kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2015 o 18:48, Kirabaxior napisał:

Tak więc ode mnie możecie śmiało brać. Szkoda, że nie ma żadnego Tipsomaniaka z okazji
urodzin, bo te książeczki zawsze ciepło mi się czytało. No i gratulacje 19 tych urodzin.

W sumie dawno już nie było numeru urodzinowego bez jakiegoś innego dodatku. Nadrobili to za to pełnymi wersjami, chociaż złośliwi mogą napisać, że powinni też dać pierwszego KotORa :P

Dnia 10.03.2015 o 18:48, Kirabaxior napisał:

Jako jedyni wytrzymaliście tyle czasu na polskim rynku, w czasie gdy panują darmowe artykuły
na portalach i wideorecenzje. Pamiętam jak ktoś z redakcji pisał "moim marzeniem jest
dotrwać do 18tych urodzin pisma". A tu o.

Ciekawe w sumie ile z osób tak piszących dotrwało do dzisiaj. Sam czytam CDA od 16 lat, więc przez olbrzymią większość czasu istnienia tego pisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2015 o 19:27, Arcling napisał:

W sumie dawno już nie było numeru urodzinowego bez jakiegoś innego dodatku. Nadrobili
to za to pełnymi wersjami, chociaż złośliwi mogą napisać, że powinni też dać pierwszego
KotORa :P

A czy rok temu przypadkiem nie było żadnej książeczki?
.

Dnia 10.03.2015 o 19:27, Arcling napisał:

Ciekawe w sumie ile z osób tak piszących dotrwało do dzisiaj. Sam czytam CDA od 16 lat,
więc przez olbrzymią większość czasu istnienia tego pisma.

Graty, serio. To dużo. Sam kupowałem od 2005 do 2011 i zacząłem znowu na przełomie 2014-2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Chyba się starzeję, bo nie chce mi się czytać CDA. A może w ostatnim numerze nie było specjalnie ciekawych rzeczy? A pełniaki zacne, choć już dawno przestałem instalować cokolwiek na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 20:02, Perry_Cox napisał:


Chyba się starzeję, bo nie chce mi się czytać CDA. A może w ostatnim numerze nie było
specjalnie ciekawych rzeczy? A pełniaki zacne, choć już dawno przestałem instalować cokolwiek
na pc.

>
To nie starzenie się, to raczej zmiana zainteresowań. Ale porównanie pendrajwów czy też kart pamięci, że o innym sprzęcie nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Coś w tym jest. Już od jakiegoś czasu CDA kupuję jako lekturę "łazienkową", ale ostatnio wolę tam zaciągnąć książkę i niż czytać kolejne recenzje tych samych gier (w internecie to samo), jedynie ciekawe artykuły i felietony potrafią mnie jakoś zainteresować (i to nie każde, zwłaszcza gdy felieton jest tak naprawdę o niczym). Generalnie mam wrażenie, że to nie wina redakcji, a moja, że gry to już nie mój konik. Co ma swoje dobre strony, bo jak już gram, to w coś co mnie naprawdę interesuje, a wcześniej potrafiłem zmarnować wiele godzin przy jakimś crapie. Trochę to smutne, bo myślałem, iż zawsze będę zapalonym graczem śledzącym wszystkie growe trendy, a teraz jestem zaledwie graczem, który szuka nie za długich, ale intensywnych gier. Proza życia, jak to mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 20:25, Perry_Cox napisał:

Trochę to smutne, bo myślałem, iż zawsze będę zapalonym
graczem śledzącym wszystkie growe trendy, a teraz jestem zaledwie graczem, który szuka
nie za długich, ale intensywnych gier. Proza życia, jak to mówią.



No, cos jest na rzeczy, starosc nie radosc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zacny projekt okładki. Bardzo mnie też cieszy podejście do Hatred, fajnie ,że nie poszliście w ślad krzykaczy i opisujecie tytuł z odpowiednim dystansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mi się to bardzo podobało, wcześniej ludzie mówili, że gra zostanie słabo oceniona choćby dlatego, że nie ma nic do zaoferowania, a tu na szczęście okazuje się, że oferuje i wyzwanie i zróżnicowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2015 o 09:41, Kaerobani napisał:

Również mi się to bardzo podobało, wcześniej ludzie mówili, że gra zostanie słabo oceniona
choćby dlatego, że nie ma nic do zaoferowania, a tu na szczęście okazuje się, że oferuje
i wyzwanie i zróżnicowanie.


Zwłaszcza, że merytorycznie też nie jest to nic nowego, w pierwszego Postala zagrywałem się już w szkole podstawowej i jakoś żyję, pracuję, a nawet udało mi się nikogo nie zamordować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ludzie to nawet w kontekście Hatred Postala bronili, że "przecież to czarny humor" i "Postala 2 da się przejść bez żadnego wystrzału"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kod z CoJ: The Carte dawany swego czasu jako pełniak do CD-Action działa po kilku latach? :P Znalazłem podczas remontu płytę i z tego co pamiętam nie aktywowałem go. Nie będzie przeszkód, żeby go na Steamie aktywować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2015 o 00:21, Manigoldo napisał:

Czy kod z CoJ: The Carte dawany swego czasu jako pełniak do CD-Action działa po kilku
latach? :P Znalazłem podczas remontu płytę i z tego co pamiętam nie aktywowałem go. Nie
będzie przeszkód, żeby go na Steamie aktywować?


A co szkodzi spróbować wpisać ów kod? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2015 o 00:22, Isildur napisał:

A co szkodzi spróbować wpisać ów kod? ;]

We wtorek będę na moim PC, a na tym obecnym to nie pamiętam hasła do konta. :P Poza tym, gdyby był ten klucz "przeterminowany" to czy jego aktywacja nie byłaby czymś w rodzaju złamania regulaminu Steama, co prowadziłoby do kary (np. ban na konto) czy jakiejś sankcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, kod na Steam nie może być przeterminowany. Jedyne info, jakie możesz ujrzeć, to takie, że klucz został już wykorzystany. Nic więcej; nie wiążą się z tym żadne konsekwencje. Jeśli masz wątpliwości odnośnie Steama, to po prostu przeczytaj regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2015 o 17:31, Manigoldo napisał:

> A co szkodzi spróbować wpisać ów kod? ;]
We wtorek będę na moim PC, a na tym obecnym to nie pamiętam hasła do konta. :P Poza tym,
gdyby był ten klucz "przeterminowany" to czy jego aktywacja nie byłaby czymś w rodzaju
złamania regulaminu Steama, co prowadziłoby do kary (np. ban na konto) czy jakiejś sankcji?


Nie, jeśli kod jest użyty dostaniesz takie info, kilka razy błędnie możesz wpisać klucz, po czym blokują możliwość wpisywanie kolejnych na około godzinę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prototype 2 sobie odpuszczę, ale próbowałem zainstalować Settlers 7 i... pomijając to, że płyta tradycyjnie strasznie rzęzi (chociaż może faktycznie jest coś nie tak z moim napędem - ale wcale nie działa lepiej na innych) to proces instalacyjny SVII i ten cholerny Uplay to katorga.

Zainstalowałem grę po długim czasie, potem próbowałem uaktualnić grę z płyty - nie dało się, bo się instalator zaciął. Ściągnąłem łatkę z internetu i zainstalowałem, to już ze dwie godziny minęły. Potem próbuję uruchomić grę z UPlaya - ZNOWU COŚ ŚCIĄGA. Potem się pochrzaniło i muszę reinstalować grę. Ja pierrrrrdzielę.

Nienawidzę tych dzisiejszych cholerstw i współczesnych gier. Miało niby być tak łatwo, wszyscy dookoła bardzo sobie te "usprawniające życie" szajsy jak Steam czy Uplay chwalą, a ja zastanawiam się dlaczego. Steam jeszcze nie jest taki zły, ale ten Uplay to katorga i faktycznie już dzisiaj instalowanie gier z płyt powinno odejść do lamusa. Wolę już stare gry, zajmują dzisiaj już niewiele, instalują się w mgnieniu oka, a po chwili na przyzwyczajenie się do archaiczności, od której już odwykłem mogę się dobrze bawić.

Tutaj pytanko - czy Uplay w ogóle się umywa do Steama czy jest bardzo upierdliwy? Bo mi póki co wychodzi na to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się