kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2012 o 02:02, Hartus napisał:

Gra Blizzarda jako pełniak? No way. Nie ma takiej opcji. Pełną wersją zapewne będzie
Batman Arkham Asylum sądząc po podpisie pod zdjęciem gościa przebranego za Jokera w AR:
"Imię Nazwisko (14 lat) za to przebrał się za naszego pełniaka z numeru... ups!" . Pewnie
już to rozszyfrowaliście, ale ja nie śledzę tego tematu więc nie bijcie jak coś. ;)

Blizzard już zagościł w pełnikach CDA, pamiętasz warcrafta 2 ? Też stawiam na Batmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 11:20, DarkWolf_PL napisał:

Blizzard już zagościł w pełnikach CDA, pamiętasz warcrafta 2 ? Też stawiam na Batmana.


Był WarCraft II w CDA. Co do Batmana to już niejednokrotnie redakcja CDA mówiła, żeby się nie napalać na tego pełniaka, bo go w numerze 200 nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam warcrafta 2. Nawet go zainstalowałem. Był on w 100 numerze. Szkoda że po angielsku, przeszedłem kilka misji i przestałem grać. I tak jest to jeden z lepszych pełniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inna gra niż Deus Ex : Human Revolution mnie nie zadowoli bo tylko na nią narzie mam chęć :) Mimo tego kupie 200 numer bo liczy się magazyn nie gry które mnie nie interesują bo dawno nie dali gry która by mi odpowiadała :) No chyba, że StarCraft 1 albo Diablo 1/2 :) Wtedy to co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 17:53, XSky0 napisał:

O co chodzi z tą literką M na grzbiecie CDA ?


M to szef Bonda. To taki przekaz, że gry z 007 będą co miesiąc w CDA...

A na poważnie - z literek utworzy się hasło, które poznamy pod koniec tego roku kiedy wyjdzie numer 12/2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 11:41, Foost napisał:

Kiedy ukaże się ten nowy numer z batmanem?

Najnowszy numer(200) ukaże się 17.01 ale Batmana na coverze nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka swoją drogą - ile razy jeszcze ludzie będą powielać ten głupi obrazek z ghoti? (w CDA pojawił się w Na Luzie) Z fonologicznego punktu widzenia jest to bzdura, a równie dobrze może być to "ciche słowo", jeżeli zastosujemy inne zasady i konteksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 12:13, Meketh napisał:

> Kiedy ukaże się ten nowy numer z batmanem?
Najnowszy numer(200) ukaże się 17.01 ale Batmana na coverze nie będzie.


Jakże to? Jeszcze parę dni temu ludzie pisali, że będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 21:14, Foost napisał:

Jakże to? Jeszcze parę dni temu ludzie pisali, że będzie.

Ludzie mogą pisać, co chcą. Jedyne, co Smuggler powiedział, to: Wierzcie w to,wierzcie... :D, co raczej nie jest potwierdzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2012 o 21:14, Foost napisał:

Jakże to? Jeszcze parę dni temu ludzie pisali, że będzie.


Jakby napisali że w najnowszym numerze będzie pełna wersja Skyrima to też byś uwierzył? Poczekajmy spokojnie na zapowiedż nie ma się co napalać, pewnie dadzą do tego 200 numeru jakiegoś dobrego pełniaka, ale póki co nie ma co gdybać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość z nas zastanawia się co za grę-niespodziankę szykuje CDA z okazji 200 numeru. Paradoksalnie zbyt znana, zbyt dobra gra może spowodować reakcję przeciwną do oczekiwanej. Jeżeli będzie to jedna z tych "must have" to może się okazać, że większość czytelników/prenumeratorów rzeczywiście już ją "have". Wtedy zaczną się narzekania: eee tam, dubel, po co mi to. Ja bym najchętniej widział jakąś starszą ale dobrą grę, która jest już nieosiągalna (lub z trudem osiągalna), która kiedyś mi uciekła z braku kasy lub czasu, a teraz chętnie bym sobie w nią zagrał. No, ale to tylko takie luźne myśli. Decyzja została już dawno podjęta, płytki są już tłoczone lub pakowane i pozostaje tylko czekać do 17-tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 13:28, Anjinsan napisał:

Ja bym najchętniej widział jakąś starszą ale dobrą grę, która jest już nieosiągalna (lub
z trudem osiągalna), która kiedyś mi uciekła z braku kasy lub czasu, a teraz chętnie bym sobie w nią zagrał.

O, to, to. I ja właśnie bym chciał aby ą grą było Galactic Civilizations II (które mi w ten właśnie sposób uciekło) :-DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu redakcji nie wypuszczałbym jakichkolwiek informacji o pełniakach, dla tak wyjątkowego numeru jak numer 200 można chyba zachować tę tajemnicę do ostatniej chwili, co? Wtedy gazeta będzie miała smak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 13:28, Anjinsan napisał:

Większość z nas zastanawia się co za grę-niespodziankę szykuje CDA z okazji 200 numeru.
Paradoksalnie zbyt znana, zbyt dobra gra może spowodować reakcję przeciwną do oczekiwanej.
Jeżeli będzie to jedna z tych "must have" to może się okazać, że większość czytelników/prenumeratorów
rzeczywiście już ją "have". Wtedy zaczną się narzekania: eee tam, dubel, po co mi to.

Z tego co pamiętam całkiem niedawno była taka sytuacja z Mass Effect. Gra bardzo dobra i znana, i właśnie przez to paradoksalnie były narzekania. Bo owszem, gra przednia, ale na tyle popularna że w Polsce kto miał kupić, ten już to zrobił (zwłaszcza że gra była w licznych promocjach i w momencie wydania w CDA kosztowała już chyba 19 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś kiedyś papy? ;)

Poza tym taki błyszczący papier pewnie nie smakuje jak papa, bardziej jak... folia? Ja najbardziej czekam na pełniaki i te wytłoczone wzorki-niespodzianki na okładce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się