kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Rozumiem, że na forum cda obowiązują inne standardy i modkowie z racji swojego statusu mogą sobie pozwolić na wszystko, ale tutaj za mniejsze przewinienia leciały degrady. Odpowiedzi na krytykę czy kulturalnej dyskusji nikt, nikomu nie broni, ale zniżanie się do poziomu w stylu: wyciągnę twoje błędy i z miejsca ośmieszę całą argumentację to poziom, którego nie spodziewałem się po redaktorze cda. Broniłem wcześniej ghosta, ale widzę że chamskie traktowanie rozmówców/czytelników pisma, którym się coś nie podoba staje się standardem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 16:05, Net_com napisał:

Rozumiem, że na forum cda obowiązują inne standardy i modkowie z racji swojego statusu
mogą sobie pozwolić na wszystko, ale tutaj za mniejsze przewinienia leciały degrady.



Na naszym forum obowiazuje znacznie restrykcyjniejszy regulamin niz tutaj, tak swoja droga. :)

Dnia 23.09.2014 o 16:05, Net_com napisał:

Odpowiedzi na krytykę czy kulturalnej dyskusji nikt, nikomu nie broni, ale zniżanie się
do poziomu w stylu: wyciągnę twoje błędy i z miejsca ośmieszę całą argumentację to poziom,
którego nie spodziewałem się po redaktorze cda.


Staram sie zaskakiwac :P. A tamtemu czlowiekowi wyciagnalem ow blad, bo cala jego argumentacja opierala sie na "a bo ja uwazam, ze..." a z subiektywnymi opiniami ciezko dyskutowac, bo naprawde jesli ktos mowi ze "bigos jest lepszy niz fasolka po bretonsku" to z tym mozna sie zgodzic albo nie, ale dyskutowac sie nie da, bo jak?


Broniłem wcześniej ghosta, ale widzę

Dnia 23.09.2014 o 16:05, Net_com napisał:

że chamskie traktowanie rozmówców/czytelników pisma, którym się coś nie podoba staje
się standardem.


Chamstwem wielu nazywa to, co ja nazywam zlosliwoscia. Jesli nie czujesz subtelnej roznicy to moge na zyczenie zademonstrowac jak wyglada chamstwo.

Najlepsze jest to, ze sam autor tamtej wypowiedzi milczy, a mnie opadlo stadko jego samozwanczych obroncow. Watpicie w jego sprawnosc intelektualna i zdolnosc do zripostowania, czy jak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby cały post oparł się na tym, że nie podoba Ci się argumentacja, która jest płytka i mocno subiektywna to ok, ale ta uszczypliwość/złośliwość (nazwij to jak chcesz) była zupełnie niepotrzebna. Paoro odpowiedział na Twojego posta bez wdawania się w niepotrzebną kłótnię i robienia offtopu. Zakończę na tym bo robi się mały śmietnik na tej stronie, a poruszane kwestie już dawno odbiegły od tematyki pisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dared nawet nie przytoczył cytatu tylko rzucił jedno dwa słowa z niego. Ty błędnie przytoczyłeś cytat, a on użył skrótu myślowego.

Mt 7, 3-5: „Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 16:10, TojaSmuggler napisał:

Najlepsze jest to, ze sam autor tamtej wypowiedzi milczy, a mnie opadlo stadko jego samozwanczych
obroncow. Watpicie w jego sprawnosc intelektualna i zdolnosc do zripostowania, czy jak?
:)

Nie prosiłem się o obrońców, ale jak widać chamstwo nie tylko mi się nie podoba.

Błąd błędem, nie powinno się kaleczyć pięknego polskiego języka, ale wg mnie nie robię błędów jakoś wiele jak na przeciętnego Polaka, czyli kogoś nie będącego dziennikarzem, który nie popełnia błędów w ogóle, także Twoja reakcja była przesadna i po prostu chamska, jeśli o tą kwestie chodzi to EOT.

Od 14 lat co miesiac kupuje te wasze wypociny, kiedyś czytałem od deski do deski, potem tylko to co dotyczyło gry na którą czekałem, potem już tylko śmieszne teksty przy obrazkach, ostatnio już nawet te mnie nie śmieszą, więc nie czytam w ogóle.. albo się starzeje, albo ostatnio słabo coś skrobiecie, ale kupuje dla płytek, kodów.. a może po prostu z przyzwyczajenia.. chyba bezsensownie :P

Dnia 23.09.2014 o 16:10, TojaSmuggler napisał:

Ale szpili a nie noza, prawdaz. Troszke zakluje ale nie zabije i nie boli dlugo ani bardzo.

Dostałem wlasnie sms - weź kup cda jak będziesz wracał - ironia losu.. idź i kup teraz cda po takiej wiązance xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony przez ostatni numer, skusiłem się też na ten. Tym razem dla odmiany-dużo gier, mało publicystki. Ale po rzucie okiem wygląda sympatycznie. Myślę, że wrócę do regularnego kupowania, bo i poziom jakby wrócił
No i zaskoczyla mnie ocena Sims 4 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 16:47, Morrdin napisał:

Rozwaliła mnie ocena The Sims 4. Nazwę to pozytywna niespodzianką bo spodziewałem się
ok 6 XD

A jaką dali? I jakie plusy/minusy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 17:13, Accid napisał:

A jaką dali? I jakie plusy/minusy?:P

Spoiler

4 XD. W plusach było że gra ma potencjał. Minusów nie przytoczę bo na moje oko jest ich chyba 17 :DByło coś o wycięciu praktycznie wszystkiego co powinno być w podstawowej wersji na rzecz DLC+ częste ekrany ładowania itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 16:47, Morrdin napisał:

Rozwaliła mnie ocena The Sims 4. Nazwę to pozytywna niespodzianką bo spodziewałem się
ok 6 XD


W dalszym ciągu Simsy recenzował Hut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 17:36, LESZ3u napisał:

W dalszym ciągu Simsy recenzował Hut?

Berlin, taka prowokacja z podpisem "znowu będzie wrogiem publicznym nr 1".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 17:40, Paoro napisał:

> W dalszym ciągu Simsy recenzował Hut?
Berlin, taka prowokacja z podpisem "znowu będzie wrogiem publicznym nr 1".

+1
miałem właśnie pisać, że jeśli Berlin, to śmierdzi prowokacją. Po raz kolejny. Albo lubi być w centrum uwagi, albo po prostu ma w dupie wszystkich dookoła. Tak czy inaczej, zgadzam się z oceną chociażby ze względu na to, co ukroili z nowej części na korzyść dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 17:48, Accid napisał:

miałem właśnie pisać, że jeśli Berlin, to śmierdzi prowokacją. Po raz kolejny. Albo lubi
być w centrum uwagi, albo po prostu ma w dupie wszystkich dookoła. Tak czy inaczej, zgadzam
się z oceną chociażby ze względu na to, co ukroili z nowej części na korzyść dlc.

Aż z ciekawości czytam ;P choć zdaję sobie sprawę, że wybór jego osoby i szokująca ocena, miały zrobić szum i sprowokować do przeczytania - cel osiągnięty, pewnie gdyby to nie on napisał to przewróciłbym kartkę i dalej oglądał obrazki i czytał nagłówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 17:40, Paoro napisał:

Berlin, taka prowokacja z podpisem "znowu będzie wrogiem publicznym nr 1".

+ to że akurat teraz wg mnie ma rację i ta gra nigdzie nie powinna dostać oceny powyżej 5. Tak wykastrowany produkt z powodu tego że pewnie z 80% zawartości która powinna być w premierowej edycji, będzie dodane w DLC , po prostu nie zasługuję na wyższą ocenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 18:04, Morrdin napisał:

> Berlin, taka prowokacja z podpisem "znowu będzie wrogiem publicznym nr 1".
+ to że akurat teraz wg mnie ma rację i ta gra nigdzie nie powinna dostać oceny powyżej
5. Tak wykastrowany produkt z powodu tego że pewnie z 80% zawartości która powinna być
w premierowej edycji, będzie dodane w DLC , po prostu nie zasługuję na wyższą ocenę :)

Wg mnie też właściwie ocenił, oczywiście jakieś tam pozory pozostawił, że niby ma potencjał, no ale tego co powinno być nie ma, więc jak najbardziej mógł ją zjechać - taki artykuł by sobie bardziej nie zaszkodzić, a może coś zyskać w oczach czytelników. 17 minusów też robi wrażenie xD tak jak myślałem, zapowiadało się prowokacyjnie, tak by zachęcić, a po przeczytaniu dochodzi się do wniosku, że spoko recenzja, pary razy się zaśmiałem czytając, także gitara.

No nic może ten numer będzie niezły ;P

Pewnie przejęli się tym wszechobecnym hejtem, choć nie chcą się przyznać i wzięli się do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 23.09.2014 o 17:51, Paoro napisał:

miały zrobić szum i sprowokować do przeczytania - cel osiągnięty, pewnie gdyby to nie
on napisał to przewróciłbym kartkę i dalej oglądał obrazki i czytał nagłówki :P

No to słaby z Ciebie czytelnik...

Wybaczcie mi, ale strasznie nie lubię tego do bólu polskiego nastawienia. Wszędzie intrygi, wszędzie chwyty prosto z telewizji, byleby zwrócić na siebie uwagę. Przeczytałem recenzję, i w sumie z tekstu niewiele wyniosłem, tyle, że jest nudno, nie ma co robić i nie wiele rzeczy jest sens robić. Ale to nie powód, by zarzucać chęć zwrócenia na siebie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 18:29, Kirabaxior napisał:

No to słaby z Ciebie czytelnik...

Nie muszę być dobrym czytelnikiem ;P mam do głęboko gdzieś, ale swoją opinię mogę wrzucić.

Dnia 23.09.2014 o 18:29, Kirabaxior napisał:

Wybaczcie mi, ale strasznie nie lubię tego do bólu polskiego nastawienia. Wszędzie intrygi,
wszędzie chwyty prosto z telewizji, byleby zwrócić na siebie uwagę. Przeczytałem recenzję,
i w sumie z tekstu niewiele wyniosłem, tyle, że jest nudno, nie ma co robić i nie wiele
rzeczy jest sens robić. Ale to nie powód, by zarzucać chęć zwrócenia na siebie uwagi.

Ten tekst na który odpisałeś napisałem po przeczytaniu nagłówka, który był prowokacyjny ;P a sama recenzja umiarkowana, tak jak pisałam troszkę niżej raczej zgodna z oczekiwaniami ogółu.

Spoiler

Co do tekstu monotonny jak sama gra, całe 4 strony można sobie odpuścić, wystarczy przeczytać to co w ramce i styknie

, ale z szacunku dla autora :D a raczej bardziej z braku wiedzy, co jest tam ważnego przeczytałem cały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2014 o 18:36, Paoro napisał:

Co do tekstu
monotonny jak sama gra, całe 4 strony można sobie odpuścić,

E tam, gadasz. Jakoś numer trzeba zapełnić, a ja tam czytać wypociny lubie :)

Anyway ludzie, będę miłosiernym samarytaninem i oddam kod na Flatouta 2 i Knock Knock, Anyone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 18:39, Kirabaxior napisał:

Anyway ludzie, będę miłosiernym samarytaninem i oddam kod na Flatouta 2 i Knock Knock,
Anyone?

Jakby co, to mogę wziąć Flatouta: dared92@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się