręcznie gdy daję "setup" nic się nie dzieje, tylko niemiłosiernie muli, aż w końcu jak chcę wyłączyć folder to wiesza system.

Jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem dzisiaj troszkę w empiku to nowe CDA i rzeczywiście najnowsza część CoJ wydaje się jakaś taka hmm, jakby jej czegoś brakowało. Liczyłem na lepszą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 00:12, Citkowsky napisał:

Poczytałem dzisiaj troszkę w empiku to nowe CDA i rzeczywiście najnowsza część CoJ wydaje
się jakaś taka hmm, jakby jej czegoś brakowało. Liczyłem na lepszą grę.


Prawda jest taka, że Call of Juarez jako western jest dobrą grą, bo mało tego typu gier jest na rynku (western). Po premierze Red Dead Redemption zasłużenie CoJ czołowe miejsce w westernowych strzelankach straciło. Umiejscowienie najnowszej części w czasach współczesnych był małym strzałem w stopę, bo nic dobrego z tego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>.........

Aczkolwiek z recek z całego CDA tylko w tą grę w sumie chciałbym zagrać. No moze w ridge racera też ale zanim to wyjdzie to jeszcze troche czasu minie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 00:24, Citkowsky napisał:

Aczkolwiek z recek z całego CDA tylko w tą grę w sumie chciałbym zagrać. No moze w ridge
racera też ale zanim to wyjdzie to jeszcze troche czasu minie:)


Może dlatego, że jakichś większych premier nie było (oprócz słabego F.E.A.R.3). Jednak teksty publicystyczne na plus, szczególnie ten o hakerach, "Polegli Wiedźmini" i "gry i niepełnosprawni".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>....

Niestety tego nie czytałem bo to w empiku było i czasu dużo nie miałem a, że kasy mi na to szkoda to nie mam swojego egzemplarza w domu:P

Trzeba poczekać na wydanie październikowe czy listopadowe to powinno być sporo recek hitów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma problem z Mass Effect? Wszystko mi się elegancko instaluje, pojawia się okno, naciskam graj czy coś takiego i koniec, czarny ekran i muszę wyłączać. jak próbuję w różnych trybach zgodności to wyskakuje mi "Program przestał działać". Ocb? Konfiguracja mojego laptopa: Dual Core T4500 2,3, 4 GB Ram, karta graficzna Intel Graphics Media Accelerator X4500M (może w tym problem?) Windows 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2011 o 23:06, 663marcin napisał:

Intel Graphics Media Accelerator X4500M (może w tym problem?)


Nie ma szans, żeby ci ruszyło z integrą intela.
Ta karta nie nadaje się do gier [nie licząc staroci np na infinity enginie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 23:06, 663marcin napisał:

karta graficzna Intel Graphics Media
Accelerator X4500M (może w tym problem?) Windows 7.


Prawdopodobna przyczyna problemu jest wlasnie karta grafiki. Sprobuj jednak uruchomic gre jako administrator poprzez klikniecie prawym przyciskiem na ikonce Mass Effect i wybranie odpowiedniej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy próbuję odpalić Desperadosa z 3 numeru 2007 roku pojawia się komunikat o treści: Nie znaleziono punktu wejścia procedury _FSOUND_PlaySound3DAttrib@28 w bibliotece fmod.dll. Instalacja patch''a nic nie daje. Pamiętam, że podczas premiery numeru gra działała bez zarzutu ale miałem wtedy inny komp, także..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 00:32, Wojman napisał:

> karta graficzna Intel Graphics Media
> Accelerator X4500M (może w tym problem?) Windows 7.

Prawdopodobna przyczyna problemu jest wlasnie karta grafiki. Sprobuj jednak uruchomic
gre jako administrator poprzez klikniecie prawym przyciskiem na ikonce Mass Effect i
wybranie odpowiedniej opcji.

Próbowałem, reinstalowałem, nic. No trudno, nie pogram ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja mam Intel Chipset Family bla bla bla, cośtam cośtam jeszcze, i taki Dead Space chodzi na najwyższych bez cieni miodnie, Dead Space 2 chodzi na średnich bez cieni miodnie, BORDERLANDS chodzi na nisko-średnich miodnie, Mass Effect aż do Cytadeli chodził miodnie, Assassin''s Creed na średnich fajnie chodzi... Ta grafika nie jest taka zła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też z zakupów wróciłem z nowym CDA. Jest cool, zanim podszedłem do stoiska z gazetami już prawie włożyłem do koszyka Mass Effect z taniej serii CDP (ta po 25zł), podchodzę kawałek dalej, a tu za prawie połowę mniej kasy mam to samo i jeszcze do tego świetną Syberię, której pierwszą część lata temu ograłem i mi się podobała :) Zobaczymy co fajnego wrzucą za miech. Może znowu ich dofinansuje :) Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 11:34, Richmond94 napisał:

No nie wiem, ja mam Intel Chipset Family bla bla bla, cośtam cośtam jeszcze, i taki Dead
Space chodzi na najwyższych bez cieni miodnie, Dead Space 2 chodzi na średnich bez cieni
miodnie, BORDERLANDS chodzi na nisko-średnich miodnie, Mass Effect aż do Cytadeli chodził
miodnie, Assassin''s Creed na średnich fajnie chodzi... Ta grafika nie jest taka zła
:)

W takim razie w czym problem?
Ale u mnie San Andreas na średnich się czasem przytnie, Test Drive Unlimited to w ogóle na najniższych mogę pomarzyć o grze. Da się jakoś przydzielic więcej pamięci grafice kosztem Ramu? W sieci znalazłem parametry tego lapka i jest napisane , że grafika może sięgać coś około 1Gb, nie pamiętam dokładnie ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się