kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Piszac z Smugglerem nie ma sensu piszac z nim traktowac go jak naczelnego cda. Dyskutanci spodziewaja sie "dżentelmena"/ czlowieka na stanowisku naczelnego, a dostaja kogos innego.To taki jego standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zeby wyprostowac pare spraw.

1. Faktycznie jest wersja cytatu z drzazga w oku, wczesniej NIGDY sie z nia nie zetknalem, wiec wycofuje wszelkie zarzuty :).

2. Paoro - nadal uwazam, ze szpila/zlosliwosc to nie chamstwo, ale jesli czujesz sie tym tekstem mocno dotkniety to przepraszam. Jak mowilem - to ma zapiec/zaszczypac ale nie zabolec. Nadal jednak uwazam, ze twoja wypowiedz byla... ehm... nieprzemyslana

3. Moderator - as you wish, nigdy nie komentuje decyzji moderatorow na zadnym forum (tzn. tego, co do mnie pisza/robia). Roma locuta, causa finita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 07:38, TojaSmuggler napisał:

2. Paoro

Spoko, przeprosiny przyjęte, a ja też na drugi raz postaram się być bardziej rzeczowy, to może nie będzie Ci się chciało wytykać moich błędów ortograficznych ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 00:46, Kirabaxior napisał:

Co ma Smuggler do naczelnego?

Ech, zapomnialem, ze Smuggler nie ma oficjalnego stanowiska, to zamiast "naczelny" wstaw szycha z CDa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje tylko dla płyt, magazynu nie czytam. Traktuje to jako prywatną archiwizację gier. Już jakiś czas temu przestałem kolekcjonować wersje pudełkowe, ponieważ nastała "moda" na aktywację przez Internet, a ja kupowałem po to, aby grę archiwizować i można ją było odpalić za 50lat (stosowny sprzęt uruchomieniowy też archiwizje) bez dostępu do Neta, bo nie wiadomo, czy za 50lat firma będzie aktywację supportować.
Ostatnio jednak coraz więcej jest w CDA gier wymagających aktywacji, więc i pewno kupowanie magazynu robi się dla mnie bezcelowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 12:01, Tatmadaw napisał:


Fajnie byloby przeczytac co napisalem troszke wyzej - wiem, przeprosilem, do tej pory znalem tylko wersje ze zdzblem.

Ziggy - jest taki dowcip o kobiecie, ktora ma 5 dzieci ze swoim "znajomym". A jak ja zapytali czemu za niego nie wyjdzie za maz, to odpowiedziala "a bo go nie lubie...". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem CDA z powodu dołączonego Drivera: San Francisco i było to moje pierwsze CDA od 3 lat. Początkowo nie zamierzałem tego czytać, jednak nudząc się w nocy z ciekawości postanowiłem zajrzeć, co tam piszą i jak się wciągnąłem, to przez pełne 40 minut nie mogłem oderwać wzroku od tekstu pomimo, że osobiście czytać nie znoszę. Także mówię Ci, warto.

@Ziggy: Dobrze gadasz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 12:28, PioMrex napisał:

Ja kupuje tylko dla płyt, magazynu nie czytam.

Znajdź kogoś, kto tylko czyta i płytki go nie interesują - wyjdzie taniej. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 18:26, Kadaj napisał:

Znajdź kogoś, kto tylko czyta i płytki go nie interesują - wyjdzie taniej. ;d


Nigdy nie kupiłem CDA dla płyty ;) Ale wiem, że należę do mniejszości. Zawsze patrzę na recenzowane gry, a płytki traktuję jako dodatek. Musieli by chyba dać Battlefielda 4, żebym kupił nie zważywszy na recenzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś mże czy w CDA na płytce był kiedyś poradnik do Tropico 4? Bo czasami jakies poradniki wrzucali z tego co pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh zamówiłem prenumeratę i myślałem że mam czas na zapłatę do 30, a okazało się że na kartce pisze 24.09. Co teraz? Jak poślę przelew to będzie wiadomo o co chodzi czy gdzieś tam przepadną? Nie będzie mnie skarbówka ścigać czy smutni panowie z bauera za to że odebrałem dwa numery ( które przyszły w tym samym czasie, nie wiem czy to zamierzone? ) a nie zapłaciłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się