kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2012 o 10:49, smuggler napisał:

Okladka


Trochę przekombinowana mi się wydaje:)

A co do zawartości jakbym grał w pełniki to bym się przejął że mam już :):P

Co do recek Prototype 2 painkiler i resident nowe :) Fajnie:P trza bedzie czytać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IQ Publishing wydało jedynkę, dwójkę chyba też. Niemniej jednak również kupię, pierwsza część była bardzo bardzo ok, fajnie się kombinowało ze składaniem tych wszystkich elementów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki słabe. Już wole kupić sobie gre na promocji na steamie czy na allegro i mieć pewność, że zapewni mi dużo godzin rozrywki (mało czasu na granie + dobra gra z fajnym multi = kilka miesięcy grania). Co do recenzji, zapowiedzi to wszystko jest w necie za free wiec raczej poczekam aż dacie jakąs starszą gre której nie mam a w którą bym chętnie zagrał (coś jak Desperados 5 lat temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 13:58, jarekao napisał:

Pełniaki słabe. Już wole kupić sobie gre na promocji na steamie czy na allegro i mieć
pewność, że zapewni mi dużo godzin rozrywki (mało czasu na granie + dobra gra z fajnym
multi = kilka miesięcy grania).

A czym się różni wersja Steamowska, od tej z CDA ? Zdanie troche takie z rzyci, zwlaszcza z tym multi na wiele miesiecy. Gry z promocji sa tansze zazwyczaj dlatego że malo kto juz gra w nie w sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 14:09, Darkstar181 napisał:

A czym się różni wersja Steamowska, od tej z CDA ? Zdanie troche takie z rzyci, zwlaszcza
z tym multi na wiele miesiecy. Gry z promocji sa tansze zazwyczaj dlatego że malo kto
juz gra w nie w sieci...


Niczym. Tylko jak kupie gre 2 czy 3 miesiące po premierze (fakt że za dużo drożej niż kosztuje cd-action) to na multi jest tłum a jak zostanie dodana do pisma po 2 czy 3 latach to już dużo mniej ludzi gra. No i raczej nie bedzie na coverze Battlefielda czy CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam małą prośbę do redakcji CD-ACTION . Proszę dajcie w następnym numerze plakaty z Doty 2 . Z góry dzięki za wsłuchanie prośby. No i całej redakcji CD-ACTION Wesołych Świąt Wielkanocnych i udanego dyngusa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 23:22, Kamil2142 napisał:

Jeśli te zdjęcie jest prawdziwe to śmiech poprostu. Bardziej sprzedać się chyba nie można.


Oburzające! Jak można było podejść do zakończenia gry tylko z 70% ukończonych questów dodatkowych? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Street Fighter X Tekken to fantastyczna gra także bez zawartych na płycie, choć zablokowanych dodatków- nie trzeba ich kupować, by móc się nią cieszyć, a gdy ktoś jednak zdecyduje się wydać na nie pieniądze, ma ten komfort, że nie musi czekać, aż pobiorą się z sieci.

No to CDA pojechało równo w tym numerze.
Dziękujcie Capcomowi! Dzięki ich wysiłkowi, aby zdążyć z dlc na płytę, macie ten komfort, że nie musicie niczego pobierać! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 23:22, Kamil2142 napisał:

Jeśli te zdjęcie jest prawdziwe to śmiech poprostu. Bardziej sprzedać się chyba nie można.

można, wystarczy obejrzeć ocenę pod recenzją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu była w CDA tak gra jak Psychonauts. Kojarzy ktoś może jakiegoś patcha or something, żeby owa gierka ruszyła pod Windows 7? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 14:56, luzac napisał:

Z tego co pamiętam, Psychonauci potrzebują Open AL. A trzy lata to nie kilka miesięcy.
XP


Miałem sprawdzić dokładnie kiedy i już mi się nie chciało. xD Potwierdza to tylko, że czas leci jak szalony. oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest prawda, czytałem tę recenzję i nie wiem jak Smg, ale ja bym się ze wstydu po napisaniu takiego tekstu i wystawieniu takiej oceny

Spoiler

(10/10...)

z CD-Actiona zwolnił :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poważnie tak napisali...? Oni są niepoważni...Ktoś kto to pisał był chyba zjarany, ew. do ich redakcji zawitał wagon z $$$ od capcomu. Faktycznie niesamowity komfort być ruchanym przez wydawców ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 15:09, Pablovy napisał:

/.../ Potwierdza to tylko, że
czas leci jak szalony. oO

A co Ty możesz o tym wiedzieć? Czas biegnie normalnie mniej więcej do 40 roku życia. Potem (zresztą zgodnie z teorią względności czasu Einsteina!) z lekka przyspiesza, ale po 50 latach biegnie 2x szybciej. Po 60 latach już 4x szybciej. Co jest po 70 latach jeszcze nie wiem, ale pewnie już 8x szybciej... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 23:22, Kamil2142 napisał:

Jeśli te zdjęcie jest prawdziwe to śmiech poprostu. Bardziej sprzedać się chyba nie można.


Aż zapytam: skąd taka krytyczna opinia? Smuggler sprzedał się, bo oczarowało go najlepsze cRPG ostatnich lat? Swoją drogą - ciekawe, czy przy recenzji Mass Effect 2 (też dostała 10/10, tak dla przypomnienia) mówiłeś to samo, czy może podzielałeś jego zdanie, bo cały Internet pełen pieniaczy nie hejtował wtedy "najgorszego zakończenia wszehczasuf!!!1"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się