kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Risen mam, Metro 2033 zdobyłem za darmo w giveawayu na fejsie... ale dobre pełniakii. Szkoda, że mnie ominęło Orc must die! , ale cóż - na Steam kiedyś będzie promocja. :D
Można jeszcze gdzieś ten numer z Orkami kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 00:45, Heartbreaker napisał:

W Kolporterze już się CDA pojawił, więc na 99% to nie fejk.

Info od kolegig, sam jutro jadę i sprawdzam, czy w Wawie jest.

Tego nie wiedziałem, jakaś przedwczesna premiera? Strona wciąż podaje, że do numeru został ponad tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale dla sprzedawcy liczy się zysk. Jeśli dostali wcześniej, to co mają nie wystawiać. Ich nie obchodzą, że jakieś "przecieki na FA" są, tylko czy będzie z tego kasa.

To jak z grami w Empiku i Saturnie. Do premiery może być tydzień, ale jak dostaną wcześniej, to najczęściej wystawiają i jest normalna możłiwość kupna. Tak bodajże z Assassin''s Creed: Brotherhood na PC było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 00:17, LESZ3u napisał:

Zostawiam to tutaj.

Fajne, szkoda tylko że w obecnym numerze jest recka Blood Dragona, więc nie widzę sensu wstawiania na okładkę tejże gry. Ale ładnie wygląda, profesjonalizm od okładki bije :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 09:17, KofeinowyPablo napisał:

Ale ładnie wygląda, profesjonalizm od okładki bije :).

Wszystko jest profesjonalnie powycinane/powklejane, ale moim zdaniem grafika z BD słabo tutaj pasuje. Zapowiedzi i Recenzje zlewają się z tłem i niezbyt biją po oczach, a przecież to one, zaraz po pełniakach mają zachęcić do kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 00:50, LubieWafle napisał:

Risen mam, Metro 2033 zdobyłem za darmo w giveawayu na fejsie... ale dobre pełniakii.
Szkoda, że mnie ominęło Orc must die! , ale cóż - na Steam kiedyś będzie promocja. :D
Można jeszcze gdzieś ten numer z Orkami kupić ?


Jak chcesz to mogę Ci oddać CD-key, bo ja już Orków nabyłem wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2013 o 00:50, LubieWafle napisał:

Można jeszcze gdzieś ten numer z Orkami kupić ?

Z tego co widze wciąż jest w sprzedaży w empikach i kioskach. To chyba nie problem go nabyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli Leszczu znowu ściemnia? To już się nudne robi. A Metro bym chętnie zobaczył choć nie wiem czy by mi poszło na moim już nieco archaicznym sprzęcie. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 20:30, Tyler_D napisał:

Czyli Leszczu znowu ściemnia? To już się nudne robi.


:* Oj, znowu przyszedł Tyler ze swoją spiętą dupką! To już się nudne robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewne rzeczy są śmieszne tylko do pewnego momentu, pozorowane prowokacje których są świadomi starsi użytkownicy do tej kategorii nie należą. I oczywiście, przywalić się tylko do mnie gdy powiem coś ''ostrego'' - standard. Już nie wspomnę o innych twoich akcjach bo i szkoda klawiatury a poza tym to nie miejsce i czas. eot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 09:17, KofeinowyPablo napisał:

Fajne, szkoda tylko że w obecnym numerze jest recka Blood Dragona, więc nie widzę sensu
wstawiania na okładkę tejże gry. Ale ładnie wygląda, profesjonalizm od okładki bije :).

To właśnie sprawiało, że wątpiłem w autentyczność tej okładki. Na okładce jest również wymieniony w recenzjach, a przecież był już w poprzednim numerze. Trochę to dziwne, więc dlatego wygląda to na fake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 19:00, Demagol napisał:

Co o tym sądzicie?


Smugg odbiera listy od czytelników, siedzi często na necie i widzi opinie o CDA. Robi to już n-lat i doświadczenie pozwoliło mu już zuważać powtarzające się nawzwijmy to ,,typy psychologiczne" piszących i style wypowiedzi. Może już mu zbrzydło czytanie tego samego i to jest taka podpowiedź, żeby pisać jakoś oryginalniej a nie tak jak to opisał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się