kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2014 o 13:31, Firefly94 napisał:

Kolejnym pełniakiem jest FlatOut 2. W wersji elektronicznej, tj. trzeba będzie go pobrać.


A pierwszym (w sumie to trzecim) jest Knock knock. Także w wersji elektronicznej tj, trzeba go będzie pobrać. Jutro będzie ujawniona ostatnia pełna wersja. I podejrzewam, że jakaś obszerniejsza tzn. zajmująca więcej niż 1 DVD, bo skoro dotychczasowe pełniaki są do pobrania to i miejsca na płytkach trochę jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2014 o 16:22, bVarador napisał:

Nic z tego. Ghost napisał, że na jednej płytce znajdzie się klient WoT''a.

Powariowali. Kody ok, ale dawanie klienta na płycie jest co najmniej niepoważne.

Kirabaxior Chyba jednak zonk będzie gdyż kody mają określony termin przydatności do spożycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2014 o 17:35, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Powariowali. Kody ok, ale dawanie klienta na płycie jest co najmniej niepoważne.

Kirabaxior Chyba jednak zonk będzie gdyż kody mają określony termin przydatności
do spożycia.

WarGaming płaci, WarGaming wymaga. Ale faktycznie, słabo to na razie wygląda. Indyk (w dodatku raczej średni), gra z 2006 (ale wciąż dobra), oby jutro dali cos konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2014 o 19:00, Outlander-pro napisał:

Jak wyjdzie nowy numer to raczej go kupię, przypomnij się to mogę oddać bez żalu, bo
sam go nie potrzebuję :)

Ja też kupię, a pierwsze co to wpisze kody z WoTa, szkoda tylko ze tych z Margonem nie dali ;P a gierki to sprawa drugorzędna, zawsze coś na plus. Gdybym kupił z WG golda, to dostałbym tylko to, a nie gierki do tego, więc się opłaca. A druga sprawa to klient, niektórzy mają wolnego neta to im się przyda ;P nie mi na szczęscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2014 o 20:12, Accid napisał:

Jeśli ktoś ma wolnego neta na tyle, aby nie mieć klienta gry za darmo, to Boże, broń
go od gier online !

Nie wiesz czołgi mogą działać całkiem nieźle bez zacięcia, ale klient np. ściąga się przez pół dnia.. no to lipa, a tak zainstaluje i hop gra już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2014 o 20:20, Paoro napisał:

Nie wiesz czołgi mogą działać całkiem nieźle bez zacięcia, ale klient np. ściąga się
przez pół dnia.. no to lipa, a tak zainstaluje i hop gra już :P

Pół dnia to wcale nie jest tak dużo. Zwłaszcza że czego by nie mówiąc gra jest darmowa, więc dużo lepiej dla czytelników kiedy dostajemy razem z pismem inną grę, której nie można pozyskac za darmo w pełni "legalny" sposób. Dlatego jeśli jutro nie będzie jakiejś petardy to bardzo poważnie przemyślę to czy warto jest mieć w kolekcji ten numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2014 o 20:21, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Logika podpowiada,że jutro pójdzie petarda... W końcu czymś to miejsce na płytach zapełnić
musza:d

Nom mam nadzieje, że dadzą jakoś porządną gierkę, choć myśle, że dla samych nędznych kodów ludzie kupią, mówie nędznych bo 3 dni premki to 360 golda chyba jak nie normalnie to z eventem, a do tego czołg premium którego nie mam i golda za niego nie dostane :/

PS Alexei gratki, że zostałeś modkiem, pamietam jak wspominałeś, że się będziesz ubiegał :) ja w końcu nie startowałem, bo nie mam czasu, robota i te sprawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klient WoT-a na płytce? Świetnie, przecież w przyszłym tygodniu patch, czyli akurat dodatkowe 700MB do dociągnięcia - w samą porę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się