kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2012 o 21:06, Dared00 napisał:

A jaki to tekst?


Krótki acz intrygujący:

Spoiler

W 2013 wkraczamy w nowe wymiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 00:16, pawbuk napisał:

nawet DVD już praktycznie nie wykorzystuję - od nowości (czyli od sierpnia)
napędu użyłem tylko raz - do instalacji systemu :D

A mój komputer do gier (kupiony 1,5 roku temu) w ogóle nie posiada napędu optycznego, Windowsa instalowałem z pendrive''a. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 00:20, Zgreed66 napisał:

U nas najpierw musieliby wszędzie światłowody pokłaść. W innym przypadku lud się będzie
musiał zadowolić znacznie wolniejszym netem ;)


Przez to, że mieszkam w dużym mieście nie do końca się orientuję jak wygląda sytuacja z internetem w mniejszych miejscowościach i na wsi. Ale podejrzewam, że nie jest różowo. Pamiętam, że jeszcze jakiś czas temu wiele osób miało dostęp jedynie do Neostrady. Nie wiem czy od tej pory się coś zmieniło, bo coraz szerzej sieci komórkowe wchodzą do walki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 00:22, Kadaj napisał:

Windowsa instalowałem z pendrive''a. ;p


Ja jednak kupiłem napęd DVD - Morrowinda mam na płycie :D pewnie będę musiał go w końcu i tak kupić w wersji cyfrowej, bo płyta ma już 10 lat i niedługo nie będzie jej jak odczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejscowości to nie problem. Neostrada to nie problem. Problemem są stare centrale. U mnie niedawno netia niby przejęła centralę chyba z 87 coś koło tego. Niby to unowocześnili, ale i tak się dowiedziałem, że więcej niż paręnaście mbit/s nie mam co liczyć. A wcale daleko od centrum miasta nie mieszkam.
Więc lepiej mieszkać na przysłowiowym "zadupiu", gdzie będą kłaść nowe kable. Niżeli tam gdzie są już położone stare :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 00:25, pawbuk napisał:

Ja jednak kupiłem napęd DVD - Morrowinda mam na płycie :D pewnie będę musiał go w końcu
i tak kupić w wersji cyfrowej, bo płyta ma już 10 lat i niedługo nie będzie jej jak odczytać
:)

Stare i lubiane pozycje, które jeszcze jakimś cudem nie pojawiły się na Steamie, mam zrzucone na dysk jako obrazy, więc płytek nie dotykam. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 17:49, Feallan napisał:

Dwie, bo jeszcze coś musieliby dorzucić. :)

I tak dla mnie zazwyczaj wygodniej jest ściągnąć ze Steama, czy czegoś podobnego.

Nie wszyscy mają łącza 30 Mbit/s, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 23:19, Feallan napisał:

Mam 10 megabitów. Włączam ściąganie i leci w tle. I tak nie zagrałbym od razu
po instalacji. :)

Ale "Max Payne 3" to pewnie dwa bite dni ściągania, nieprawdaż? :) DLatego BRD nie jest złym rozwiązaniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 23:24, Janek_Izdebski napisał:

Ale "Max Payne 3" to pewnie dwa bite dni ściągania, nieprawdaż? :)

Jakieś 8-9 godzin, a w praktyce może być szybciej, bo niektóre dane taki Steam pobiera w skompresowanej formie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 23:38, Kadaj napisał:

> Ale "Max Payne 3" to pewnie dwa bite dni ściągania, nieprawdaż? :)
Jakieś 8-9 godzin, a w praktyce może być szybciej, bo niektóre dane taki Steam pobiera
w skompresowanej formie. ;p

Wersja na Muve Digital jest non-Steam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 23:39, Janek_Izdebski napisał:

Wersja na Muve Digital jest non-Steam. :)

Na Steamie też jest, dziś nawet w promocji. Poza tym kto tu wspominał o wersji z jakiegoś konkretnego sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 23:45, Kadaj napisał:

> Wersja na Muve Digital jest non-Steam. :)
Na Steamie też jest, dziś nawet w promocji. Poza tym kto tu wspominał o wersji z jakiegoś
konkretnego sklepu?

Była wspominana w wątku o promocjach - na Muve Digital jeszcze przez 15 minut "MP3" w wersji cyfrowej jest za 29,99 zł. Nic, tylko brać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam strona cdaction?

Jeszcze 15min temu przeglądałem ogłoszenia na ich forum a teraz jak chcę wejść to mam taki błąd:


,,An error occured with the SQL server:

This is not a problem with IP.Board but rather with your SQL server. Please contact your host and copy the message shown above. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 22:58, Citkowsky napisał:

Działa Wam strona cdaction?

Jeszcze 15min temu przeglądałem ogłoszenia na ich forum a teraz jak chcę wejść to mam
taki błąd:

U mnie nie działa, ale pokazuje tylko "Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 15:01, Gumisiek2 napisał:

Czemu ostatnimi czasy recenzje w CDA są tak krótkie? Recka AC III była w porządku, ale
już np. Borderlands 2, Torchlighta 2 czy najnowszego Hitmana są strasznie krótkie, a
przecież nie są to przeciętne gry. Przewagą CDA nad innymi czasopismami dla graczy zawsze
było to, że recenzje hitów miały 5-6 stron, a nie dwie, jak u konkurencji.


Nie ma ograniczen - jesli autor uzna, ze napisal juz wszystko, co chcial, stawia kropke i oddaje tekst. Moze po prostu w sequelach nie trzeba dluuugo objasniac np. zalozen rozgrywki itd. bo i tak albo sie wie albo wystarczy w skrocie strescic i stad mniejsza objetosc tekstu? Ale czasem zdarzaja sie i na 8stron i nie robimy z tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z prenumeratą, że numer pojawił się w kioskach tydzień temu, a ja do tej pory nie otrzymałem swojego wydania. Wiem, że ten temat przewijał się przez forum wielokrotnie. Przyzwyczaiłem się do tego, że nowe wydania przychodziły do mnie dzień, góra dwa po ukazaniu się numeru w kioskach. Ale tydzień? Czy to nie jest przesada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 20:38, Marcin08 napisał:

Jak to jest z prenumeratą, że numer pojawił się w kioskach tydzień temu, a ja do tej
pory nie otrzymałem swojego wydania. Wiem, że ten temat przewijał się przez forum wielokrotnie.
Przyzwyczaiłem się do tego, że nowe wydania przychodziły do mnie dzień, góra dwa po ukazaniu
się numeru w kioskach. Ale tydzień? Czy to nie jest przesada?

Ty tak serio? :D Tydzień to pikuś. Poczytaj forum-actionum, temat prenumeraty. Niestety, pod tym względem, CDA ma kiepskiego wydawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się