kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2012 o 17:00, A-cis napisał:

O, to, to. I ja właśnie bym chciał aby ą grą było Galactic Civilizations II (które mi
w ten właśnie sposób uciekło) :-DD


Czyżbyś zapomniał mojego maila? Mam Galactic Civilizations II Ultimate Edition (razem z dwoma dodatkami) z Playa i chętnie Ci bym pożyczył gdyby była okazja, dajmy na to przy piwie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 18:49, Gordon92 napisał:

Prośba do posiadacza numeru w którym była recenzja Modern Warfare 3. Czy mógłby podać
plusy i minusy oraz ocenę :) ?


Spoiler

Ocena 8+

Oceny cząstkowe:
Grywalność: 9
Wiedo: 8
Audio: 8

Plusy:
+szybka, dynamiczna, płynna
+kampania dla jednego gracza z MW3 to najlepsze (w tym temacie), co seria ma do zaoferowania
+Przetrwanie to fantastyczny dodatek do rogrywki Call of Duty
+świetny multiplayer, który rozprawia się z większością narzekań społeczności
+ze starej technologii graficznej wycisinięo cuda

Minusy:
-wszystko to już, niestety, było
-Przetrwanie tylko na dwóch graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 18:47, Wojman napisał:

Czyżbyś zapomniał mojego maila? Mam Galactic Civilizations II Ultimate Edition (razem
z dwoma dodatkami) z Playa i chętnie Ci bym pożyczył gdyby była okazja, dajmy na to przy piwie... ;)

No wiesz. Ja mam sklerozę, ale nie aż taką. :-)
I wydaje mi się, że parę razy rozmawialiśmy o GC II ale nigdy nie pochwaliłeś się, że ją masz. Chyba, że dostałeś ją w ostatnich miesiącach?
Nt. spotkania odpowiadam w mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 21:18, A-cis napisał:

I wydaje mi się, że parę razy rozmawialiśmy o GC II ale nigdy nie pochwaliłeś się, że
ją masz. Chyba, że dostałeś ją w ostatnich miesiącach?


Żebym to ja pamiętał każdą grę jaką mam w kolekcji. :) Teraz liczy sie dla mnie głównie StarCraft II, Batman: Arkham City oraz The Elder Scrolls V: Skyrim. I te gry pamietam, że mam, a w szczególności SC II bo na biurku stoi pudełko z Edycją Kolekcjonerską. :) A o GC II sobie przypomniałem, że mam jak robiłem porządki z płytami z czasopism. Sporo płytek wyrzuciłem (ale tylko te, które nie zawierały pełnych wersji gier tylko demka i inne bzdety albo programy użytkowe z czasów CDA łupanego), a te z pełniakami uporządkowałem i sobie znalazły miejsce w szafie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 21:28, Harrolfo napisał:

Krótkie pytanie: kiedy startują przecieki do nowego numeru?


Jutro. Wiadomo,że będą (oczywiście) 2 DVD i jakiś gadżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 10:54, Meketh napisał:

Jakby napisali że w najnowszym numerze będzie pełna wersja Skyrima to też byś uwierzył?
Poczekajmy spokojnie na zapowiedż nie ma się co napalać, pewnie dadzą do tego 200 numeru
jakiegoś dobrego pełniaka, ale póki co nie ma co gdybać.


O czym ty gadasz i co ty porównujesz? Batmana Arkham Asylum za 25zł, który ukazał się w 2009 roku z nowym Skyrim''em? Zastanów się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrzucanie pełniaków z CDA to zbrodnia, szczególnie w latach 2001 i wstecz, kiedy opublikowali na coverach pełno perełek i tylko kilka słabiutkich tytułów ;). Te z demkami również trzymam, bo czasami je trudno w internecie znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 22:01, Demagol napisał:

Wyrzucanie pełniaków z CDA to zbrodnia

Ja wywaliłem ostatnio wszystko, co nie poszło na Allegro. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd się w ogóle wzięły te wszystkie plotki o Batmanie? Jak to się zaczęło? Bo trochę wydaje mi się ta sytuacja dziwna, tym bardziej, że te plotki chodzą jeszcze przed pojawieniem się przecieków...

Co do pełniaków - podobnie, jak koledzy wyżej - wolałbym jakiegoś starszego kultowego klasyka, który jest kupą pikseli, a bije na łeb na szyję całą konkurencję i to z palcem w ***ie. Ja chciałbym Diablo.

No i wracając do tematu nowych gier, które dodane były do CDA - vide ME - jak dla mnie narzekanie jest zbędne. Ot takie narzekanie, dla narzekania. Nigdy się wszystkich nie zadowoli. Redakcja chciała, jak najlepiej, a tu narzekania. I jeszcze raz się powtórzę - narzekania... Jeśli mamy daną grę, to nic straconego, przecież kupujemy pismo, a nie płyty. Dochodzi też fakt, że mamy zapasową płytę, jeśli gra ze sklepu się porysuje tak, że nie można jej odczytać (ja miałem takiego pecha, że leżą u mnie dwa orginalne wydania Test Drive Unlimited i oba nie chcą czytać).

Tak więc głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 22:17, Heimdallr napisał:

Skąd się w ogóle wzięły te wszystkie plotki o Batmanie? Jak to się zaczęło? Bo trochę
wydaje mi się ta sytuacja dziwna, tym bardziej, że te plotki chodzą jeszcze przed pojawieniem
się przecieków...

W CDA #199 pod zdjęciem Jokera z sobowtórów pojawił się podpis "bla bla za to przebrał się za naszego pełniaka z numeru... ups!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 22:17, Heimdallr napisał:

Skąd się w ogóle wzięły te wszystkie plotki o Batmanie? Jak to się zaczęło? Bo trochę
wydaje mi się ta sytuacja dziwna, tym bardziej, że te plotki chodzą jeszcze przed pojawieniem
się przecieków...


Bo był taki podpis w obecnym numerze pod jednym ze zdjec. Inna sprawa, ze nikt nie czyta forow internetowych, na ktorych niejednokrotnie redakcja mówiła, że to żart/podpucha i że nigdy wcześniej nie mówią jakie będą pełniaki, a Batmana w CDA może i owszem kiedyś się w CDA doczekamy, ale na pewno nie będzie to numer 200. Co więcej wyraźnie redakcja podkreśla, że w owym 200 numerze tego pełniaka nie będzie, ale i tak zaraz się znajdzie kolejny co wyskoczy z odkryciem, że pełniakiem w najbliższym numerze będzie Batman: Arkham Asylum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo, że w 200 numerze CDA będzie plakat, a także 3 pełne wersje. Pierwsza to:

Supreme Commander: Forged Alliance (W obliczu wroga) PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 12:23, Wojman napisał:

Już wiadomo, że w 200 numerze CDA będzie plakat, a także 3 pełne wersje. Pierwsza to:

Supreme Commander: Forged Alliance (W obliczu wroga) PL

Zacnie, podstawki co prawda nigdy nie ukończyłem ( gdzieś w połowie dałem za wygraną) ale jak na pierwszego fulla jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2012 o 21:40, Foost napisał:

O czym ty gadasz i co ty porównujesz? Batmana Arkham Asylum za 25zł, który ukazał się
w 2009 roku z nowym Skyrim''em? Zastanów się.


Widzę że ironi nie załapałeś następnym razem oznaczę dla ciebie odpowiedni fragment postu, żebyś zrozumiał. Chodziło mi ogólnie o to żeby nie wierzyć we wszystko co ludzie w internecie piszą, przynajmniej do czasu aż się tych informacji nie zweryfikuje wujek gogle nie boli, tylko że nie każdemu się chce to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, najpierw przeczytaj, co to ironia, a potem staraj się o niej mądrze prawić w postach. To co żeś tam spłodził nie było żadną ironią tylko porównaniem od czapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2012 o 18:09, Foost napisał:

Haha, najpierw przeczytaj, co to ironia, a potem staraj się o niej mądrze prawić w postach.
To co żeś tam spłodził nie było żadną ironią tylko porównaniem od czapy.


W przeciwieństwie do ciebie wiem, i nie potrzebuję porad od człowieka który wierzy we wszystko co czyta, i nie potrafi sam zweryfikować informacji które czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 12:23, Wojman napisał:

Supreme Commander: Forged Alliance (W obliczu wroga) PL


Bajer. Grałem w demo jedynki. Na starym kompie, który już w takim tytule nie wyrabiał i komfort był mizerny. Będzie dobra okazja żeby sprawdzić, czy spodoba mi się taka "większa" strategia ;) Pewnie kupię numer, a niech mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się