kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Typowe. Dają dobre pełniaki i zaraz odzywają się specjaliści od prawa prasowego i handlowego jak to gry są integralną częścią czasopisma, i te 16 zł to nie darmo.
Węża w kieszeni macie i tyle. Jakby dali wam GTXa 570 to też pewnie byście tylko pisali że aż 16 zł trzeba wydać.Ale w Empiku w kolejkach do rozerwania folii i przejrzenia to pewnie stoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie fajnie by było jakby 1 batamana dali:P I tak miałem kupić :) A co do obecnego nr bardzo miły ten kod do steam na Saints Row tą grę też wcześniej już chciałem nabyć a tu w cda tak ładnie dali:) Dobrzy chlopcy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 11:56, NeroNarmeril napisał:

> Trzeci pełniak: Prince of Persia. Nice!

Ten z 2008?


Tak.

Dobrze, że nie kupiłem go na muve, będzie akurat na CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co Ci chodzi? Ja napisałem, że w życiu bym nie dał AŻ 16 zł za samą "gazetę" bez płyt. Gdy jest jakiś fajny pełniak - np: tak jak teraz, to absolutnie nie narzekam, lecę kupuję i cieszę się z dobrej gry za JEDYNE 16 zł.

Na prawie handlowym się nie znam, ale chyba nie powiesz mi, że ta płyta z pełniakami jest gratis? Wiadomo, że uzyskanie tych gier kosztuje i skądś musi być sfinansowany ten wydatek. Z reklam czy podnosząc cenę pisma, jeden pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny PoP którego nie zaliczyłem :) Cóż, nie traktuję go w zasadzie jako pełnoprawnego PoPa, ale pogram by zobaczyć z czym to się je.

Także The Next Big Thing brzmi interesująco, dawno nie grałem w żadną przygodówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 12:41, Liqid napisał:

Ani chybi PoP z CDA będzie spolszczony, pozostanę więc przy oryginalnej wersji z muve,
a nie jakimś Zakościelnym :P


Akurat Zakościelny w tym PoP wypadł całkiem nieźle, w każdym razie uszy nie bolą a reszta głosów też trzyma poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh całkiem spoko. A tak się właśnie zastanawiałem czy kupić tego PoPa w promocji Muve ale stwierdziłem, że mi się nie chce. A teraz będzie na płytce za CDA :) Nice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince of persia napweno dużo kosztowała redakcję. Dobra i świeża produkcja jak na dodanie ją do pisma. Jestem zadowolony choć wolałbym "test drive ultimed" Smuggler mógłby opisać jak wygląda proces załatwiania pełniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc,nie czuję,aby to był 200 setny numer. Jest taki...zwyczajny. PoP równie dobrze mógłby być dodany do innego numeru,po takich pełniakach jak RE 5 i ME spodziewałem się czegoś lepszego. Pewnie nawet objętość pisma będzie taka sama. A mogliby zwiększyć cenę dla takiego numeru,dodać tipsomaniaka lub inny fajny gadżet (nadal marzy mi się smycz CD-Action). Jedyne co mi się podoba w tym numerze,to The Next BIG Think i ta zniżka (ciekawe jaka ona będzie) na Arkham City. Resztę rzeczy mogę kupić tanio,a i tak średnio miałem ochotę w nie grać. No i myślę,że będzie posucha w magazynie,żadne gry nie wyszły oprócz The Old Republic,i widać,że ten numer będzie stał zapowiedziami (a tego nie lubię,i to bardzo).

Ale kupię,drugi pełniak jest świetny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO pełniaki dość słabe jak na dwusetny numer. Jeżeli już koniecznie miałby być PoP, to o wiele bardziej zadowolony byłbym z trylogii. Jednak w poprzednim numerze pełne wersje były na tyle dobre, że zawsze można uznać, iż nastąpiła pomyłka przy ich doborze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się