kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2012 o 13:07, ISAMU napisał:

Podkładka może i fajna, ale nie działa na niej mysz A4tech X748. Stara szmacianka dalej
będzie w urzyciu.


Poloz ja w POZIOMIE i bedzie OK. Nie wiem czemu gdy lezy w pionie niektore myszy glupieja.

Tak miedzy nami to u mnie ona robi za podstawke pod rozmaite napoje na biurku i swietnie sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko zobaczyłem ocenę ME3 i już wiedziałem, że odezwie się masa niezadowolonych :D recenzja jest subiektywna, ocena również! Każdy może dowolną grę sam ocenić jak mu się tylko podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że tak będzie. W pozycji, w której siedzę przy komputerze, na podkładce mam brodatą Shepardkę. A co do okładki:

Spoiler

mój banknot jest chyba fałszywy.



A co do oceny ME3:
Spoiler

meh. Jak z Oblivionem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak się obawiałem - podkładka pod mysz z tego numeru strasznie śmierdzi. Kiedyś było podobnie z inną dołączoną do CDA i zapach nigdy całkowicie nie zniknął, w rezultacie wyrzuciłem. Historia najwyraźniej się powtarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem, że ME3 zagarnął

Spoiler

dyszkę?

Ta gra rozbiła ludzi na dwa obozy, czyli graczy i recenzentów. Oczywiście generalizuję, bo hejterów pewnie jest mniej, ale najgłośniej krzyczą, a zadowoleni gracze po prostu siedzą i grają zadowoleni z nowego dzieła BW. Cóż, przekonam się jak to z tym nowym ME jest dopiero jutro (w sensie kupię CDA, nie grę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smród podkładki bym wytrzymał, ale to że myszka działa na niej jeszcze gorzej niż bez ...
chyba że powinno się ją kłaść obrazkiem w dół :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 17:01, Perry_Cox napisał:


Rozumiem, że ME3 zagarnął

Spoiler

dyszkę?

Ta gra rozbiła ludzi na dwa obozy, czyli graczy
i recenzentów. Oczywiście generalizuję, bo hejterów pewnie jest mniej, ale najgłośniej
krzyczą, a zadowoleni gracze po prostu siedzą i grają zadowoleni z nowego dzieła BW.
Cóż, przekonam się jak to z tym nowym ME jest dopiero jutro (w sensie kupię CDA, nie
grę).

Owszem, zgarnął taką ocenę :D obecnie jest bardzo dużo gier, które dzielą ludzi na obozy: nienawistników (nie lubię słowa hejter) i tych, którzy daną grę wręcz ubóstwiają :) prawdą jest też, że bardziej widoczna jest ta pierwsza grupa wylewająca swoje żale na forach. Ta druga po prostu gra i nie zaprząta sobie głowy żadnym narzekaniem. Podobnie było ze Skyrimem - znalazło się trochę osób, które wykorzystywały każdą okazję, żeby tylko dziele Bethesdy dokopać (czasami w okolicznościach wręcz kuriozalnych), ale jednak większość po prostu grała (tych było mnóstwo sądząc po statystykach Steama).
@Etnies Mam tak samo, podkładka trochę śmierdzi, a myszka słabo na niej chodzi. Wywal ją na 2 tygodnie za okno, a później używaj jako podkładki pod kubki i talerzyki :D bo trzeba jednak powiedzieć, że jest dość ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2012 o 17:18, pawbuk napisał:

Wywal ją na 2 tygodnie za okno, a później używaj jako podkładki pod kubki i talerzyki
:D bo trzeba jednak powiedzieć, że jest dość ładna :)


Ta gąbka pod spodem powoduje, że łatwo ją przykleić taśmą dwustronną, na przykład na ścianę. Wygląda bardzo ładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh.. okładka jednak nie dla mnie. Nie nawidzę tego dźwięku kiedy przejedzie się paznokciem po okładce. Zawsze robi mi się zimno i włosy na rękach dęba stają i to uczucie yey. Ocena ME3

Spoiler

10/10

? Co prawda jestem dopiero w trakcie przechodzenia pierwszej części, ale o ile pamiętam to
Spoiler

2 część dostała taką samą ocenę.

. Ogólnie to i tak dobry numer. Czytać w końcu co mam i do tego "Hirosi" zainstalowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 17:09, Etnies napisał:

ale to że myszka działa na niej jeszcze gorzej niż bez
...
chyba że powinno się ją kłaść obrazkiem w dół :DD


Moja działa bez zarzutu ale ja używam myszki kulkowej nie optycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiepska ta podkładka:P Myszka działa kiepsko, hałasuje, a i dziwne, że ledwo wykonałem parę ruchów myszką, a już mam na podkładce jakieś paskudne rysy sprawiające, że całe to 3d wymięka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o podkładkę to jeszcze przed użyciem miałem rysę ;| Taką już miałem w opakowaniu :P Będzie pod jakieś jedzenie a sam będę dalej używał starej co była na 2010 rok z kalendarzem :P A myszka słabo działa na niej niestety ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się