kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Niestety, Simon the Sorcerer Antologia nie będzie po polsku :(. Dobrze słyszałeś :|. Mnie też to razi, ale coż, chociaż spróbuję zagrać :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 14:04, mikim napisał:

Niestety, Simon the Sorcerer Antologia nie będzie po polsku :(. Dobrze słyszałeś :|. Mnie też
to razi, ale coż, chociaż spróbuję zagrać :|.


Mnie nie:).I dobrze,bo spolszczenia odbierają zwykle nieco uroku grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pełniaki troche rozczarowują ale zawartosc numeru jest bombowa
Recki Company of Heroes ,Civilization IV: Warlords , Just Cause no i Settlers II 10th Anniversary.
Temat numeru to Enemy Territory: Quake Wars i Guild Wars: Nightfall no i pięknie :)
i zpowiedzi Assassin´s Creed silent hunter 4 i HL2 E2
ja sie niemoge doczekać :)
a okładka DVD jak zwykle piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może to ze mną jest coś nie tak a może po prostu padło mi na oczy, ale nie rozumiem czemu dają na okładkę assasinkę z factions skoro trąbią o nightfallu, gdzie wyżej wymienionej sie nie uświadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 22:54, spec_naz_ist napisał:

może to ze mną jest coś nie tak a może po prostu padło mi na oczy, ale nie rozumiem czemu dają
na okładkę assasinkę z factions skoro trąbią o nightfallu, gdzie wyżej wymienionej sie nie
uświadczy.

Okładka ma się przede wszystkim podobać a assasinka jest bardziej sexi od nowych postaci z nightfalla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę pochwalić CD-A.
Kiedyś pisałem do nich maila, że nie podoba mi się wygląd ich płyt (ta obwódka wokół płyty itp). Teraz widzę fantastycznie wyglądające płyty - niemal jak w wydaniu premierowym! Zniknęła obwódka, nie ma napisu "Pełna Wersja", na płycie nie pisze też "Bonusy" czy "Patche".
Za to należy się Wam - CD-A pochwała. Po prostu jest świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pochwalił ich za to że piszą nie tylko o grach ale jeszcze innych rzeczach np. Nowe technologie, dowcipy i inne, ale np. gry komputerowe, pokazuje że sam tytuł jest beznadziejny, gry do kitu oraz mało znane, i tylko o grach, już prędzej wolałbym siedzieć w szkole 24h na dobe i uczyć się fizyki z najgorszą nauczycielką na świecie niż to czytać, to normalnie nadaje się jako papier toaletowy a płyta jako podstawka na szklanke herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś jeszcze wie (nie odwiedzam foro CDA/nie przeczytałem jeszcze najnowszego numeru), ale przyszło do mnie pismo w sprawie ponowienia prenumeraty, w którym pisze, że CDA nie będzie już wydawany w wersji CD (DVD only).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 21:49, DragonLord napisał:

Nie wiem, czy ktoś jeszcze wie (nie odwiedzam foro CDA/nie przeczytałem jeszcze najnowszego
numeru), ale przyszło do mnie pismo w sprawie ponowienia prenumeraty, w którym pisze, że CDA
nie będzie już wydawany w wersji CD (DVD only).


Możliwe, bo mieli by mniej roboty. Muszą projektować dwie okładki, a tak to tylko jedną. A po drugie po co CD. Przecież już prawie każdy w Posce ma napęd optyczny DVD [dividi:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawna nazwa - Bloodrayne, a tak w ogóle to ta gra już raczej nie będzie w CDA, bo już kiedyś została do tego czasopisma dodana. Była też w Click''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 18:58, hans olo napisał:

Ale zawsze można oczekiwać dwójki :).

Dwójka jest kiepska nie chciałbym aby trafiła do CDA

Ciekawe co to moze byc za miesiac w cda bedzie bombowo ponoć ale co dokładnie to wie tylko team CDA :(
Wg mnie to może być:
200 stron cda :)
Super pełna wersja :)
jakiś niesamowity gadzet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się