kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2013 o 09:13, TojaSmuggler napisał:

Pełniakowo, to numer bardzo slaby, by nie powiedzieć tragiczny, ale
> moze pod względem tekstów będzie lepiej.

ROTFL. Sie ma wymagania, sie ma oczekiwania. :)

Zawsze powtarzam "zeby kazdy wymagal od siebie tyle, ile oczekuje od innych".


No może i mam, ale jak jestem z wami od samego początku, to widzę zmiany :) Mam wszystkie numery do 2010-2011 roku, to trochę tej historii widziałem i pamiętam. Owszem, pełniaki na miarę możliwości, ale..chciałoby się lepiej, przynajmniej na urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten kod do WOT to po prostu kod który trzeba będzie wpisać na swoim koncie by mieć te 1200 gold?
Na allegro trzeba podawać jakis kod DAO Pay albo inne bajery żeby móc doładować konto. Dajcie znać jak to ma wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nono numer swietny a fc2 jestem naprawde bardzo zaskoczony nie sadzilem ze jest mozliwe dodanie gry takiej kategori do pisma a jednak,brawo naprawde mamy powod do dumy ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2013 o 15:34, Heartbreaker napisał:


No może i mam, ale jak jestem z wami od samego początku, to widzę zmiany :) Mam wszystkie
numery do 2010-2011 roku, to trochę tej historii widziałem i pamiętam. Owszem, pełniaki
na miarę możliwości, ale..chciałoby się lepiej, przynajmniej na urodziny.



Zlote lata CDA i w ogole prasy papierowej minely. Jak to mowi ten dowcip z serii "Pytania do radia Erewań"?
- Kiedy bedzie lepiej?
- Juz bylo.

Mamy rok 2013, na rynku pism growych pozostalo CDA sprzedajac polowe tego co w roku 2000 i PSX Etreme ze sprzedaza ponizej 20.000 miesiecznie. Wiec jak na te czasy - nie jest zle. Tyle dajemy, ile mozemy. A przeciez ciagle dajemy niemalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 19:53, TojaSmuggler napisał:

Zlote lata CDA i w ogole prasy papierowej minely. Jak to mowi ten dowcip z serii "Pytania
do radia Erewań"?
- Kiedy bedzie lepiej?
- Juz bylo.

och, jakże to prawdziwe. pamiętam (i posiadam, nawet czytam często nadal) stare dobre numery CDA, tak z lat 2002-2006, kiedy to redakcja była bystra, zabawna, teksty były ciekawe... aż żal patrzeć na to, jak to czasopismo stoczyło się na dno. wybaczcie, ale tego się czytać już nie da.

dobra, musiałem z siebie wyrzucić to, co się we mnie od jakichś trzech lat już gotuje. powiedziałem, mogę sobie iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 01:16, LubieWafle napisał:

Pamiętam zapowiedź Warcraft 3: RoC. To był tekst... ;) Wbijał w fotel. Teraz już nie
ma tej magii, ale może to przez to, że gry są inne?

jasne, że gry są inne. ale pamiętam, że Smuggler kiedyś napisał, że mógłby zrobić recenzję Tetrisa na osiem stron (bodajże). a ja już nie widzę w obsadzie CDA potencjału do osiągnięcia czegoś takiego. prawda jest taka, że o wszystkim można pisać ciekawie jeśli się chce i umie. nie wiem, jaki problem ma redakcja, ale czegoś tam brakuje, bo nie widzę już tego... tego czegoś, po prostu. spędziłem z tymi ludźmi długie lata, a teraz patrzę na ich dzieło z politowaniem i smutkiem. trochę jak z kolegami z gimnazjum...

[taki EGM. on to teksty pisał. zabawne, ciekawe, informatywne (i to nie tylko na temat obiektu recenzji)... gdzie jest coś takiego teraz w CDA? konkurencja padła - przestano się starać?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 19:09, Citkowsky napisał:

Ten kod do WOT to po prostu kod który trzeba będzie wpisać na swoim koncie by mieć te
1200 gold?
Na allegro trzeba podawać jakis kod DAO Pay albo inne bajery żeby móc doładować konto.
Dajcie znać jak to ma wyglądać.

Widać że chyba nigdy nie dokonywałeś płatności w grze :D
Kod wpisuje się na stronie głównej gry, po zalogowaniu trzeba znaleźć opcję wpisania kodu, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się zawsze podobał GameWalker... Te minifelietony dawały dużo radości. Można było poczytać całkiem ciekawe rzeczy, a i w pewnym stopniu można było poznać recenzentów. Również te krótkie opisy gry tam zawarte, no i przede wszystkim komentarze pod nimi (często nie mające nic wspólnego z daną grą, ale mimo to miały w sobie ten jakiś urok). Zdecydowanie jest to jedna z rzeczy, którą dobrze wspominam, a której mi naprawdę brakuje w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 22:44, Madoc napisał:

Yup, do tej pory nie rozumiem usunięcia GW. Dobry był ubaw przy czytaniu komentarzy gema
czy felietonów.


Formula dzialu sie wyczerpala, zaczelismy sie meczyc przy jego tworzeniu, to co z zalozenia mialo byc niezobowiuzjaca zabawa, stalo sie obowiazkiem na zasadzie "ech, trzeba cos napisac...". Wolelismy sobie odpuscic wtedy, gdy MY czulismy, ze to juz "nie bangla" niz czekac "czemu ta zenujac rubryka ciagle marnuje papier".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na tej zasadzie to trzeba byłoby całe czasopismo zamknąć...

a bardziej poważnie, zdecydowanie GW był przezabawny. ale też zaczął tracić urok jak zaczęli znikać redaktorzy, z którymi dorastałem, więc w sumie nie tęsknię za bardzo. chociaż przyznać trzeba, że większym marnowaniem papieru było dawanie twarzy Sheparda na dwie pełne strony z pięcioma linijkami tekstu (a włączanie tych dwóch stron do recenzji i nazywanie czterostronicowego tekstu sześciostronicowym - brzydką zagrywką). a były to już czasy bez GW. hipokryzji trochę widzę. trudno.
kurde. chyba zostałem antyfanem. dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna ta matowa okładka, w sumie nie obraziłbym się na przerzucenie się na takie. A i jeszcze chciałem Smugglerowi pogratulować świetnego tekstu w Na Luzie, już dawno się tak nie uśmiałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 10:03, A-cis napisał:

Czemu na początku strony przyklejono lutowy numer CD-Action?! Przecież jest już marcowy!


Nie tyle przyklejono lutowy numer (co brzmi tak, jakbyś sądził, że przyklejono go ponownie), co wcale go nie zdjęto. Od kiedy Wojman nie jest moderatorem, żaden "czerwony" nie odwiedza wątku i nie przykleja posta z zapowiedzią najnowszego numeru. W takim wypadku po każdym poście z zapowiedzią trzeba skontaktować się z modkiem i poprosić o przyklejenie owego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się