kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Mi numer już po grach się podoba. :D Eurocops chciałem sobie kiedyś kupić, ale gdy poszedłęm do kiosku to już nie było. Bet on Soldier nie grałem ale zapowiada się nawet fajnie, a w Codename panzers zawsze cchiałem zagrać i sprawdzić czy jest fajne, chociaż nie lubię za bardzo strategii :) Do tego dochodzi jeszcze plakat. Już wiem gdzie go powiesze:P. Ciekawe jaka będzie zawartosć numeru xD Już nie moge sie doczekac:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 20:25, Erton napisał:

Czyli plakaty zżynamy od Clicka?? Ehh co za ludzie. Przeciez kto pierwszy mial "mala gratisowa
ksiazeczke" ??


Gdyby wszyscy mieli coś wymyślać, a nie ściągać (i przy okazji ulepszać) to nie byłoby już żadnego czasopisma komputerowego ;) (A plakaty pierwszy miał chyba Play).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 20:26, Lamb3rt napisał:

Gdyby wszyscy mieli coś wymyślać, a nie ściągać (i przy okazji ulepszać) to nie byłoby już
żadnego czasopisma komputerowego ;) (A plakaty pierwszy miał chyba Play).


No fakt tylko ze uznawalem CDA za pismo na tyle renomowane i uznane ze stac ich na lepsze pomysly niz te beszczelnie kopiowane od mlodszego brata, czyli Clicka. A tak w ogole to wiadomo jaki bedzie ten plakat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 20:29, Erton napisał:

> Gdyby wszyscy mieli coś wymyślać, a nie ściągać (i przy okazji ulepszać) to nie byłoby
już
> żadnego czasopisma komputerowego ;) (A plakaty pierwszy miał chyba Play).

No fakt tylko ze uznawalem CDA za pismo na tyle renomowane i uznane ze stac ich na lepsze pomysly
niz te beszczelnie kopiowane od mlodszego brata, czyli Clicka. A tak w ogole to wiadomo jaki
bedzie ten plakat??


Zapewne plakat niespodzianka (w końcu Gwiazdka) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 20:28, hans olo napisał:

>(A plakaty pierwszy miał chyba Play).
Chyba za młody jesteś by wysuwać tego typu tezy.


Nie chcę wprowadzać się w długie dyskusje, ale raczej za młody to nie jestem ;) Po prostu nie przytaczam starych przykładów, tylko te nowe ;) I napisałem chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 20:31, Mlekus napisał:

Zapewne plakat niespodzianka (w końcu Gwiazdka) :)


Obstawiam jakiegos orka czy goblina z Dark Messiah w Mikołajskiej czapce i workiem prezentow zamiast miecza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 20:33, Erton napisał:

> Zapewne plakat niespodzianka (w końcu Gwiazdka) :)

Obstawiam jakiegos orka czy goblina z Dark Messiah w Mikołajskiej czapce i workiem prezentow
zamiast miecza :)


Bardzo możliwe, podobny motyw był, ale z Tomb Raiderem w Grudniu 1999r. Wtedy ona miała czpke Mikołaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

popatrzcie na te pełne wersje czy inne pismo w polsce może się poszczycić takimi grami ?? ^^ sam zamierzałem kupić bet on soldier jakieś 4 dniu temu a tutaj fart!! patrze na głowna strone cda i zonk :D, i jeszcze codename panzers... normalnie nie oderwe się od kompa( po przejsciu gothica ;p) uwielbiam to pismo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 21:09, Skywalker560 napisał:

Pełniaki spoko,ale ja bym chciał w końcu Trespassera:).


Spoko giera, ale strasznie oczy od niej bolą. Taką pikselozą wali w trybie software''owym i takim rozmyciem przy użyciu dopalacza (ktoś jeszcze używa? :D) czy nowszych (od Voodoka itp.) kart graficznych, że po pół godziny białka oczu miałem koloru królewskiej czerwieni xD

A co do samego CDA - rządzi. Po prostu.
Kupuję praktycznie od powstania (ha! kiedy to było? ile to już lat? :D) z małymi przerwami i żadne, ale to żadne inne pismo nie zawładnie tak mocno mym biednym dziecięcym umysłem jak to ^_~ cheers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się