kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2012 o 13:08, Harrolfo napisał:

Oczywiście, że się równa.
Ocena słaby/dobry jest subiektywna, jak i moja opinia.

To jest skrajny subiektywizm. Równie dobrze ja mogę napisać że samoloty są do dupy, ponieważ wolę rowery. Ale whatever.
Ja na razie planuję zakup ze względu na Tropico 3 i recenzję Maksa. Stalkera to już całą serię mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, a wczoraj kupiłem właśnie tropico 3. Szkoda, że nie było przecieków, bo bym nie kupował niepotrzebnie. Mówiłem sobie - nie kupuj, bo mogą dać do CDA. No i co? Dali. Na szczęście było w wyprzedaży za 7 zł, więc strata nie jest jakaś wielka. Trudno, i tak kupię ten numer, bo nie kupuję CDA tylko dla gier, ale raczej do czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 18:37, KrzysztofT napisał:

Co wy macie za problemy z kupieniem nowego CDA? Ja zawsze kupuję go w Żabce (obsługuje
ją Kolporter) i nigdy nie mam z kupnem CDA problemu - jak i nie miałem z najnowszym
numerem. Zamiast szukać po kioskach przejdźcie się do żabki. :)

Żabka u mnie zbankrutowała, więc nie mam czego w Żabce szukać. Owszem, w innym sklepiku osiedlowym jest CDA, ale... ale nie teraz, dopiero niedługo bedzie. Tak mi się wydaje, ze już we wtorek (o ile dzisiaj jest piątek). No i jesteś szczęśliwy, jeśli nie masz kłopotu... od czasu, jak pewien sklepik zmienił profil, ja kłopot mam. Za to wszelkie uszczelki, krany i takie tam mam pod nosem ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyste Niebo ma przynajmniej moim zdaniem najciekawszy i przystępny multiplayer. Może będzie wreszcie z kim grać :)

Numer zapowiada się naprawdę fajnie, a i okładka jest świetna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zapowiedzi (i zapewne także w piśmie) jest błąd - "Piszemy też o Command & Conquer Generals 2 – za jej tworzenie wzięło się BioWare, co jednych pewnie cieszy, innych nie." Za grę odpowiada Victory Games, które zostało przemianowane na jeden z oddziałów Bioware. Za grę nie odpowiadają twórcy DA czy ME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie numer bomba,w kazdym dziale cos ciekawego i interesujacego.W szczegolnosci zapowiedzi a dokladnie dwoch ostatnich broniacych honor gier strategicznych Coh i C&C,zeby tylko pisali cos nowego a nie analiza screenow czy cos podobnego...A ta recenzja Maxa jest wspolna dla wszystkch platform czy jest jakas oddzielna rubryka dla wersji PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak z zabezpieczeniami STALKER Czyste Niebo. Sam posiadam oryginał, niestety przez zabezpieczenia przyjemność z gry jest gorsza.
Choć to i tak pikuś w porównaniu z Zewem Prypeci, gdzie po przeinstalowaniu Windowsa mogłem zapomnieć o grze :]

Także pytanie techniczne - są zmiany w zabezpieczeniach dla posiadaczy tego numeru czasopisma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 10:21, KofeinowyPablo napisał:

> Po S.T.A.L.K.E.R.ah pewnie trylogia Mass Effect. Nawet juz zaczęta:)
Nope, ME2 jest już od EA więc szanse spadaja do 1 %.

To fakt. Zapomnialem ze to ea teraz.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test aparatów w smartfonach w najnowszym numerze to jakaś kpina. 2 miejsce - Samsung i9000 Galaxy S II... Hmm nie znam - jest i9000 Galaxy S oraz i9100 Galaxy S II. W tabelce zaś został nazwany D7000. Jeszcze lepiej jest z Nokią - "Producent - Nikon, Nazwa - Nokia, Ekran - Lumia 800". Jakaś nowa współpraca Nikona z Nokią?
Patrzymy dalej, 4 miejsce - Nokia Lumia 800. Zacytuje "Największa wada to mała ilość pamięci (tylko 512 MB) oraz brak gniazda na kartę SD". Autor chyba nie ma Google zainstalowane. 512 MB ma pamięci RAM, a pamięci wbudowanej 16 GB. Podobny minus jest przy Sony Xperia S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się