kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2012 o 16:02, Hartus napisał:

Od lat dodają
do CD-A naprawdę dobre gry, ale wy byście sobie życzyli Arkham City jako danie główne.
Bo przecież to urodzinowy numer. Jak śmią dać Nail''d!?

Pamiętam jak na angielskim forum THQ była wrzawa z powodu rzekomej przedwczesnej recenzji Dawn of War 2 (niby że z pirata i w ogóle). Sama sprawa się oczywiście wyjaśniła (CDP raczył dać po prostu wcześniej spolszczoną wersję gry) a przy okazji użytkownicy spytali się co oznaczają te napisy na górze okładki (pełna wersja Devil May Cry, i inne)

Jak się dowiedzieli że to pełniaki, to niemal posikali się z zaskoczenia i zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 16:03, Karanthir666 napisał:

Ten Oddworld to jest Oddbox i na Stema czy zwykła instalka?


Czy wy NAPRAWDE nie czytacie zadnych postow procz swoich? Nawet 2-3 wstecz? I kazdemu musze osobno odpowiedziec : NIE NIE NA STEAM? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 16:09, Darkstar181 napisał:

Jak się dowiedzieli że to pełniaki, to niemal posikali się z zaskoczenia i zazdrości.


Tak bylo. :) A z innej okazji pamietam cytat w klimacie "CO TAKIEGO? Tyle pelniakow za pierd... 4 $?! Polska to ziemia obiecana! Przeprowadzam sie!" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super numer,na pewno kupię dla Oddboxa i nail''da,jeżeli mi pójdzie ;) A i bardzo fajnie,że dajecie podkładkę za darmo ;) Chociaż mi się akurat nie przyda,bo kupiłem ostatnio od Razera za dwie dychy na gramie. Ale szczerze mówiąc,mam w ogóle obawy,co do...hmm.... "wygody" (?) tej podkładki. Czy myszka nie będzie się szurała (lol) i ogółem będzie się dało na tym, grać?

PS. Co was skłoniło do zapowiedzi w czwartek ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha widzę, że dzisiaj smuggler albo nie w formie albo (patrząc po reszcie jego komentarzy) nie w humorze skoro nawet nie potrafi rozpoznać kiedy ktoś żartuje a kiedy nie :). Czyżby deadline tak się dał we znaki w tym miesiącu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś żartu ;) Chodziło mi o to, że ja CHCIAŁBYM śmierdzącą podkładkę.

Ale patrząc na pozostałe twoje posty, mogę zrozumieć niezrozumienie. Deadline w tym miesiącu musiał być zabójczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer świetny, pełniaki też - szczególnie Oddboxx (choć mam to polecam każdemu). Ale to Quintology to muszę poprawić, bo aż razi. Po pierwsze - Oddworld Quintology to miało być, jak nazwa wskazuje, pięć gier. Tu mamy cztery. Ok, ktoś powie że może piąta jeszcze nie wyszła.W rzeczywsitości jednak tylko dwie gry z pakietu należą do Quintology: Abe''s Oddysee i Munch''s Oddysee. Abe''s Exoddus to rozszerzenie przygód Abe''a, a Strager''s Wrath to zupełnie odrębna przygoda w świecie Oddworld. Wiem, czepiam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 15:45, smuggler napisał:

PLAKACIK? Jaki plakacik?


Plakacik pod mysz oczywiście :D. Chodziło o podkładkę i jej grafikę, ale źle zinterpretowałem. Po prostu bleeh... wiadomo o co chodzi xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 15:09, TojaSmuggler napisał:

Nie wiem.


Moglibyście zdobyć więcej widzów, tytuł partnera i dodatkową kasę z tego powodu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 13:50, smuggler napisał:

Heroes of Might & Magic V – Dzikie Hordy PL (...)
Gatunek: RTS


Od kiedy strategia turowa jest RTSem? HoMM V jest grą strategiczną natomiast absolutnie nie jest RTSem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 08:19, Wojman napisał:

Od kiedy strategia turowa jest RTSem? HoMM V jest grą strategiczną natomiast absolutnie
nie jest RTSem.

Inaczej stratetigczna grą turowa w skrócie TBS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 08:19, Wojman napisał:

Od kiedy strategia turowa jest RTSem? HoMM V jest grą strategiczną natomiast absolutnie
nie jest RTSem.


Oj tam oj tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się