kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2012 o 15:49, Gumisiek2 napisał:

Kupię płytę z CDA 131 (11/06), na której zamieszczone zostały Tony Hawk''s
Pro Skater 4, Simon the Sorcerer Trilogy oraz Knights of the Temple.

Polecam uważnie czytać, że płyty i gazeta muszą być sprzedawane razem. Nawet w gazecie jest tak napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 07:59, BartexooN napisał:

Polecam uważnie czytać, że płyty i gazeta muszą być sprzedawane razem. Nawet w gazecie
jest tak napisane.

Nie rozumiesz tego co jest napisane. To o czym mówisz dotyczy sprzedaży czasopism w kiosku.
Jak ktoś z forumowiczów kupił czasopismo z płytą legalnie to może sobie zrobić z nią co chce. Oczywiście jako prywatna osoba. Firma takich akcji robić nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 09:23, smuggler napisał:

Exactly. Nabywca CDA po zakupie moze sobie sprzedac kazda jego czesc jak chce i za ile
chce.

I za ile mu pozwoli nabywca:P

Fajnie się nr prezentuje. Dziś ostatni egzamin odfajkować i można poczytać. Btw ja prawie w ogóle nie gram w gry z waszych krążków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, tak jak to już ktoś wspomniał w tym topiku, test fotograficznych smartfonów to nieporozumienie jeśli chodzi o aparat Sony i Lumię 800. Z całym szacunkiem dla autora, ale ewidentnie musiał przespać albo okres rozwoju telefonów albo mu zwisało to, co znajdzie się w tabelce i teście. No bo jakim cudem topowa Lumia może mieć tylko 512MB pamięci flash, i to jeszcze bez możliwości zainstalowania karty pamięci. Ciekawi mnie tylko, czy przez te "prawdziwe" inaczej parametry oba telefony nadal utrzymałyby swoje miejsca. Zresztą w ogóle autor powinien pominąć specyfikacje techniczną dotyczącą pamięci bo przecież był to test aparatów a nie ich "bebechów". Szkoda, że za test nie zabrał się Smuggler bo zna się na rzeczy. A tymczasem pan Surmiak popełnił giga gafę.
BTW - też macie błąd na okładce: Ghost Recon F_uture Soldier? Nie mam zielonego pojęcia, jak można takiego babola nie zauważyć w redakcji, gdzie sobie przez parę dni wiszą na tablicy różne koncepcje okładek ;) Poza tym numer spoko. Cieszę się z oceny Diablo 3 - CDA zasłużenie utrało nieco nosek Blizzardowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 08:54, Agntx napisał:

BTW - też macie błąd na okładce: Ghost Recon F_uture Soldier? Nie mam zielonego pojęcia,
jak można takiego babola nie zauważyć w redakcji, gdzie sobie przez parę dni wiszą na
tablicy różne koncepcje okładek ;)

nie, masz wyjątkowa edycję sidiekszyn z błędem. właśnie dlatego jesteś szczęściarzem, kolekcjonerzy zapłacą za twój numer grube miliony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 11:37, emo89 napisał:

nie, masz wyjątkowa edycję sidiekszyn z błędem. właśnie dlatego jesteś szczęściarzem,
kolekcjonerzy zapłacą za twój numer grube miliony!

Ha ha ha, very very funny :P
A tak na poważnie to mam problemy z wyłapaniem ironii tak więc pytam jeszcze raz na poważnie: to seryjny błąd czy faktycznie znów część nakładu jest zwalona tak jak przy okazji recenzji smartfonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 08:54, Agntx napisał:

Cieszę się z oceny Diablo 3
- CDA zasłużenie utrało nieco nosek Blizzardowi.


A jaka jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8+ to jest utarcie nosa? No tak, zapomniałem że w dzisiejszych czasach skala ocen wynosi od 7 do 10.
Btw Warcraft 3 dostał jeszcze niższą ocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 20:48, necron1501 napisał:

Czy do CDA kiedykolwiek był dodany Company of Heroes z dodatkami? Jeśli tak, to który
numer?


Był dodany drugi samodzielny dodatek Tales of Valor w numerze 03/2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamięta ktoś może jak nazywała się taka gra o motocrossach na Xbox360 w poprzednim / dwóch poprzednich numerach? Gdzieś go zapodziałem, a potrzebuję nazwy. Możliwe, że było to Trials HD, ale to tak na 30%. Jeśli ktoś w takim razie posiada pod ręką poprzedni numer ( lub dwa do tyłu, nie jestem pewien w którym, ale raczej poprzedni ) to byłbym wdzięczny. :)
Gra miała dosyć wysoką notę jak na to czym była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się