kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2015 o 01:07, Kaerobani napisał:

Porównywanie NOLF-a do pierwszego Thiefa to obraza dla The Dark Project. /ciach/


Wskażcie mi Panie, gdzie też ja porównywałem NOLF-a do pierwszego Thiefa?
Bo chyba nie chodzi o tą samą ocenę co nie? W historii CDA 9 dostało chyba dość sporo gier, i nie ma tego co porównywać na tej zasadzie.
Dla mnie oba NOLF-y to gry znakomite i tyle, nic mnie nie obchodzi co się w nich nie podoba komuś innemu.;p
Sam chętnie walnąłbym 5/10 dla takiego WOW-a, jako że sam widok tej gry wywoływał u mnie zawsze totalne znudzenie i zupełnie nie trawię MMO, toż to dopiero byłby kontrowersje.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2015 o 02:06, Kaerobani napisał:

Ech, nie dodałem, że to Eld porównał, a o to chodziło.


To jemu napisz że Ci się takie porównanie nie podoba(skądinąd całkiem słusznie, bo jest głupie), a nie mnie.;p

Swoją drogą to jeden z tych redaktorów których lubiłem, ale uważałem raczej za przeciętnych pod względem pisania, acz ze zdarzającymi się przebłyskami rzeczy ciekawych(jak choćby recenzja wspomnianego Rune).
To też chyba przykład takiej osoby, który mówi że jednak praca w piśmie o grach wcale nie musi być czymś wymarzonym i można z niej zrezygnować mając jej dość.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie lubię new games journalismu, chcę przeczytać normalną, świńską recenzję a nie jakiś fan fic.

Prawda jest też taka, że recenzowanie gier to prosta droga do ich znienawidzenia, szczególnie jeśli nie masz czasu na to, co lubisz, a musisz grać w to, czego nie lubisz. Plus jeszcze jest tego tyle, że człowiek ma po prostu przesyt. Może w latach 90. fajnie było się w to bawić, bo nowa przygoda i te sprawy, ale po jakimś czasie CD-Action przecież zamieniło się w normalny biznes i jest w końcu przecież sposobem na zarobienie na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2015 o 10:15, Kaerobani napisał:

Ja natomiast nie lubię new games journalismu, chcę przeczytać normalną, świńską recenzję
a nie jakiś fan fic.


Ale się czepiasz tej recenzji(i oceny) ME3 Smugga.:D
Ja tam chłopa w pełni rozumiem, dla niego grało się wybornie(i jak widać jeszcze 2 innym redaktorom), to i dychę dali.
Zresztą z tego co pamiętam, to nigdy nie było w recenzjach opisu czysto krystalicznego, że gra to nieskalany ideał pod każdym względem. Smugg ma ten fajny dar, że jeśli pisze o jakieś grze którą lubi to robi to ciekawie(widać że została mu pasja do grania a nie tylko ta 'strefa biznesowa') i potrafi wytknąć to co mu się nie podoba, a nie tylko pieje z zachwytu.:D
Lepsza taka niż ta dla Monsters.Inc.:P

Dnia 28.04.2015 o 10:15, Kaerobani napisał:

Prawda jest też taka, że recenzowanie gier to prosta droga do ich znienawidzenia, szczególnie
jeśli nie masz czasu na to, co lubisz, a musisz grać w to, czego nie lubisz. Plus jeszcze
jest tego tyle, że człowiek ma po prostu przesyt. Może w latach 90. fajnie było się w
to bawić, bo nowa przygoda i te sprawy, ale po jakimś czasie CD-Action przecież zamieniło
się w normalny biznes i jest w końcu przecież sposobem na zarobienie na życie.


Z tym lubię/nie lubię to akurat średnio, gatunkowo akurat zespól redakcyjny m/w zawsze się dopasowywał, nie widziałem nigdy żeby Smugg miał recenzować jakąś grę sportową czy Eld przygodówkę.:D
Z resztą się zgadzam, cóż, wszystko ma swoje minusy jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę o recenzji Rune...

Faktem jest, że kiedyś była specjalizacja, ale też zdarzało się, że np. EGM zrecenzował jakąś grę akcji (Heavy Metal FAKK2), RTS-a ze Star Treka czy może nawet jakieś cRPG. Nie tylko Allor recenzował samochodówki, itp. Czasami warto jest wyjść ze swojej strefy komfortowej dla nowych wrażeń i odkryć. Zdarzały się też jednak przypadki jak Ghost, który wystawiał grom mocno zawyżone oceny - gdzieś w piśmie argumentowano to tym, że Ghost po prostu gra bardzo mało i z tego powodu każda gierka dla niego to wielkie odkrycie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2015 o 10:15, Kaerobani napisał:

Ja natomiast nie lubię new games journalismu, chcę przeczytać normalną, świńską recenzję
a nie jakiś fan fic.



>>>NJ nie musi byc zawsze fanfikiem, a poza tym ilez tego NJ w CDA jest? Pilnujemy sie, jedna recenzja w takim stylu na numer (a czasem na pare numerow) i starczy. Natomiast jesli "normalna" recenzja to suche wyliczanki faktow, to i owszem, tak nie robimy bo to masz na stronie gry w zakladce "features" :)

Dnia 28.04.2015 o 10:15, Kaerobani napisał:


> Prawda jest też taka, że recenzowanie gier to prosta droga do ich znienawidzenia, szczególnie

Dnia 28.04.2015 o 10:15, Kaerobani napisał:

jeśli nie masz czasu na to, co lubisz, a musisz grać w to, czego nie lubisz.


>>>NIkt nigdy nie zmusza nikogo do grania w gry ktore nie lubi, tzn. fan przygodowek nie dostanie FPSa, fan strategii nie bedzie recenzowal najnowszej FIFA (no chyba, ze rownie lubi i gra w gry sportowe). Ale fan RPG moze dostac do grania kiepska gre RPG - praca to praca, tu sie nie gra tylko w to, co by sie chcialo samemu pograc. To chyba oczywiste. DO ginekologa tez nie przychodza same modelki :)


Plus jeszcze

Dnia 28.04.2015 o 10:15, Kaerobani napisał:

jest tego tyle, że człowiek ma po prostu przesyt. Może w latach 90. fajnie było się w
to bawić, bo nowa przygoda i te sprawy, ale po jakimś czasie CD-Action przecież zamieniło
się w normalny biznes i jest w końcu przecież sposobem na zarobienie na życie.


>>>Ale co w tym zlego? Co do mnie to wole by chronilo mnie stado wytrenowanych i doswiadczonych ochroniarzy niz banda pelnych entuzjazmu amatorow. :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2015 o 10:55, Kaerobani napisał:

Piszę o recenzji Rune...

Faktem jest, że kiedyś była specjalizacja, ale też zdarzało się, że np. EGM zrecenzował
jakąś grę akcji (Heavy Metal FAKK2), RTS-a ze Star Treka czy może nawet jakieś cRPG.
Nie tylko Allor recenzował samochodówki, itp. Czasami warto jest wyjść ze swojej strefy
komfortowej dla nowych wrażeń i odkryć. Zdarzały się też jednak przypadki jak Ghost,
który wystawiał grom mocno zawyżone oceny - gdzieś w piśmie argumentowano to tym, że
Ghost po prostu gra bardzo mało i z tego powodu każda gierka dla niego to wielkie odkrycie.
:D


I jak widac Ghost juz nie recenzuje. :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2015 o 10:30, Paoro napisał:

> ciach

> Ogólnie robienie idiotów z ludzi jest na czasie - szybka riposta, cięty tekst, normalnie

Dnia 27.04.2015 o 10:30, Paoro napisał:

beef, pojedynek freestyle''owy jak za czasów podstawówki. Ano Smugg taki cwaniak u siebie
na forum. Jak tu kiedyś zaczął się rozpędzać to tak go inteligentnie poskładałem, że
musiał mnie przepraszać by bana nie dostać.


RLY? Przypomnij sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2015 o 14:50, TojaSmuggler napisał:

RLY? Przypomnij sytuacje.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2694&pid=37560

Co do głównego pełniaka to miło, mam sentyment do Wolfensteina, kiedyś trochę w niego pograłem, ale nie przeszedłem. Za to grałem w Wolfensteina 3D oraz RtCW :) choć i tak nie zamierzam kupować gazetki ;) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2015 o 14:44, TojaSmuggler napisał:

I jak widac Ghost juz nie recenzuje. :_)


Jak to, przecież recenzja to opinia danej osoby na temat wybranej gry, co Wam do tego, że Ghost zawyżał oceny grom?

Skoro Berlin może wystawić Wolfensteinowi mocno zaniżone 5/10, bo jemu gra się nie spodobała, to czemu Ghost nie może wystawiać samych dziewiątek, bo jemu gry się podobają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2015 o 15:49, Firefly94 napisał:

Głównym pełniakiem numeru jest Wolfenstein z 2009 roku.

Dobrym pełniakiem byłby Wiesiek 2 ze wszystkimi dodatkowymi rzeczami, które pojawiły się później :P Byłaby to dobra reklama przed W3 dla CDP, a wielu po przejściu "dwójki" chętniej by kupiła Wieśka 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2015 o 16:12, Gumisiek2 napisał:

> I jak widac Ghost juz nie recenzuje. :_)

> Jak to, przecież recenzja to opinia danej osoby na temat wybranej gry, co Wam

Dnia 29.04.2015 o 16:12, Gumisiek2 napisał:

do tego, że Ghost zawyżał oceny grom?


>>>>Nic, po prostu Ghost uznal, ze go to nie kreci :P

Dnia 29.04.2015 o 16:12, Gumisiek2 napisał:


Skoro Berlin może wystawić Wolfensteinowi mocno zaniżone 5/10, bo jemu gra się nie spodobała,
to czemu Ghost nie może wystawiać samych dziewiątek, bo jemu gry się podobają?


>>>A kto mu zabroni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2015 o 16:05, Paoro napisał:


Ach, to twoje poskladanie Smugglera polegalo na tym, ze uwazalem, iz cytujesz nieprawidlowa wersje biblijnego porzekadla. No, epicka porazka. :) Po prostu przyznalem, ze twoja wersja jest tez poprawna, a przeprosilem bo sie fochales, ze cie obrazilem swoimi tekstami etc.

Nie twierdze, ze zawsze mam racje i zawsze wygrywam slowne potyczki, ale - dalibog - mam koncie wieksze wpadki niz ta, co przytoczyles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba kupię nowy numer. Coraz mniej czasu poświęcam na granie a CD-A to już pewnie z 3 lata nie kupuję, ale tak jakoś okładka nowego numeru mi się spodobała i do tego test smartfonów. Zobaczymy co tam się zmieniło przez tyle lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 maja - tego dnia do sprzedaży trafi najnowszy numer CD-Action (06/2015). Choć cena ta sama (15,99 zł), to atrakcji więcej niż norma przewiduje - oprócz 132 stron i 2 DVD z trzema pełnymi wersjami gier (Wolfenstein PL, Anno 2070 PL, Flashout 3D PL) dajemy wam też duży, dwustronny plakat z Wiedźmina 3 (z jednej strony Geralt w poziomie, z drugiej Triss & Yennefer w pionie).

To zresztą nie koniec wiedźmińskich atrakcji. Wprawdzie premiera gry dopiero przed nami, ale my już graliśmy w pełną, sklepową wersję Wiedźmina 3, więc wiemy, czy rację mieli ci, co marudzili, że downgrade grafiki, że Redzi nie poradzą sobie z otwartym światem, że gra będzie przycinać, a błędy wysypią się z ekranu. Wy też się dowiecie, ale nie poznacie oceny. Dlaczego tak? Bo żadnej recenzji przed 12 maja nie ma prawa być i wyjątków od reguły nie przewidziano. Ale spoko, na pewno dowiecie się, jak tę produkcję oceniamy - tyle że dopiero po tej dacie.

Tradycyjne zapowiedzi są tylko dwie - ale jakie! Deus Ex: Mankind Divided oraz Star Wars Battlefront. Za to wiele - 15! - tytułów opatrzonych jest pieczątką „już graliśmy”. Ten najważniejszy już poznaliście, ale testowaliśmy też m.in. Trine’a 3, Heroes of the Storm (ciekawy dwugłos, a na płycie dodatkowo kod do zamkniętej bety, żebyście mogli sami przekonać się, z którą opinią jest wam bardziej po drodze), Lego Jurassic World, Killing Floor 2, Rainbow Six Siege.

Jak być może już wiecie, w tym numerze CDA jedna gra otrzymała ocenę 10/10. Którą obstawiacie? W sumie recenzji jest aż 29 (!), więc na pewno każdy znajdzie wśród nich coś, w co będzie grał z przyjemnością, bo są tam takie tytuły jak pecetowa wersja GTA V (nie rozwodzimy się o tej grze ogólnie, tylko skupiamy na jej konwersji), Mortal Kombat X, Dark Souls II: Scholar of the First Sin, Assassin’s Creed Chronicles: China, Broken Age: Act 2, Dragon Age: Inkwizycja - Szczęki Hakkona, Age of Wonders III: Eternal Lords, The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited, Borderlands: The Handsome Collection, The Sims 4: Witaj w pracy, DLC do Evolve, dziwaczny Crypt of the NecroDancer, jeszcze dziwniejszy I am Bread i wiele, wiele innych.

Jesteśmy dumni z Publicystyki w tym numerze. Zaczynamy od „Dozwolone od lat 18” - ale nie, to nie będzie o grach z PEGI 18, tylko o zakusach, by w polskim prawie uczynić PEGI obowiązującym (tzn. żeby takie tytuły sprzedawać tylko dorosłym, po okazaniu dowodu osobistego). Żeby zgłębić temat, Papkin skontaktował się z biurem Rzecznika Praw Obywatelskich i Ministerstwem Gospodarki. „Wieczne lato” to kolejna wycieczka Berlina do krainy Bardzo Dziwnych Japońskich Gier (a w sumie to nie wiadomo, czy gier, czy raczej Mistycznych Przeżyć). Z kolei Monk w „Zbrodni i karze online” zaprezentuje ciemniejszą stronę gier sieciowych, a raczej ludzi w nie grających, a także sposoby na uciszenie jej. Gry Wiecznie Żywe to 3 strony poświęcone Mortal Kombatowi. Najpierw enki w „Kamera, Kombat” przybliży wam początki (także zakulisowe) powstania MK, a potem Krigore w „Sekret Kombat” zdradzi wam różnorakie ciekawostki i sekrety owego cyklu. Tenże Krigore poużala się w felietonie na Sony dyskryminujące małe dzieci, a z kolei Berlin zainspirowany nowym Deus Eksem opowie w „Lekcji anatomii doktora Adama Jensena” o przyszłości, w której bionika będzie równie powszechna jak dziś hejt w necie. MQc „Dałby dychę” Virtua Fighterowi, enki zaś pokazuje w Epitafium, jak miał wyglądać Alan Wake 2. Mac Abra zaprosi was do obejrzenia aż „11 twarzy Gatesa”, Smuggler zaś cofnie się do prehistorii - zamierza bowiem omówić osiem generacji konsol. W tym numerze generacja pierwsza (1972-76). Na koniec wbijamy branży Szpile.
W Megateście smartfony dla każdego - od takich za 400 zł (za tę cenę są naprawdę sensowne modele), do kosztującego ponad 2000. Z Androidem, iOS-em, Windowsem. Do wyboru, do koloru. A propos Androida - będzie też o dostosowywaniu Robocika do własnych preferencji (oczywiście nie seksualnych). Przyglądamy się również prawu Moore’a z okazji 50 rocznicy jego sformułowania. Nie zabraknie testów rozmaitego sprzętu - zestawu kart graficznych za 12 000 zł (słownie: dwanaście tysięcy złotych!), routera, laptopa gamingowego, stacjonarnego peceta, klawiatur, smartwatcha, myszki i tanich kart graficznych (Radeony R7 250 i 250X oraz GF GT 740).

Nie zabraknie też Na Luzie oraz Action Redaction.

A na DVD? Trzy pełne wersje gier, jeden e-book w całości oraz parę innych we fragmentach, demo, gameplay, freeware’y, bonusy, mody... krótko mówiąc, wszystko, co może ucieszyć gracza.

Zainteresowani? To zapraszamy do kiosków i salonów z prasą we wtorek 5 maja.


######################### SPIS TREŚCI###########################


Info

##W PRODUKCJI
Deus Ex: Mankind Divided
Star Wars Battlefront

##JUŻ GRALIŚMY
Trine 3: The Artifacts of Power
Asteroids: Outpost
Automation - The Car Company Tycoon Game
Heroes of the Storm
Lego Jurassic World
Killing Floor 2
Rainbow Six Siege
Hover: Revolt of Gamers
Fallen: A2P Protocol
Distant Star: Revenant Fleet
StarCrawlers
Slain
Catacomb Kids
Interloper
Wiedźmin 3: Dziki Gon


###############RECENZJE
Mortal Kombat X
Grand Theft Auto V
Ride
I, Gladiator
Assassin''s Creed Chronicles: China
Blue Estate
Car Mechanic Simulator 2015
Broken Age: Act 2
Age of Wonders III: Eternal Lords
Dragon Age: Inkwizycja - Szczęki Hakkona
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
Crypt of the NecroDancer
Borderlands: The Handsome Collection
The Sims 4: Witaj w pracy
Evolve DLC
Fire
Son of Nor
I am Bread
Infinite Crisis
Dark Souls II: Scholar of the First Sin
Republique Remastered
Arms Dealer
Paperbound
Titan Souls
Dyscourse
The Mighty Quest For Epic Loot
Dead Synchronicity: Tomorrow comes Today
War For The Overworld
Bloodsports.TV
Etherium


###########PUBLICYSTYKA
Dozwolone od lat 18
Wieczne lato
Zbrodnia i kara online
Gry wiecznie żywe - Mortal Kombat
Kamera, Kombat!
Sekret Kombat
Sony dyskryminuje dzieci
Lekcja anatomii doktora Adama Jensena
Dałbym dychę: Virtua Fighter
Epitafium: Alan Wake 2
11 twarzy Gatesa
Osiem generacji konsol, cz. 1
Szpile

####Inne
Na Luzie
Action Redaction
Zawartość DVD
Prenumerata

###############TECHNOLOGIE

Info

MEGATEST
Smartfony dla każdego

TESTY
Router Pentagram Cerberus P 6806
Notebook Asus G771J
Desktop NTT Game W999G-IEM02
Gigabyte GTX G1 Gaming Waterforce 3-way SLI
Tanie karty graficzne: Asus Radeon R7 250X 1 GB
Sapphire Radeon R7 250 1 GB
Zotac GeForce GT 740 1 GB
Mysz Logitech MX Master
Klawiatura Canyon Hazaro (CNS-SKB)
Microsoft Universal Mobile Keyboard
Android Wear

Android szyty na miarę - poradnik


################ZAWARTOŚĆ COVER DVD#############################
PEŁNE WERSJE
Wolfenstein PL
Anno 2070 PL
Flashout 3D PL

DEMO
Live for Speed PL

FREEWARE
MTB Freeride
Neon Trigger
Paws of War
Stunt Rally
This Way Up

MODULATOR
Mody do gry Fallout: New Vegas

GAMEPLAY
Mortal Kombat X

GALERIE
Car Mechanic Simulator 2015
Catacomb Kids
Heroes of the Storm
Infinite Crisis
Killing Floor 2

COSPLAY
Silver Wolfie

NA LUZIE
Minimalistyczne plakaty
Obrazki i animowane GIF-y
Marek Lenc

BONUSY
ActionMag
Esensja
FAQ - wersja 3.3.1
Kto jest kim w CD-Action
Tapety

E-BOOKI
Defekt pamięci
Tropem skorpiona
Zosia z zapałkami
W obronie Arwen

################PEŁNE WERSJE GIER####################

# Wolfenstein PL

Gatunek: FPS
PEGI: 18
Producent: Raven Software
Wersja PL: napisy
Ocena w CDA: 7+ (w 09/2009)
Multi: brak
PC: 7/8, CPU dwurdzeniowy 2,2 GHz, 4 GB RAM, GF 240 /ATI X1900 XT

W stworzonym przez Raven Software i wydanym w 2009 roku ciągu dalszym słynnego Return to Castle Wolfenstein otrzymaliśmy całkowicie unikatową kampanię single player, w której Raven ambitnie wykraczał poza gatunkowe ramy.

W Wolfensteinie ponownie wcielamy się w Williama Josepha Blazkowicza - jednoosobową armię aliancką ds. tajnych operacji. Tym razem B.J. operować będzie w fikcyjnej miejscowości Isenstadt, w której naziści odkryli portal wiodący do innego świata. Samo miasteczko przy tym to hub misji pozwalający wybierać zarówno kolejne zadania (są nawet misje poboczne!), jak i drogi do nich. W trakcie gry, wskutek wydarzeń fabularnych, zmienia się też charakter tego miejsca i pierwotnie naturalnie prezentujące się uliczki i domy zyskują pierwiastek nadnaturalny.

Ambicja kazała Raven Software stworzyć także osobny plan paranormalny, zwany woalem. Po wejściu weń świat zyska dodatkowy wymiar, pozwalający łatwiej dostrzegać przeciwników i ich słabe punkty, sam B.J. zaś zyska na zwinności i szybkostrzelności. Z biegiem czasu otrzymamy też zdolności spowalnia czasu, tworzenia tarczy pochłaniającą pociski, czy supermoc strzelania przez osłony. W grze istnieje jednak także mechanika usprawniania broni, pozwalająca poprawić ich celność i siłę ognia, ale także zwiększyć pojemność magazynka, czy dodać do nich tłumik.

Wolfenstein to także kawał dobrej roboty w kwestiach technicznych. Stworzony został w oparciu o zmodernizowany id Tech 4 i wykorzystuje engine fizyki Havok, dzięki czemu obiekty - w tym ciała - zachowują się naturalnie. Dość jednak będzie powiedzieć, że gra wciąż prezentuje się bardzo dobrze, a rozczłonkowywanie przeciwników jest tak samo soczyste, jak zawsze w tytułach Raven Software.


# Anno 2070 PL
Gatunek: strategia ekonomiczna
PEGI: 7
Producent: Related Designs
Wersja PL: napisy
Ocena w CDA: 8+ (w 01/2012)
Multi: do 6 graczy online, także w trybie współpracy
PC: Vista/7/8, CPU dwurdzeniowy 2 GHz, 2 GB RAM, GF 7XXX/ATI X1000

Najnowsza odsłona jednej z najwybitniejszych strategii ekonomicznych ostatnich lat, a być może nawet wszech czasów. Seria Anno tym razem przenosi domorosłych urbanistów w przyszłość, w tytułowy rok 2070, i rzuca od razu na głęboką wodę. To dlatego, że tej na Ziemi wskutek topnienia lodowców zrobiło się widocznie więcej i tam, gdzie wcześniej były wzgórza, dziś są wyspy. Naszym zadaniem, jako jednego z nielicznych dowódców pływającej „Arki”, jest zasiedlenie dziwacznego archipelagu i przekształcenie osady w metropolię.

W grze dostępne są kampania złożona z ośmiu długich misji oraz kilka scenariuszy zarówno dla jednego gracza, jak i trybu kooperacji i potyczek online. Anno 2070 pozostaje także zaskakująco atrakcyjna pod względem formy, a zabawę ułatwia poprawna kinowa wersja językowa. Uwaga jednak, gra wymaga zalogowania się w serwisie Uplay (klucz znajdziecie nadrukowany na płycie), ale wynagradza tę niedogodność, odblokowując na stałe usprawnienia własnej Arki.


# Flashout 3D PL
Gatunek: wyścigi
PEGI: 18
Producent: Jujubee
Wersja PL: napisy
Ocena w CDA: brak
Multi: brak
PC: Vista/7/8, CPU 2,23 GHz, 1 GB RAM, grafika z 512 MB RAM

Superszybka ścigałka produkcji rodzimego studia Jujubee, zwana czasem na poły tylko ironicznie „polskim WipEoutem”. Wydana pierwotnie na iOS-a pojawiła się w końcu na PC i choć nie zachwyca tak jak przed laty na smartfonach, to wciąż może się podobać. Dużym plusem jest kilka swojskich akcentów, jak np. tor w Katowicach czy pojazd zwący się Vigry-X. I choć na dłuższą metę może zmęczyć szaleńczym tempem, to na szybkie sesje - jak znalazł.

######################
E-book (pełna wersja)
Krzysztof Bielecki - Defekt pamięci
Kipiąca niezwykłymi pomysłami, niesłychanie zakręcona historia autorstwa Krzysztofa Bieleckiego, której zaskakujące zakończenie sprawi, że będziesz musiał przeczytać ją jeszcze raz.

Gdy mediami wstrząsa wiadomość o zawaleniu się wiaduktu oraz całej serii pozornie niepowiązanych ze sobą wypadków i awarii, Kool Autobee, pracownik biurowy, zaczyna podejrzewać, że wszystkie tragiczne wydarzenia tego świata mają związek właśnie z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się