kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Mam,oby pojawiło się coś równie dobrego,naprawdę świetna gra ;) Mam nadzieję na jakiś hit (Saints Row 2,Far Cry 2),ale numer i tak kupie,bo będzie tyyyyleeee recenzji,że aż nie da się zliczyć: BF3,MW3,Skyrim,Saints Row The Third,Uncharted 3 i być może Revelations.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S.T.A.L.K.E.R.A`a już dawno zaliczyłem, ale przynajmniej o tyle dobrze, że jednego dubla mniej. Gra świetna i mocny pełniak. Zobaczymy co jutro nam zaserwują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jakiś czas temu Stalkera, przeszedłem i zapomniałem, więc też liczę na mody. Ale tak czy inaczej bardzo dobry pełniak, a to że wiele osób już grę ma to nie wina CDA przecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 14:39, FratelloAgito napisał:

Jest pierwszy przeciek, pełniakem jest

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla PL


Tą czesc przeszedłem 2-3 lata temu, naprawdę świetna.Świetne granie na długie godziny.

CA-Action zaskakuje dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 16:12, KofeinowyPablo napisał:

Kupiłem jakiś czas temu Stalkera, przeszedłem i zapomniałem, więc też liczę na mody.

Smuggler na Markolf.pl zapowiadał że będą mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nawet gdyby kolejnymi pełniakami były Saper i Pasjans, kupuję bez wahania. Ale serio, to aż strach pomyśleć jakie będą kolejne pełniaki w tym numerze, skoro tradycyjnie odkrywamy karty od teoretycznie najsłabszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 17:38, Anjinsan napisał:

Ale serio, to aż strach pomyśleć jakie będą kolejne pełniaki w tym numerze, skoro tradycyjnie
odkrywamy karty od teoretycznie najsłabszej.


Małe sprostowanie, pierwszym pełniakiem jest klient gry Rappelz. S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla jest pełniakiem numer dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajowo. Stalkery przypadły na czas, kiedy miałem dłuższą przerwę od grania i wszystkie trzy mnie ominęły. Także liczę, że w przyszłości będzie jeszcze Czyste Niebo i Zew Prypeci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyną wadą Stalkera w CDA jest fakt, że już go mam od kilku lat. Pełniak świetny, ciekawe, co jest daniem głównym - Batman AA, Oblivion GOTY, Dead Space?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ładnie, ogólnie Stalkera posiadam ale aktualnie nie przy sobie, a chętnie bym w coś takiego właśnie pograł.
Rappelz nie kojarzę, ale może spróbuję o ile aktualizacja nie będzie szła w GB-ty. Ciekawe co jeszcze dorzucą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 21:52, darkwind21 napisał:

Ładnie, ładnie, ogólnie Stalkera posiadam ale aktualnie nie przy sobie, a chętnie bym
w coś takiego właśnie pograł.

Hah, u mnie to samo. Pograłbym, Żona ostatnio też zaczęła mnie "męczyć" o STALKER''a, a ja go zostawiłem u kumpla w innym mieście :F

Następny pełniak.. Fallout 3 GOTY? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się