kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2006 o 18:05, Darkstar181 napisał:

To chyba dobrze że fani CDA mimo wszystko widzą w nim wady? :) No bo skoro fani wypisują w
temacie "co mnie drażni w CDA" swoje uwagi, to znaczy że nie są ślepi...

no wlasnie. raz odwiedzilem tamten temat i o bodajze pierwszej strony w ktorej jeden z teletubisiow uznal ku uciesze reszty ze "cda jest bez wad" mamy wychwalanie pisemka pod niebiosa co jest mocno niepokojace i wplywa ujemnie na dekadentyzm redakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA nigdy nie bedzie doskonale, bo to niemozliwe. Chociazby nie wiem co zrobili, zawsze znajda sie osoby, ktorym to akurat nie bedzie pasowac. Jak mawia pewna mucha " Zawsze cos... zawsze k.. cos."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 19:33, Astmatyk napisał:

CDA nigdy nie bedzie doskonale, bo to niemozliwe. Chociazby nie wiem co zrobili, zawsze znajda
sie osoby, ktorym to akurat nie bedzie pasowac. Jak mawia pewna mucha " Zawsze cos... zawsze
k.. cos."


Dokładnie. Smug do każdego domu nie zapuka i się nie spyta, czy Tobie podoba się plakat i gry na coverze. Takie życie, raz jesteś wniebowzięty, a raz wkurzony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super drugi pełniak w nowym CDA to Ground Control II PL. Słyszałem, ze gra jest super. Zamierzałem ją kupić w XKN, ale widocznie okazja natrafiła się w CDA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 13:56, Skywalker560 napisał:

GC II?Fajnie!Ale ja wolałbym jedynkę.Dwójka jest sporo gorsza.BTW:Kiedy ukaże się kolejny numer?

Za tydzień. Czyli 28.12.06...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam CDA sie podoba. 1 rzeczą jaką po zerwaniu folii czytam AR ;] <Pozdro dla Smooga>, później zaczynam czytać nowości i oczywiści kaszanke zone ;]. Na końcu czytam tipsy i sprzęt itd.
Moim ulubionym , nie znaczy ulubionymi ludźmi w Cda są Smugi [/b](którego lubie najbardziej) Q''nik[/b](chyba tak sie pisze) i oczywiście Ghost of Master Jedi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słąbe pelniaki? A Total Overdose to super gra.

Numer i tak kupię, dla recek dla gier to mało może z kumplem się złożymy i kupimy CDA on weźmie gry a ja recki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 14:29, Carl92 napisał:

Słąbe pelniaki? A Total Overdose to super gra.


Mnie tam do gustu szczególnie nie przypadła,ale zapewne potnę w nią chwilę.Ground Control II to już niezła gra,ale Dead to Righs II to porażka.Mam nadzieję,że numer wynagrodzi te niedogodności :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No CDA sie postarał na nowy rok , wybitne gry Total Overdose i Ground Control II a Dead to Rights 2 to może średniak ale i tak wg mnie o wiele lepszy od psychotoxic z ostatniego numeru. no to do zobaczenia 28 w kiosku :)

a jeszaze chciałbym wspomniec że pełniaki są tylko dodtatkiem do pisma i ono właśnie najbardziej mnie ciekawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe lubię takiego gadania, że " pismo najważniejsze" itp. itd. KToś kiedys tak pwiedział i teraz kazdy powtarza. Wiadomo, że pismo jest bardzo ważne ale nie ukrywajmy, że gry też. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 14:32, Carl92 napisał:

Mam nadzieje, że przynajmiej dorzucą więcej dem niz poprzednim razem. Może przynajmniej recki
będą lepsze.


Dem ma być więcej bo obiecali(tak samo z bonusami) a ostatnie recki były złe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się