kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2006 o 19:21, Noxbi napisał:

Jeśli specjalne numery CD-Action to takie, które miały napis "wydanie specjanle CD-Action",
to ja łącznie mam 145 numerów (NovaGra, Cieniutkie wydania, Virus_ i wiele, wiele innych)...


Co do tego to nie wiem , wiem , że w poprzednim roku chyba o jeden więcej im wyszedł (i napisali , że specjalny) i jeszcze specjalny był , taki z grą Angels & Devils (dość chudy za chyba 9 złotych) , były do tego 2 fajne plakaty.
A Virus_ to z tego co pamiętam cienkie pisemko , w którym były 4 cd z grami z CD-Action.Wydaje mi się , że możesz to potraktować jako specjalny numer ,tak samo NovaGra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Virus to poprostu ostatnia szansa dla tych, którzy nie mieli możliwości kupić CDA a bardziej zależy im na gierce niż na piśmie. Nie nazwałbym tego numerem specjalnym a raczej odrzutem:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 19:46, hans olo napisał:

Virus to poprostu ostatnia szansa dla tych, którzy nie mieli możliwości kupić CDA a bardziej
zależy im na gierce niż na piśmie. Nie nazwałbym tego numerem specjalnym a raczej odrzutem:-).


Chodziło mi raczej o pierwsze numery, kiedy Virus_ nie miał płyt, a miał być pismem... śmiesznym i to mu się udawało, do czasu kiedy dodali płytki... Ale Virus_ nie miał tylko gier z CDA, gierki z Clicka też były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 21:56, pawlo131 napisał:

Następne CDA już w roku szkolnym. Beeeeeee

Chcesz się licytować? Ja mam wtedy sesję poprawkową. Przy czym dwa egzamy mam przeniesione z czerwca to dopiero wodospad gówna (czyt. gównospad:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 21:37, wormuś napisał:

czasami dają stare gry (thief) a czasami nowe (bad day la)


Nic odkrywczego nie stwierdziłeś.
A jeżeli już chodzi o pełne wersje to trudno było by aby w CD-A były same premiery czy dosyć świeże gry - często nie pozwalają na to wydawcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 15:53, Markus89 napisał:

> a kiedy dokladnie nowe cd-action ma sie pojawic...?
>

6 września (w środę)



a jakies cos ma byc ciekawego...? mieiac temu przegapilem i teraz nie wiem ocb... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 15:55, Deejay napisał:

a jakies cos ma byc ciekawego...? mieiac temu przegapilem i teraz nie wiem ocb... :/


Końcem sierpnia dostaniemy info co będzie w kolejnym CD-A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 15:57, Markus89 napisał:

> a jakies cos ma byc ciekawego...? mieiac temu przegapilem i teraz nie wiem ocb... :/

Końcem sierpnia dostaniemy info co będzie w kolejnym CD-A



gdzie dostaniemy...? na stronie cd-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 22:32, mikim napisał:

6 września??? Tak wcześnie??? Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!! Mam tylko nadzieję, że będzie
tam Frater...

Fajny ten Frater? Nie mam CDA nowego więc w demko nie zagrałem(nie ma go w sieci)
I faktycznie chyba będzie w CDA,bo już parę raz y reklamowali na okładce płyt,tak jak inne pełne wersje które się ukazywały w piśmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny???? To mało powiedziane!!!! Ten klimat i grywalność!!!! Grafika też bardzo fajna. Nie grałem w Titan Quest''a, ale śmiało mogę powiedzieć - Frater może z nim konkurować! Moim zdaniem Frater jest od Diabla 2 lepszy(tyle mogę powiedzieć bo akurat w Diablo II grałem ;))

Wiadomość do Modest-Vermin''a: Kiedy tylko demo Frater''a ukaże się w sieci, polecam ściągnąć ;D(jeśli nie masz najnowszego CDA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się