kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2011 o 18:30, karolekx23x napisał:

Kiedy te pismo bedzie , data ?


Chyba jest napisane wyraźnie, że w środę...

A co do numeru...cena 18 zł?!? Żeby nie było-i tak kupię, ale pierwszy raz odkąd kupuję CD-A (ponad 2 lata)
widzę taką cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2011 o 20:15, Piterixos napisał:

A co do numeru...cena 18 zł?!? Żeby nie było-i tak kupię, ale pierwszy raz odkąd kupuję
CD-A (ponad 2 lata)
widzę taką cenę...


To pewnie z powodu tipsomaniaka. Ale 3 czy 4zł w tę czy we w tę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 20:19, DambialkoX napisał:

To pewnie z powodu tipsomaniaka. Ale 3 czy 4zł w tę czy we w tę.


3 w tę czy we w tę? Chciałbym umiec stosować takie podejście, na początek daj milion złotych do treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 20:19, DambialkoX napisał:

To pewnie z powodu tipsomaniaka. Ale 3 czy 4zł w tę czy we w tę.


Tak, 18 zł, to o 20 procent więcej niż normalna cena. Czyli idąc twoją drogą rozumowania, gdyby ceny wszystkich artykułów, które trzeba kupić w miesiącu podskoczyły nagle o 20% to nic by się nie stało tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 20:47, Piterixos napisał:

Tak, 18 zł, to o 20 procent więcej niż normalna cena. Czyli idąc twoją drogą rozumowania,
gdyby ceny wszystkich artykułów, które trzeba kupić w miesiącu podskoczyły nagle o 20%
to nic by się nie stało tak?


Wtedy by się pewnie stało, ale na szczęście podrożał tylko jeden produkt i to taki, którego wcale nie trzeba kupować. W związku z czym, owszem 3 czy 4 złote to nie tragedia, przeżyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 20:52, Skazeusz napisał:

Wtedy by się pewnie stało, ale na szczęście podrożał tylko jeden produkt i to taki, którego
wcale nie trzeba kupować. W związku z czym, owszem 3 czy 4 złote to nie tragedia, przeżyjemy.


Ja wiem, i nie napisałem tego dlatego, że uważam to za tragedię, tylko chciałem pokazać głupotę takiego rozumowania. A w ogóle to następny numer już chyba 15zł będzie kosztował no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 20:24, Ostrowiak napisał:

3 w tę czy we w tę? Chciałbym umiec stosować takie podejście, na początek daj milion
złotych do treningu.


Mi to jakoś po prostu nie przeszkadza i tyle. Nie sr*m pieniędzmi, ale 3 zł więcej co parę miechów to nie taki duży problem.

Piterixos: pff.. Może i by się stało, ale mówiłem tylko o CDA ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pamiętacie takie pisemko "Virus". Z tego co pamiętam to najpierw redagowali go redaktorzy CDA, a potem Clicka (lub na odwrót). Co tak właściwie stało się z tym projektem? Padł po dwóch czy trzech wydaniach, mimo że dosyć dużo ludzi to czytało. Do dzisiaj pamiętam poradnik Huta (?) z ostatniej strony o tym jak z Tomb Raidera zrobić sobie podkładkę pod kubek :)

20110830235407

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja rozumiem wszystko, jak by CDA podrożało na stałe o te 3 złote to można by było polemizować. Ale CDA zdrożało tylko dlatego, że w tym miesiącu dostaniemy Tipsomaniaka. Tylko w tym miesiącu dopłacimy te 3 złote, to nie będzie stała cena. Ludzie, papier nie jest za darmo, drukarnia tak samo, więc nie marudźcie, tylko marsz do kiosków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 18:30, karolekx23x napisał:

Kiedy te pismo bedzie , data ?


Po co pytasz skoto nie potrfisz czytać, bo jak byk w przypiętym poście jest napisane kiedy nowy numer CDA wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 20:47, Piterixos napisał:

Tak, 18 zł, to o 20 procent więcej niż normalna cena. Czyli idąc twoją drogą rozumowania,
gdyby ceny wszystkich artykułów, które trzeba kupić w miesiącu podskoczyły nagle o 20%
to nic by się nie stało tak?


Ale o tym, że są dwie płyty DVD i dodatkowa książeczka to ani słowa, ważne, że CDA zdrożało o 20%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 23:54, Sandro napisał:

Nie wiem czy pamiętacie takie pisemko "Virus". Z tego co pamiętam to najpierw redagowali
go redaktorzy CDA, a potem Clicka (lub na odwrót). Co tak właściwie stało się z tym projektem?
Padł po dwóch czy trzech wydaniach, mimo że dosyć dużo ludzi to czytało. Do dzisiaj pamiętam
poradnik Huta (?) z ostatniej strony o tym jak z Tomb Raidera zrobić sobie podkładkę
pod kubek :)

Pamiętam że dodawali płyty z cdaction. Jeszcze mam Mobile Force z tego ;)
Ciekawi mnie też co stało się z pismem gamestar które rok temu w kwietniu się reaktywowało a do tej pory nie wyszedł następny numer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się