kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Czy wam płyta (dokładnie nr 2, z Blades of Time) też tak niemiłosiernie rzęzi (doprowadzając domowników do szewskiej pasji) i zamula kompa? Pomaga dopiero kopiowanie interesującej mnie zawartości na dysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do których numerów pisma dołączone były pełne wersje pierwszego i drugiego Hitmana? Na 100% było to przed 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 19:00, Sandro napisał:

Do których numerów pisma dołączone były pełne wersje pierwszego i drugiego Hitmana? Na
100% było to przed 2007.


U siebie znalazłem, że w numerze 09/2010 (182) jest Hitman Trylogia (Codename 47, Silent Assassin, Contracts) oraz jeśli Cię to interesuje w numerze 01/2010 (177) jest Hitman Blood Money.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 19:00, Sandro napisał:

Do których numerów pisma dołączone były pełne wersje pierwszego i drugiego Hitmana? Na
100% było to przed 2007.


Hitman: Codename 47 - wrzesien 2004
Hitman: Silent Assassin - luty 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 19:51, kuba9876543210 napisał:

> Do których numerów pisma dołączone były pełne wersje pierwszego i drugiego Hitmana?
Na
> 100% było to przed 2007.

Hitman: Codename 47 - wrzesien 2004
Hitman: Silent Assassin - luty 2006


Wtedy też, ale Hitman: Codename 47 oraz Hitman 2: Silent Assasin (wraz z Hitman: Contracts) powrócili jako pełniaki w CDA w numerze numer 09/2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 20:42, Wojman napisał:

Wtedy też, ale Hitman: Codename 47 oraz Hitman 2: Silent Assasin (wraz z Hitman: Contracts)
powrócili jako pełniaki w CDA w numerze numer 09/2010


No to juz jest napisane 1 post nad moim, wiec nie powtarzalem sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 19:51, kuba9876543210 napisał:

Hitman: Codename 47 - wrzesien 2004
Hitman: Silent Assassin - luty 2006

2004? To ja taki stary jestem? W każdym razie o te numery właśnie chodziło, dzięki. Wiem, że wyszła też mała kolekcja Hitmana w 2010, ale to już czasy nowożytne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Smuggler. Z tego co już zostało podane - w najbliższym numerze będą kody do WoTa. Moje takie pytanie, czy opcja "1200 golda dla graczy posiadających już konto" działa także na amerykańskim serwerze, czy tylko na europejskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym zapowiedzianym pełniakiem w nowym CD-Action będzie zestaw 44 gier indie.

Przy czym dziwny to zestaw, bo niestety nie wszystko jest pełną wersją. No i jakieś 10 gier już kiedyś zostało wrzuconych na coverka. Tutaj jest pełna lista:

DEMA GIER NIEZALEŻNYCH: Amnesia: The Dark Descent, Analogue: A Hate Story, Atom Zombie Smasher, Botanicula, English Country Tune, Frozen Synapse, Gorogoa, Pulse, Scrumbleship, The Uncanny Fish Hunt, Tiny & Big: Up the Mountain, To the Moon

GRY PRZEGLĄDARKOWE: About Love, Hate and the other ones, Atum, Continuity, dys4ia, GIRP, March, One and One Story, Prom Week, Realm of the Mad God, The Path Taken, The Snowfield, Solipskier

GRY NIEZALEŻNE: [Stranded], 0.A.D., 1916: Der Unbekannte Krieg, A Flipping Good Time, A House in California, At a Distance, Back to Bed, Blackwell's Asylum, Cart Life, Deity, Desktop Dungeons, Devil's Tuning Fork, Farsh, Find Me A Good One, Fract, GEAR Full Circle, Haunt, Heroes of Newerth, Igneous, Leshy, Loop Raccord, Mightier, Mirror Moon, Nitronic Rush, Nous, Octodad, PaperPlane, Perspective, Pixi, Project Sphere, R-evolution, Slender: The Eight Pages, Solace, Spectre, Spelunky, Subsonic, Super Crate Box, The Fourth Wall, Toys, Ulitsa Dimitrova, Unmanned, VESPER.5, Warsow, Zineth

Ciekawią mnie też skany rocznika 2001. Niecałą połowę tego roku mam, ale interesuje mnie szczególnie nr 6/2001, czyli koniec Złotej Ery CD-A :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy zestaw, chętnie sprawdzę kilka produkcji. Niech mi ktoś tylko wytłumaczy, jak mam rozumieć gry przeglądarkowe na coverze? Takie, które wymagają klienta na dysku?

Dnia 05.03.2013 o 14:55, Demagol napisał:

Ciekawią mnie też skany rocznika 2001. Niecałą połowę tego roku mam, ale interesuje mnie
szczególnie nr 6/2001, czyli koniec Złotej Ery CD-A :P.


Co konkretnie masz na myśli, mówiąc o końcu Złotej Ery CDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 15:06, Gumisiek2 napisał:

Co konkretnie masz na myśli, mówiąc o końcu Złotej Ery CDA?

6/01 to ostatni numer z 196 stronami. W lipcu zostało wywalone 50, w zamian za dodatkową płytkę i pełną wersję. Ale, że te wywalone strony to tak w zasadzie w większości białe strony były (kolorystycznie, ale też jeśli chodzi o zawartość - recenzje programy użytkowych, jakieś poradniki dla początkujących w stylu 50 przydatnych sztuczek do worda, czy dział z solucjami). Ok, kilka ciekawych kącików wyleciało, ale w większości i tak to były strony, które się przewracało chyba, że już nie miało się nic innego do czytania pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 19:25, Heimdallr napisał:

Witam Smuggler. Z tego co już zostało podane - w najbliższym numerze będą kody do WoTa.
Moje takie pytanie, czy opcja "1200 golda dla graczy posiadających już konto" działa
także na amerykańskim serwerze, czy tylko na europejskim?



Tego nie wiem ale nie powinno byc jakichs lokalnych ograniczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 15:06, Gumisiek2 napisał:

Bardzo ciekawy zestaw, chętnie sprawdzę kilka produkcji. Niech mi ktoś tylko wytłumaczy,
jak mam rozumieć gry przeglądarkowe na coverze? Takie, które wymagają klienta na dysku?


No tak.

Dnia 05.03.2013 o 15:06, Gumisiek2 napisał:

Co konkretnie masz na myśli, mówiąc o końcu Złotej Ery CDA?


Swoje osobiste odczucia i przekonania. CD-A straciło klimat, a później czasy się zmieniły i już nic nie było takie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 15:47, bVarador napisał:

> Co konkretnie masz na myśli, mówiąc o końcu Złotej Ery CDA?
6/01 to ostatni numer z 196 stronami. W lipcu zostało wywalone 50, w zamian za dodatkową
płytkę i pełną wersję. Ale, że te wywalone strony to tak w zasadzie w większości białe
strony były (kolorystycznie, ale też jeśli chodzi o zawartość - recenzje programy użytkowych,
jakieś poradniki dla początkujących w stylu 50 przydatnych sztuczek do worda, czy dział
z solucjami). Ok, kilka ciekawych kącików wyleciało, ale w większości i tak to były strony,
które się przewracało chyba, że już nie miało się nic innego do czytania pod ręką.



Glowne dlatego, ze powstawal wlasnie PC-Format, w ktorym mialy byc poruszane wlasnie takie tematy. Do tego nr z okrojona liczba stron i dodatkowym CD sprzedawal sie duzo lepiej niz ostatnie nr "wielkiego CDA" wiec tym chetniej pozostalismy przy tym formacie. No ale fakt faktem, zlota era CDA (i w sumie pism o grach) skonczyla sie mniej wiecej w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj i tak by to nie miało racji bytu, bo kursy przeniosły się do Internetu, kąciki tematyczne zresztą też. Nawet i trendy w Internecie się zmieniają, w dobie jakichś tumblrów, sieci towarzystkich, twitterów i innych takich rzeczy nawet i strony nie wyglądają jak te 10 lat temu. A nawet i trochę mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2013 o 15:51, Demagol napisał:


Swoje osobiste odczucia i przekonania. CD-A straciło klimat, a później czasy się zmieniły
i już nic nie było takie samo.


Dorosles? :) A o "utracie klimatu CDA" czytalem juz w listach z bodaj 1999 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się