kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2015 o 19:55, darkwind21 napisał:

Czy w CDA była recenzja Lords of Xulima, bo znalazłem tylko "Już graliśmy"


Jeszcze nie, z tego co pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2015 o 16:18, Paoro napisał:

> Głównym pełniakiem numeru jest Wolfenstein z 2009 roku.
Dobrym pełniakiem byłby Wiesiek 2 ze wszystkimi dodatkowymi rzeczami, które pojawiły
się później :P Byłaby to dobra reklama przed W3 dla CDP, a wielu po przejściu "dwójki"
chętniej by kupiła Wieśka 3.


Specjalnie dla ciebie

20150507104652

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 10:46, TojaSmuggler napisał:

Specjalnie dla ciebie

Hehe jakiś fotomontaż, czy serialnie? jeśli tak to szacun i dobre posunięcie CDA :) kupię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2 był niezliczoną ilość razy za darmo, no litości :P Albo za 2zł, pomijając, że to gra nie warta uwagi (w porównaniu do jedynki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 12:14, Accid napisał:

Wiedźmin 2 był niezliczoną ilość razy za darmo, no litości :P Albo za 2zł, pomijając,
że to gra nie warta uwagi (w porównaniu do jedynki)

No ale ta wersja chyba na płytce, a nie na GoGu czy innym ustrojstwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 12:20, Paoro napisał:

> Wiedźmin 2 był niezliczoną ilość razy za darmo, no litości :P Albo za 2zł, pomijając,

> że to gra nie warta uwagi (w porównaniu do jedynki)
No ale ta wersja chyba na płytce, a nie na GoGu czy innym ustrojstwie?

elektroniczne, ale ja tam mam premierówkę i jeśli miałbym sprzedawać to w jakiejś niziutkiej cenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 11:27, Paoro napisał:

> Specjalnie dla ciebie
Hehe jakiś fotomontaż, czy serialnie? jeśli tak to szacun i dobre posunięcie CDA :) kupię!



Fotomontaz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2015 o 14:50, TojaSmuggler napisał:

> Ano Smugg taki cwaniak u siebie
> na forum. Jak tu kiedyś zaczął się rozpędzać to tak go inteligentnie poskładałem, że
> musiał mnie przepraszać by bana nie dostać.

RLY? Przypomnij sytuacje.


Gorzej, jak znerdowane dziecko, co mu koledzy dokuczają, serio. Smugg, odpuść sobie te idiotyczne wręcz odpowiedzi, bez względu, czy to zaczepka czy fakt - jako swego rodzaju "man in charge" wypadasz przy tym co najmniej śmiesznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy moderator o nicku STILLBORN na forum CD-Actiona jest osobą z redakcji?
Wiem że powinninem to napisać na forum CDA, ale tak się składa że nie mogę bo...moje konto zostało zablokowane, właśnie przez osobę o takim nicku jakim powyżej napisałem.

Pytam się poważnie? bo jaka osoba daje warna innej osobie "JESTEŚ NUDNY"
Na forum CDA nigdy nie pisałem nudnych postów, a owy Stillborn przyczepił się do mojego osatniego posta i załatwił sprawę że teraz mam głupią blokadę pisania postów.

Bo nie widzę aby ta owa osba była z redakcji, więc jakim prawem taka osoba jest moderatorem na ich forum?
Zresztą od paru dni czytam jego posty i widze jak hamsko obchodzi z innymi urzytkownikami tamtego forum, tak nie może być.

Nie piszę tego aby był on ukarany czy coś, tylko mnie ciekawi jakim cudem taka osoba ma prawo moderować ich forum, skoro nie jest z redakcji to kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak słusznie zauważyłeś, nie jest to odpowiednie miejsce na takie pytanie. Jednakże, ponieważ jestem również uzytkownikiem forum CDA, to wyjaśnię że moderatorzy na tamtym forum, to podobnie jak tutaj ludzie "z ludu". Członkowie redakcji (z tego co się orientuję) mają uprawnienia admina;). I polecałbym poczytać FAQ na tamtym forum i skontaktować się w tej sprawie z odpowiednią osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 20:39, Highlander1989 napisał:

Mam pytanie, czy moderator o nicku STILLBORN na forum CD-Actiona jest osobą z redakcji?
Wiem że powinninem to napisać na forum CDA, ale tak się składa że nie mogę bo...moje
konto zostało zablokowane, właśnie przez osobę o takim nicku jakim powyżej napisałem.

Pytam się poważnie? bo jaka osoba daje warna innej osobie "JESTEŚ NUDNY"
Na forum CDA nigdy nie pisałem nudnych postów, a owy Stillborn przyczepił się do mojego
osatniego posta i załatwił sprawę że teraz mam głupią blokadę pisania postów.

Bo nie widzę aby ta owa osba była z redakcji, więc jakim prawem taka osoba jest moderatorem
na ich forum?
Zresztą od paru dni czytam jego posty i widze jak hamsko obchodzi z innymi urzytkownikami
tamtego forum, tak nie może być.

Nie piszę tego aby był on ukarany czy coś, tylko mnie ciekawi jakim cudem taka osoba
ma prawo moderować ich forum, skoro nie jest z redakcji to kim?

Ktoś jeszcze wchodzi na to dziadowskie forum? Wypij meliskę i odpuść. Zobaczysz, będziesz o tonę gówna lżejszy i szczęśliwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie, czy moderator o nicku STILLBORN na forum CD-Actiona jest osobą z redakcji?

Dnia 21.05.2015 o 20:39, Highlander1989 napisał:

Wiem że powinninem to napisać na forum CDA, ale tak się składa że nie mogę bo...moje
konto zostało zablokowane, właśnie przez osobę o takim nicku jakim powyżej napisałem.


Nie, nie jst

Dnia 21.05.2015 o 20:39, Highlander1989 napisał:


Pytam się poważnie? bo jaka osoba daje warna innej osobie "JESTEŚ NUDNY"
Na forum CDA nigdy nie pisałem nudnych postów, a owy Stillborn przyczepił się do mojego
osatniego posta i załatwił sprawę że teraz mam głupią blokadę pisania postów.


Znam goscia sporo lat i jesli dal ci osta, to pewnie mial za co.

Dnia 21.05.2015 o 20:39, Highlander1989 napisał:


Bo nie widzę aby ta owa osba była z redakcji, więc jakim prawem taka osoba jest moderatorem
na ich forum?


A gdzie jest prawo, ze moderatorem ma byc redaktor

> Zresztą od paru dni czytam jego posty i widze jak hamsko obchodzi z innymi urzytkownikami

Dnia 21.05.2015 o 20:39, Highlander1989 napisał:

tamtego forum, tak nie może być.


ten post jest chyba bardzo, bardzo wymowny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2015 o 01:29, Agntx napisał:


Gorzej, jak znerdowane dziecko, co mu koledzy dokuczają, serio. Smugg, odpuść sobie te
idiotyczne wręcz odpowiedzi, bez względu, czy to zaczepka czy fakt - jako swego rodzaju
"man in charge" wypadasz przy tym co najmniej śmiesznie...


Dzieki za rade plynaca, ale od 20 lat chyba wiem co robie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2015 o 21:01, hans_olo napisał:

>
Ktoś jeszcze wchodzi na to dziadowskie forum? Wypij meliskę i odpuść. Zobaczysz, będziesz
o tonę gówna lżejszy i szczęśliwszy.



No wlasnie, wypij meliske :) bo widac, ze ciagle jeszcze masz bol dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2015 o 10:09, TojaSmuggler napisał:

No wlasnie, wypij meliske :) bo widac, ze ciagle jeszcze masz bol dupy.


Ostrzeżenie za wycieczki osobiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2015 o 21:01, hans_olo napisał:

Ktoś jeszcze wchodzi na to dziadowskie forum? Wypij meliskę i odpuść. Zobaczysz, będziesz
o tonę gówna lżejszy i szczęśliwszy.


Krytyka to jedno - kultura wypowiedzi i forma tej krytyki to jednak druga sprawa. Ostrzeżenie za słownictwo i formę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ta odzywka najlepiej obrazuje poziom waszego forum. A później takie teksty (najchętniej pod adresem nielubianych userów) są plusowane m. in. przez moderatorów, w tym MrYoshiego, którzy mieli chyba za zadanie pilnować, żeby do takich sytuacji nie dochodziło. Powiem uprzejmie, że to chyba jedna z najgorszych społeczności w polskim necie, choć są tam jednostki bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odp

Gdzie prawo?
Ano właśnie dlatego musi ktoś być z redakcji tym stanowisku moderatora, bo taka osoba z zewnątrz stałym czytelnikom jest kompletnie nieznana, to jest jak zatrududnić kierowcę taksówki co jest wiecznie pijany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się