kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2012 o 00:14, Wojman napisał:

Od razu widać, że to fake. Nowy numer ukazuje się 25 września 2012 roku. Tak się składa,
że to dzień premiery także World of WarCraft: Mists of Pandaria. Na czym polega myk?
Na tym, że dziennikarze gry do recenzji dostają w tym samym dniu co zwykli gracze czyli
nie ma możliwości, żeby w tym numerze była recenzja tej gry. Ale fotomontaż fajny.


Recenzja Mist of Pandaria też byłaby prawdopodobnie pierwsza na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje coś takiego jak archiwum ocen w CDA? Jeśli nie, ma ktoś może listę wszystkich gier, które dostały 10? Z góry dzięki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 17:58, Linux_M napisał:

Istnieje coś takiego jak archiwum ocen w CDA? Jeśli nie, ma ktoś może listę wszystkich
gier, które dostały 10? Z góry dzięki. ;)


W numerze 6/2004 z okazji setnego wydania czasopisma było takie zestawienie.
Po nim 10 dostał na pewno Fallout3 czy Oblivion, co jest trochę dziwne zważywszy na stan techniczny tych gier w dniu premiery.
Na tej liście na pewno były Homoewordy (prócz Cataclysm), GTA 3 i VC, Tony Hawk Pro skater 2 i 3, Diablo 2, Deus Ex, Far Cry czy Enemy Territory. No i HoMM3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 18:43, SpecShadow napisał:

W numerze 6/2004 z okazji setnego wydania czasopisma było takie zestawienie.
Po nim 10 dostał na pewno Fallout3 czy Oblivion, co jest trochę dziwne zważywszy na stan
techniczny tych gier w dniu premiery.
Na tej liście na pewno były Homoewordy (prócz Cataclysm), GTA 3 i VC, Tony Hawk Pro skater
2 i 3, Diablo 2, Deus Ex, Far Cry czy Enemy Territory. No i HoMM3.

A Test Drive nie miał 10? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 18:43, SpecShadow napisał:

Po nim 10 dostał na pewno Fallout3 czy Oblivion, co jest trochę dziwne zważywszy na stan
techniczny tych gier w dniu premiery.


Fallout 3 nie miał "dychy".
Za to pamiętam jeszcze 10 dla Mass Effect 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 17:58, Linux_M napisał:

Istnieje coś takiego jak archiwum ocen w CDA? Jeśli nie, ma ktoś może listę wszystkich
gier, które dostały 10? Z góry dzięki. ;)


Lista z 2004 roku. Co sie dzialo potem to nie wiem. Napewno Oblivion dostal jeszcze 10.

Unreal
Heroes of Might and Magic 3
System Shock 2
Age of Empires 2
Homeworld
NHL 2000
The Longest Journey
Diablo 2
Deus Ex
Homeworld: Cataclysm
Tony Hawk''s Pro Skater 2 i 3
Monsters, Inc.
Dungeon Siege
Grand Theft Auto 3
Neverwinter Nights

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 22:17, Demagol napisał:

> ME3 ftw!

Co, ciebie też kopnęło w emocjonalny odpowiednik jąder? xD


Bardziej wjechało z glana w emocjonalny odpowiednik twarzy i wybiło zęby. Ale 10 bym nie dał, 9 spokojnie starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam się zastanawiałem nad tym, jak bym tę grę ocenił i wyszło mi, że tak z 5/10 i nie byłbym w stanie podać żadnych znaczących plusów xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 23:48, Demagol napisał:

Ja sam się zastanawiałem nad tym, jak bym tę grę ocenił i wyszło mi, że tak z 5/10 i
nie byłbym w stanie podać żadnych znaczących plusów xD.


Ja część trzecią oceniam niestety poprzez pryzmat poprzedniczek, feeling serii i momenty, które zapadły mi w pamięć
("Faunts" z endingu 1-wszej części to dalej mój dzwonek).
Co do CD-Action... Ostatnio strasznie wpienił mnie "artykuł" (bardzo niski poziom merytoryczny) o beznadziejności Maxa Payne''a 3. Jakiś głębszy powód hate''u? Za duża liczba zgonów? I smuty pod adresem pani Jolie? A może to tylko zapychacz bo wszystkie reklamy zostały już umieszczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2012 o 00:16, T3de napisał:

Ja część trzecią oceniam niestety poprzez pryzmat poprzedniczek, feeling serii i momenty,
które zapadły mi w pamięć


No ja właśnie też i niestety byłem mocno zawiedziony. Nie uważam tej serii za jakieś cudo, ale do tej pory były to przyzwoite gry, którym spokojnie można poświęcić czas, szczególnie jak się nie ma niczego lepszego. Myślałem, że trójka poprawi i rozbuduje gameplay tak, że będę z niego zadowolony i to bardzo, a grać mi się będzie lepiej niż poprzednio. Wcale nie.

Dnia 09.09.2012 o 00:16, T3de napisał:

Co do CD-Action... Ostatnio strasznie wpienił mnie "artykuł" (bardzo niski poziom merytoryczny)
o beznadziejności Maxa Payne''a 3.


A kto tę grę recenzował, CormaC? Ma straszny problem z tą grą, a chwali Spec Ops: The Line. Przyjemnego całkiem, ale jednak średniaka, w dodatku krótkiego, który zdecydowanie nie jest warty 130 zł. Za 20-30 jak najbardziej można kupić, ale po obecnej cenie to chybiony zakup i wywalanie kupy kasy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 23:48, Demagol napisał:

Ja sam się zastanawiałem nad tym, jak bym tę grę ocenił i wyszło mi, że tak z 5/10 i
nie byłbym w stanie podać żadnych znaczących plusów xD.

Epickie zakonczenie FTW, lol ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ale felietony w stylu "Max Payne 3 jest do bani" możecie sobie darować. Takimi argumentami to może sobie szastać rozryty emocjonalnie gimnazjalista, a nie poważany redaktor. Widać, że gość miał naprawdę ciężki dzień i musiał gdzieś wylać swoje żale. Za to podoba mi się, że coraz bardziej rozszerzacie publicystykę, np. Biblioteczka gracza. Brakuje mi właśnie dawnego kącika kulturalnego, ale widzę, że powoli zaczyna się pojawiać w trochę innej postaci. Gut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się