kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2013 o 19:35, Memorr napisał:

Czy do Dead Island jest kod na steama?


Wiesz... Tobie się nie chce przeczytać co jest napisane w przypiętym poście to mi się nie chce odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 21:06, Wojman napisał:

Wiesz... Tobie się nie chce przeczytać co jest napisane w przypiętym poście to mi się
nie chce odpowiadać.


Sory,nie zauważyłem,ale już doczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 19:17, ww3pl napisał:

Ktoś wie, czy kod z CDA to normalny abonamet na 30-dni, czy tylko 30-dniowy trial, jak
ten z Facebooka Sony?

Różnica jest taka, że ten ostatni nie zadziała, jeśli na naszym koncie kiedykolwiek wcześniej
mieliśmy dostęp do PSPlus, temu pytam.


Ja jeszcze dopowiem tylko, że na Forum Actionum była poruszona podobna kwestia. Tutaj link do posta o którym mówię: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=227254&st=20#entry3321344
Nie jestem pewny tylko czy zapewnienie Smugglera obejmuje także te triale otrzymane przez Facebooka lub w inny sposób (obawiam się, że raczej nie ale mimo to spróbuję go wpisać - miałem już 30-dniowego triala za tegoroczne E3. Cóż, w najgorszym przypadku kod zostanie odrzucony i nic złego się z tego powodu nie stanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiewam wątpliwości, z instrukcji na karteczce z trialem jasno wynika iż: "Obecni lub wcześniejsi subskrybenci PS PLUS (wersji próbnej lub płatnej) nie mogą skorzystać z 30 dniowego kodu próbnego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 16:51, Bambusek napisał:

Jakaś dobra dusza może rzucić oceną Rogue LEgacy wraz z plusami i minusami? :)


Spoiler

Ocena ogólna 7
Grywalność: 7
Video: 4
Audio: 4

Plusy:
+dużo humoru
+ losowo generowane plansze
+ sporo do rozwijania i odkrywania

Minusy:
- zbyt mała różnorodność lokacji, wrogów i rozgrywki
- powolny progres
- po pewnym czasie słuchania muzyki rdzewieje trąbka Eutachiusza



Pierogi_z_Cukrem
Tak, ale w każdej chwili możesz zrezygnować z tego abonamentu. W czasie trwania tych 30 dni z karty nie zostaną pobrane pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 17:41, Gumisiek2 napisał:

Gdyby ktoś chciał kupić CDA tylko i wyłącznie dla Dead Island, to oddam kod Steam za
pół ceny pisma.

No kto jak kto, ale osoba z takim stażem na forum chyba powinna znać regulamin, nie sądzisz? ;p

Szkoda, że nie widziałem wcześniej twojego posta w ogłoszeniach, gdyż właśnie wróciłem z CDA, którego normalnie nie kupuję, ale szkoda mi było przegapić DI :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2013 o 17:18, Wojman napisał:


Pierogi_z_Cukrem
Tak, ale w każdej chwili możesz zrezygnować z tego abonamentu. W czasie trwania tych
30 dni z karty nie zostaną pobrane pieniądze.


A jak ktoś nie posiada karty kredytowej?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 17:54, Traitor napisał:

No kto jak kto, ale osoba z takim stażem na forum chyba powinna znać regulamin, nie sądzisz?


A kto czyta regulaminy? ;-)

A tak na poważnie: nie oszukujmy się, jest wiele osób, które kupią najnowszy numer tylko i wyłącznie dla DI, a jako że ja ja już posiadam ten tytuł w swojej kolekcji, chciałem oddać kod do gry za pół ceny. Zamieściłem tu posta, bo z pewnością są osoby, które przed wyruszeniem do kiosku zajrzą do tematu o CDA. Zauważ, że w temacie ogólnym o Dead Island nie zamieściłem ogłoszenia o sprzedaży kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 17:56, lis_23 napisał:

A jak ktoś nie posiada karty kredytowej?.


No wlasnie ciekawa kwestia ,nie posiadam konta w Polsce chyba ze wystarczy z Anglii ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, czyli jak sie obawiałem - maszyna losująca trafiłą grę jako tą, którą się potraktuje ostrzej. O ile z muzyką jeszcze można się zgodzić to nie wiem z czym porównywano grafikę, że taka ocena a nie inna :) Możesz jeszcze podać kto recenzował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to nic specjalnego? Ja rozumiem, sentymenty i modę na oldskull ale bez jaj, to głównie niższe koszty a nie ideały. Kiedy co drugi indyk ma piksele wielkości pięści to już za dużo. Ja tam wolę porównywać 2D do Bastiona czy Raymana a nie do gier z przełomu lat 80 i ''90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 21:51, bVarador napisał:

Bo to nic specjalnego? Ja rozumiem, sentymenty i modę na oldskull ale bez jaj, to głównie
niższe koszty a nie ideały. Kiedy co drugi indyk ma piksele wielkości pięści to już za
dużo. Ja tam wolę porównywać 2D do Bastiona czy Raymana a nie do gier z przełomu lat
80 i ''90


Fez też cudownej grafiki nie ma a dostał 8 w tym aspekcie :) Za co te dodatkowe 4 punkty? Można stwierdzić, ze za ogólnopojety klimat, ale odbijając piłeczkę: Rogue Legacy jako metroidvania też swój klimat ma. Tu nie chodzi o zadne ideały - doskonale wiem, że grafika byłaby na wyższym poziomei gdyby była na to kasa. Ale mam wrażenie, że CDA raz ocenia indyki na równi z AAA, a raz nie - w zależności jak wiatr powieje.

Zresztą pomijając grafike zupełnie nie rozumiem zarzutu o wolny progres. RL jest grą, gdzie postep jest prawidłowy, ale gra wymaga go również od grajacego w kwestii umiejetności - na takiej samej zasadzie jak uwielbiany Dark Soul. To nie gry AAA, gdzie zwykle wystarczy iść do przodu i lepsze rzeczy same wpadają, tutaj na wszystko trzeba zarobić samemu - dosłownie zresztą. Jako osoba, która juz nabiła 26 godzin w RL (ale pewnie spokojnie można by to skrócić o połowę, bo ja po każdym bossie przebiegałem przez wszystkie lokacje zamiast od razu atakować wyższą) mówię - postęp w tej grze jest odpowiednio zrobiony.

Cóż, kolejny dowód, ze CDA przetało być pismem dla mnie a jest tylko tanią serią wydawniczą, po prostu ich gusta a moje się już całkowicie rozjechały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się