kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2011 o 22:14, bobobo napisał:

Ale masz tez pc,bo inaczej byś nie pisał.

Taki jesteś pewien? Ja właśnie z PS3 pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 10:02, Maelius napisał:

Nie rozumiem... po co wydawać dodatkowo kasę za recenzje / newsy które są na gram.pl
raz że za darmo, dwa często nawet szybciej ???

Bo wydajesz na kasę na dobrą recenzję? Na tej stronie EA króluje więc nie spodziewam się obiektywnych opinii o grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 10:02, Maelius napisał:

Nie rozumiem... po co wydawać dodatkowo kasę za recenzje / newsy które są na gram.pl
raz że za darmo, dwa często nawet szybciej ???

Ja tam wydaję dla pełniaków, nie wiem jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 10:12, Ifym napisał:

Bo wydajesz na kasę na dobrą recenzję? Na tej stronie EA króluje więc nie spodziewam
się obiektywnych opinii o grach.


Równie dobrze mogę zerknąć na inne serwisy, które też są za darmo. Jeśli myślisz, że będziesz miał zawsze obiektywne opinie w CDA to muszę cię zmartwić ale mylisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 10:02, Maelius napisał:

Nie rozumiem... po co wydawać dodatkowo kasę za recenzje / newsy które są na gram.pl
raz że za darmo, dwa często nawet szybciej ???


Może są ludzie,którzy po prostu lubią prasę?
ja kupuję CD Action od sześciu lat,nie dla pełniaków ( choć mam wiele gier które sam chciałem kupić ) i nie dla recenzji ( z którymi się często nie zgadzam ) a dla samego pisma,dla opisu gier,dla screenów ( tak samo jak lubię magazyny filmowe ze zdjęciami z filmów,mimo że fotosy są też w internecie na Filmweb czy na Stopklatce ),po prostu wychowałem się na prasie i chcę mieć coś namacalnego,coś co można poczytać podczas jazdy autobusem,pociągiem,gdzie przecież nie wezmę ze sobą PC ta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 21:45, BartexooN napisał:

Heh, gratulacje. Jutro zobaczę chętnie ten numer o ile będzie w kiosku. A mam takie pytanie,
jakie są nagrody za dobry pomysł? Czy to jest takie małe wsparcie dla redakcji?


Nagród nie ma żadnych, nawet cię nie informują e-mailem, że twoje zdjęcie pojawi się w następnym numerze :) Jedynie pozostaje satysfakcja, że twoje zdjęcie jest w czasopiśmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2011 o 11:48, Maelius napisał:

Równie dobrze mogę zerknąć na inne serwisy, które też są za darmo. Jeśli myślisz, że
będziesz miał zawsze obiektywne opinie w CDA to muszę cię zmartwić ale mylisz się.

A moim zdaniem właśnie CDA jest w pewnym sensie.... ''niepodległe''? Piszą o grze to co myślą, a nie to co im podpowie producent. Czytam CDA od 1997 roku, z małymi przerwami, i nigdy się nie zawiodłem, podobnie jak na PSX Extreme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 17:17, Ifym napisał:

A moim zdaniem właśnie CDA jest w pewnym sensie.... ''niepodległe''? Piszą o grze to
co myślą, a nie to co im podpowie producent. Czytam CDA od 1997 roku, z małymi przerwami,
i nigdy się nie zawiodłem, podobnie jak na PSX Extreme.

Jak dla mnie, CDA miało już dwie wielkie wpadki: 10 dla Obliviona i 7 dla Bad Day LA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak wie ktoś czy Rainbow Sixa da się zainstalować po angielsku?Bo jedynki się nie dało -_- a jak tej opcji brakuje to raczej sobie odpuszczę ten nr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 06:21, Blutok napisał:

Nie wiem na cholere wam te oceny...


Nie mają własnego zdania więc muszą na nich polegać. Coś takiego jak „treść recenzji" ma najmniejsze znaczenie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem nowe CDA, a w nim kartkę do wypełnienia na kontynuacje prenumeraty.
Jako prezent do wyboru mam ,,T - schirt". Powie mi ktoś co to jest? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 12:17, Baluk25 napisał:

Właśnie dostałem nowe CDA, a w nim kartkę do wypełnienia na kontynuacje prenumeraty.

Jako prezent do wyboru mam ,,T - schirt". Powie mi ktoś co to jest? :D

Das ist eines gutes T-schirt, ja!

CDA przecież jest od niemieckiego Bauera. Zaczynają swój wielki plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się