kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2014 o 17:31, BluesBoy napisał:

Okładka piękna. Kupię choćby dla niej.

Fakt, dawno nie było tak udanej, ale to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzę? czyżby nie było kodu dla już grających w WoTa graczy?! Słabo oj słabo, bardzo liczyłem na CD-Action i te chociaż 1000 golda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2014 o 16:01, Damianuss1 napisał:

W nowym numerze ostry pocisk z kolejnej Castlevanii. A tak coś czułem, że to będzie średniak.


Recenzję pisał Berlin, lepiej obadaj demo i poczekaj na inne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 14:24, Paoro napisał:

Dobrze widzę? czyżby nie było kodu dla już grających w WoTa graczy?! Słabo oj słabo,
bardzo liczyłem na CD-Action i te chociaż 1000 golda..



Umiesz liczyc - licz na siebie.

Slabo to liczyc, ze ktos ci cos da, zamiast samemu starac sie to osiagnac.

A kody dla grajacych... do konca roku daleko. Kto powiedzial, ze zawsze trzeba dawac dla tych i dla tych? Nastepmym razem moze byc tylko dla juz grajacych i bedziesz wtedy plakal, ze nie myslismy o nowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 14:05, Plagasul napisał:

Kupiłem sobie nowy numer dla Larry''ego Laffera, a tu instalator popsuty. Jej.


W razie czego plytke wymienimy ale czesto dziala taki trick: skopiuj katalog na HDD i stamtad instaluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2014 o 16:04, LESZ3u napisał:

> W nowym numerze ostry pocisk z kolejnej Castlevanii. A tak coś czułem, że to będzie
średniak.

Recenzję pisał Berlin, lepiej obadaj demo i poczekaj na inne opinie.


Edge wystawił 4/10, Game Informer 6/10,( CDA - 5+/10). :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 14:43, kaczek93 napisał:

Czy ktoś mógłby przytoczyć oceny cząstkowe, plusy i minusy jakie dostała nowa Castlevania?
Będę bardzo wdzięczny.


Spoiler

Grywalność: 5
Wideo: 8
Dźwięk: 5

+Sir Patrick Stewart
+kiedy dotrwa się do walki, jest przyjemnie
+bardzo ładna grafika i styl artystyczny
+można wyłączyć QTE

-ekstremalnie idiotyczna fabuła
-elementy skradankowe
-elementy platformowe
-bezsensowne wypełniacze pokroju puzzli
-za mało walk,, za mało dynamiki
-kilku nudnych bossów
-syndrom nie-wiem-gdzie-mam-iść

=5+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu internet całkowicie zastąpił mi CDA. I trochę szkoda, ale nie mogłem już przetrawić zbyt wielu tekstów. Czasem coś fajnego w publicystyce i nic poza tym. Teraz to już tylko dla jakiegoś wyjątkowego pełniaka kupię... Szkoda, że tak spadł poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2014 o 18:43, tomoliop napisał:

Od pewnego czasu internet całkowicie zastąpił mi CDA. I trochę szkoda, ale nie mogłem
już przetrawić zbyt wielu tekstów. Czasem coś fajnego w publicystyce i nic poza tym.
Teraz to już tylko dla jakiegoś wyjątkowego pełniaka kupię... Szkoda, że tak spadł poziom.

Lub, co jest prawdopodobne, Twój wzbił się w górę i nie wystarczają Ci już proste teksty. Sam wolisz je dobierać.
cda umrze w taki sam sposób jak reszta czasopism dla graczy. Nie ma miejsca na sentymenty. Dla mnie to i lepiej, bo wartość ich numerów będzie szybciej wzrastała i dorobię się na kolekcji za jakiś czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2014 o 18:58, Accid napisał:

> /.../ > cda umrze w taki sam sposób jak reszta czasopism dla graczy. Nie ma miejsca na sentymenty.
Dla mnie to i lepiej, bo wartość ich numerów będzie szybciej wzrastała i dorobię się
na kolekcji za jakiś czas :D

Niekoniecznie CDA umrze śmiercią naturalną. Teksty, to są teksty, po przeczytaniu mozna najwyżej przeczytać je drugi raz i to już wystarczy. Ale płyty z grami zostają, jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w dołku i nie będziesz miał kasy na kupno nowych gier, to sobie pograsz w te, które kiedyś dodali do CDA. Mnie się juz tak trafiło i to nie z braku kasy, po prostu nie wiedziałem, za akurat gra, którą miałem z CDA jest dla mnie, aż ktoś na forum mi to uświadomił. Oczywiście, zależy jeszcze od systemu operacyjnego, ale ja mam już dwa komputery, a za parę dni będę miał trzeci, a co do systemów operacyjnych, to mam Win95, Win98, Win2k, WinXP i Win7. A pewnie za rok, czy dwa, będę miał Win9. W razie gwałtownej potrzeby mogę sobie zainstalować nawet DOS 6.22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 19:42, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ > /.../


Wiele gier docenia się po latach, ale osobiście choć nie wierzę w szybką śmierć czasopism (i mam nadzieje na przetrwanie czasopism papierowych), to akurat nie z powodu pełniaków. Powoli chyba wszyscy, którzy znam mają problem "zbyt dużo obowiązków, zbyt dużo gier do przejścia". Moim zdaniem to ilość publicystyki i jej jakość ratują papierowe magazyny- internet to zwykle krótki artykuły/notki, akurat taki, by przeczytać je szybko i by można było "natrzaskać" ich dużo, dla odsłon. Jak często wraca się po jakimś czasie do artykułu w sieci? A jak często do tego na papierze? Pytania retoryczne. Recenzje w necie, filmiki i rekomendacje znajomych często mają duży wpływ na to w co gramy, ale autorytetu i radości z czytania nie zastąpią... Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 20:37, Boguslav4 napisał:

> > > /.../ > /.../

To jest jedynie kwestia czasu. Wiadomo, książki towarzyszą nam nieporównywalnie dłużej, ale dostępność internetu jest już tak ogromna jak właśnie ich. Lubię papier, masz rację, przeważa w nim wartość sentymentalna, ale tylko dlatego, że na nim się wychowaliśmy. Następne pokolenia, mając czytniki, tablety i komputery jako owoce dzieciństwa, książkę będą traktować jako materiał egzotyczny.
Mówiąc o notkach zamiast recenzji, i krótkich opisach gier.. Jest dziesiątki lepiej napisanych, poprowadzonych i bardziej szczegółowych recenzji w internecie niż cda. Czasopisma mają to do siebie, że zmiany zajmują sporo czasu, i tak jak bodajże zmianę z nośnika cd na dvd przyjmowaliśmy rok, włącznie z zapowiedziami, to zmianę designu, konwencji, składu i formy pisanych artykułów na naszym ulubionym portalu przyswoimy w nieco ponad godzinę.
Czas kupić sobie jakiś gadżet i sprawdzić, z czym żyje się łatwiej. Jest jeden warunek- mając 25+ lat nie ma co się dziwić, że nie interesują nas nowinki techniczne- większość już po 20 latach życia chce spokoju i przepłacania, kosztem urojonego, nudnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak "efekt trzeciego pokolenia" (bodajże tak to się nazywało), czyli istnieje szansa, że kolejne pokolenie lub jeszcze kolejne wróci do "tradycji". Nie bądźcie wieszczami, że wszystko się zcyfryzuje, bo to raczej nie będzie miało miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 23:26, Plagasul napisał:

Jest coś takiego jak "efekt trzeciego pokolenia" (bodajże tak to się nazywało), czyli
istnieje szansa, że kolejne pokolenie lub jeszcze kolejne wróci do "tradycji". Nie bądźcie
wieszczami, że wszystko się zcyfryzuje, bo to raczej nie będzie miało miejsca.

A tego to my nie wiemy. Nie mam żadnego przykładu, którego możemy przywołać z przeszłości. Chociaż.. Papier zastąpił papirus, pistolety dzidy.. Cieszmy się, że żyjemy w czasach internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się