kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Pytanko czy da sie zainstalować Vegasa 2 po angielsku? Nie ma nic bardziej irytującego niż pełna polonizacja gier z Amerykańskimi żołnierzami/glinami w roli głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 13:40, Richmond94 napisał:

Dalej nic o Spyro od Skylandera? Zawiedzionym.


To już recenzja powinna się pojawić,bo widziałem pack 3 figurek w empiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 20:48, Xsaw napisał:

Pytanko czy da sie zainstalować Vegasa 2 po angielsku? Nie ma nic bardziej irytującego
niż pełna polonizacja gier z Amerykańskimi żołnierzami/glinami w roli głównej.


Podpinam się pod Twoje pytanie. Głosy w R6 Vegas 1 były żałosne, nie mówiąc już o tym, że kompletnie mordowały klimat. Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 19:38, xDeuSx napisał:

Podpinam się pod Twoje pytanie. Głosy w R6 Vegas 1 były żałosne, nie mówiąc już o tym,
że kompletnie mordowały klimat. Da się coś z tym zrobić?


Bardzo często w grach Ubisoftu, które są dodawane w pełnych wersjach do CDA da się bez problemu ustawić pełną angielską wersję. Było tak choćby w Splinter Cell: Double Agent. Wystarczylo podczas instalacji, a właściwie jeszcze przed instalacją wybrać angielską wersję instalatora. Czy tak będzie też w przypadku R6 Vegas 2? Sprawdzę jutro jak kupię CDA i dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 21:13, Wojman napisał:

Bardzo często w grach Ubisoftu, które są dodawane w pełnych wersjach do CDA da się bez
problemu ustawić pełną angielską wersję. Było tak choćby w Splinter Cell: Double Agent.


W Brothers In Arms było tak samo, o ile dobrze pamiętam.

Dnia 24.10.2011 o 21:13, Wojman napisał:

Wystarczylo podczas instalacji, a właściwie jeszcze przed instalacją wybrać angielską
wersję instalatora. Czy tak będzie też w przypadku R6 Vegas 2? Sprawdzę jutro jak kupię
CDA i dam znać.


Sam też kupię jak tylko będę przechodził koło kiosku, także raczej sprawdzę na własnej skórze. :) Ale info na forum zawsze się przyda, a nuż ktoś będzie miał takie samo pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest recenzja Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad w tym numerze? Jeśli tak, to mógłby ktoś podać plusy i minusy, ewentualnie ocenę?
Jeśli nie ma to jestem zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy CDA już kupiony. Pierwszy tekst jaki przeczytałem to ten o Steavie Jobsie. Powiem w ten sposób jadłem śniadanie, a kanapka podczas czytania tekstu cały czas wisiała w powietrzu. Po prostu tak się zagłębiłem w lekturę, że zapomniałem o całym Bożym świecie. Bardzo ciekawy tekst. Co do pełnych wersji przygodówek nie lubię, FPSów też nie za bardzo, ale RTSy to i owszem, więc chętnie zagram w Supreme Commander.

Kamil2142
Tobie się nawet nie chce przejrzeć spisu treści, który jest podany w spisie treści w przypiętym poście (bo gdybyś przeczytał to byś nie był zawiedziony...) to mnie sie nie chce spoilerować oceny oraz plusów i minusów gry Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się podoba zdjęcie w konkursie "cd-action w dobrych rękach" to przy trasie z tabliczką "Afganistan"? :D Mojego autorstwa :D Natomiast na zdjęciu jest znajomy który uczęszcza do szkoły wojskowej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to mnie sie nie

Dnia 25.10.2011 o 10:50, Wojman napisał:

chce spoilerować oceny oraz plusów i minusów gry Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad.



Podaj też jestem ciekaw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo:

Plusy

Spoiler

realizm
mnogość broni
duża liczba map
skomplikowany system wykorzystywania osłon



Minusy
Spoiler

zbyt trudna dla zwykłych graczy
masa bugów
niezbalansowana
nudny singleplayer



Oceny cząstkowe
Spoiler

Grywalność: 9
Wideo: 6
Audio: 7



Ocena
Spoiler

7+



Recenzent
Spoiler

(c)Onan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 10:50, Wojman napisał:

Kamil2142
Tobie się nawet nie chce przejrzeć spisu treści, który jest podany w spisie treści w
przypiętym poście (bo gdybyś przeczytał to byś nie był zawiedziony...) to mnie sie nie
chce spoilerować oceny oraz plusów i minusów gry Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad.


Okay then, zero łaski :)

Harrolfo

Dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 19:37, crash807 napisał:

Jak wam się podoba zdjęcie w konkursie "cd-action w dobrych rękach" to przy trasie z
tabliczką "Afganistan"? :D Mojego autorstwa :D Natomiast na zdjęciu jest znajomy który
uczęszcza do szkoły wojskowej ^^

Heh, gratulacje. Jutro zobaczę chętnie ten numer o ile będzie w kiosku. A mam takie pytanie, jakie są nagrody za dobry pomysł? Czy to jest takie małe wsparcie dla redakcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 21:53, PJ_MW napisał:

ja juz nie kupuje cda, bo mam konsole


Ale masz tez pc,bo inaczej byś nie pisał. A zresztą,CDA to nie tylko gry a i czasopismo. I zawsze możesz kupować Neo+ lub Playboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ciężkim dniu dorwałem wreszcie CDA, pobieżna lektura i - czas na Rainbow Six Vegas 2. Jakie było moje rozczarowanie, kiedy przy instalacji natknąłem się na taki błąd ( patrz obrazek )... Można coś z tym zrobić, czy to kwestia trwale uszkodzonej płyty? Próbowałem zainstalować z 3 razy, za każdym razem otrzymując ten sam error w tym samym miejscu.

20111026221645

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się