kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Chyba pierwszy raz od dawna kupię CDA, z uwagi na EIC, choć gra nie zebrała zbyt dobrych recenzji. Lubię klimaty kolonializmu, a poza tym dawno już nie grałem w strategię z mocno zarysowanym wątkiem ekonomicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2014 o 15:59, Phobos_s napisał:

Mam za to inny problem. Taki, że zdarzają się jednak wpadki gramatyczne czy stylistyczne.
Sądzę, że redakcja powinna zainwestować w odrobinę lepszą korektę bo jak widzę po raz
n-ty u Papkina, że choć dzieję któryś raz "pod rząd" to aż mnie skręca. Ze dwa miesiące
temu nawet jakiś ort. się przedostał do druku. Ale to w sumie drobiazgi.



No wlasnie, drobiazgi. Staramy sie je wylapywac ale nigdy nie da sie osiagnac 100% skutecznosci. Wole zreszta 10 literowek od jednego ortogrfa, a 2 ortografy od 1 bledu MERYTORYCZNEGO.

Dnia 17.10.2014 o 15:59, Phobos_s napisał:


Za to za farbę, która zostaje na palcach, gdy się pismo czyta to redakcja powinna iść
do kąta i klęczeć na grochu :P


Akurat za to nie mozna winic redakcji, bo to nie ona wybiera papier, drukarnie i rodzaj druku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 17.10.2014 o 16:03, Arcling napisał:

Czy takie znowu inne? Moim zdaniem mocno wtórne.


Skoro wtorne to czemu akurat cie denerwuje gdy ONA je wyraza? :)


Na pewno nie zaskakujące. Gdyby 9kier

Dnia 17.10.2014 o 16:03, Arcling napisał:

nie podkreślała tak często, że jest kobietą, to lepiej by się czytało jej teksty.


To podrzuc pare przykladow gdzie to podkresla. Serio mowie, moze my tego nie widzimy po prostu, wiec trzeba nam pokazac palcem?



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 16:13, Gumisiek2 napisał:

W swoim poprzednim poście zapomniałem wspomnieć o dość istotnej rzeczy. Dodanie co CDA
Two Worlds II daje nadzieję na to, że w przyszłości pojawi się tam również dodatek zatytułowany
"Pirates of the Flying Fortress", który podobno jest dużo lepszy od podstawki, która
już sama w sobie jest bardzo dobra (podobno :D).


Nic obiecac nie moge, ale jesli bedziemy mieli mozliwosc jego zakupu, to na pewno nie odmowimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 17:33, TojaSmuggler napisał:

Skoro wtorne to czemu akurat cie denerwuje gdy ONA je wyraza? :)

Nigdzie nie napisałem, że denerwuje. Po nuży i jest słabe. Z reguły czytam większość publicystyki z ciekawości, by zobaczyć jaki poziom autorzy prezentują.

Dnia 17.10.2014 o 17:33, TojaSmuggler napisał:

To podrzuc pare przykladow gdzie to podkresla. Serio mowie, moze my tego nie widzimy
po prostu, wiec trzeba nam pokazac palcem?

Większość jej publicystyki. Choćby tamten artykuł o "grach dla kobiet".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nigdzie nie napisałem, że denerwuje. Po nuży i jest słabe. Z reguły czytam większość
> publicystyki z ciekawości, by zobaczyć jaki poziom autorzy prezentują.

I akurat jej sa slabe, choc mowi podobno to samo co inni (bo jest wtorna). A dlaczego to ja nie jestem slaby, bo mowie to samo co ona? (A mowie?!).

> Większość jej publicystyki. Choćby tamten artykuł o "grach dla kobiet".

No tak, jak pisze o grach dla kobiet to nie powinna podkreslac, ze jest kobieta, to w zlym tonie. Toz wiadomo, ze o grach dla kobiet najwiecej wiedza faceci, a o zyciu rodzinnym ksieza etc.
Ale niech tam. To mamy JEDEN przyklad. A ponoc robi to CZESTO wiec prosze o jakies 5-10 MINIMUM kolejnych dowodow. Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 17:32, TojaSmuggler napisał:

No wlasnie, drobiazgi. Staramy sie je wylapywac ale nigdy nie da sie osiagnac 100% skutecznosci.
Wole zreszta 10 literowek od jednego ortogrfa, a 2 ortografy od 1 bledu MERYTORYCZNEGO.


Hehe :) Tak. Ja też, dlatego napisałem, że to drobiazgi :)
Akurat pod względem merytorycznym to nie mam CDA nic do zarzucenia. Jest Tip-Top.
Czego nie mogę np. powiedzieć o wznowionym SS :(
Ale większa kontrola nie zaszkodzi ;P

Dnia 17.10.2014 o 17:32, TojaSmuggler napisał:

Akurat za to nie mozna winic redakcji, bo to nie ona wybiera papier, drukarnie i rodzaj
druku.


Jasne. Wiadomo, że tym zajmuje się spółka matka, czyli Bauer. Ale sądzę, że możecie przekazać swoje uwagi wyżej :)
Bo serio... farba na palcach zostaje, a na papierze linie papilarne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 21:14, Phobos_s napisał:

Ale większa kontrola nie zaszkodzi ;P


Jakbys zobaczyl obieg tekstow w naszej redakcji, tobys sie naprawde zdziwil. Czytaja go (co najmniej 3x w sumie - W wordzie, na papierze i potem jeszcze w formie elektronicznej na makiecie strony) co najmniej 3 osoby.

Dnia 17.10.2014 o 21:14, Phobos_s napisał:

Jasne. Wiadomo, że tym zajmuje się spółka matka, czyli Bauer. Ale sądzę, że możecie przekazać
swoje uwagi wyżej :)


Myslisz, ze nie wiedza jaki papier i drukarnie wybrali? Bitch, please. :)

Dnia 17.10.2014 o 21:14, Phobos_s napisał:

Bo serio... farba na palcach zostaje, a na papierze linie papilarne :(


It''s not bug, it''s feature! No to masz mozliwosc personalizacji CDA - twoj wlasny egz. z twymi odciskami palcow! Jedyny! Niepowtarzalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 21:35, TojaSmuggler napisał:

Myslisz, ze nie wiedza jaki papier i drukarnie wybrali? Bitch, please. :)


http://ih2.redbubble.net/image.11907024.4950/sticker,375x360.png

Dnia 17.10.2014 o 21:35, TojaSmuggler napisał:

It''s not bug, it''s feature! No to masz mozliwosc personalizacji CDA - twoj wlasny egz.
z twymi odciskami palcow! Jedyny! Niepowtarzalny!


You Sir, have just made my day :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2014 o 17:29, Accid napisał:

Jakie oceny Shadow of Mordor, Fifa 15 i Ethan Carter dostali?

Spoiler

Shadow of Mordor 7+ ,Fifa 15 6+ , Ethan Carter 8 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że CDA powoli zmierza w stronę Clicka! czy Playa i recenzuje największe hity na dwóch-trzech stronach. Lipa. Pamiętam kilkustronicową recenzję trzeciego Gothika (którą, nawiasem mówiąc, znałem swego czasu na pamięć - do tej pory pozostaje to moja ulubiona recenzja w CDA) czy reckę Diablo II - długie, a nie nudziły ani przez sekundę, wręcz przeciwnie - po ich przeczytaniu wciąż było mi mało.

Ten numer CDA jest też pierwszym od długiego czasu numerem, w którym, moim zdaniem, recenzje są dużo lepsze od publicystyki, która to w ogóle mnie nie zainteresowała.

No i dycha dla tego tytułu to trochę taki śmiech na sali :P Na takiej samej zasadzie rimejki gier, które dostały w CDA dychę, lub wycięte moduły multiplayer z "dychowych" tytułów nastawionych na rozgrywkę sieciową (np. z Unreal Tournament) powinny też dostawać dychę. Zwłaszcza że developer podobno olewa tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się