kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2008 o 08:10, smuggler napisał:

>>>Bo jak juz mowilem oceny czastkowe to sa tylko SUGESTIE. Ten najwazniejszy
modyfikator miesci sie w glowei danego autora, jego guscie itd. I tu sie niczego Excellem
nie usredni...


Dobra, może kiedyś do tego przywyknę :P

Dnia 18.09.2008 o 08:10, smuggler napisał:

>>>Widzisz, tylko oni by musieli w dana gre pograc, prawda? A jak tydzien przed
deadline dostajesz gre, w ktora warto pograc z 3-4 dni minimuym, to jeszcze od biedy
MOZNA dac komus innemu. Ale juz RPG, gdfzie tydzien grania to mininunm, to co wtedy?


Słuszna uwaga. Dlatego mówię, że miło by było, gdyby takowe miniocenki były. No ale jak nie ma czasu, to nie ma...

Dnia 18.09.2008 o 08:10, smuggler napisał:

####Jak rozumiem wszystko przeliczasz na kase i NIC bezinteersowanie nei zrobisz? No
to ja ci nie powinienem tu odpowiadac, bo mnie za to TEZ nie placa, ja to robie z poczucia
obowiazku.


Ja takiego poczucia obowiązku nie mam :P

Dnia 18.09.2008 o 08:10, smuggler napisał:

###Ogladam wiele filmow tak cietych i czytam kazdy CDA wiecej razy niz wiekszosc z was.
Jakos zyje. Przewrocenie strony z reklama naprawde mnie nie przerasta. :)


Ale przyznaj, że jednak przeszkadza :P

Dnia 18.09.2008 o 08:10, smuggler napisał:

###ja tez nie ale jak nie wrzucimy zakupionej reklamy to policza nam takie kary umowne,
ze glowa boli. A kupic reklame trzeba, bo pismo musi zrealizowac budzet. Jak tego nie
zrobi to najpierw sie zmienia ekipe na taka, ktora moze bedzie bardziej zdolna, a jak
nadal nic, to sie zamyka pismo. Takie sa realia kapitalistycznego rynku prasowego.


Dobra, czyli znów coś z góry... :P
No nic, jakoś dalej bd się czytało, przecież nie chcemy byście skończyli jak TS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby jakis modek podpiąc posta w stylu
"bez sęsowne posty na temat reklam w Cda będą karane degradami"
Co Wy na to ? Po bo bez sęsownie zaśmiecać temat.
Wiadomo ze w czasopiśmi reklamy są i będą i Wasze biadolenie nie zmieni tego wszystkiego.
Peace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 08:57, Rts-p napisał:

> Ale w grach wiecznie żywych pominąć coś takiego jak Legend of Zelda to po prostu
byłby
> WIELKI błąd. Przecież to właśnie domeną gier konsolowych jest to że nawet kilkanaście

> lat po premierze możemy w grę grać i czerpać z tego taką samą przyjemność (np. LoZ:Ocarina

> of Time nawet po tylu latach od premiery nadal zaskakuje niecodziennymi rozwiązaniami

> oraz niewyobrażalną grywalnąścią). Ile PC-towych tytułów może się czymś takim pochwalić?

Sporo choćby: heroes of might and magic, starcraft, warcraft, quake3 itd.

Też są w Tipsomaniaku...
Swoją drogą czepianie się tych gier co zamieścili jest trochę głupie w.g. mnie...Zamieszczali to, co ONI lubią i cenią, a nie co jest zasłużone dla branży czy coś. Wiecie lepiej, jakie są ich ulubione gry? Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 15:43, Blackgoat napisał:

Swoją drogą czepianie się tych gier co zamieścili jest trochę głupie w.g. mnie...Zamieszczali
to, co ONI lubią i cenią, a nie co jest zasłużone dla branży czy coś. Wiecie lepiej,
jakie są ich ulubione gry? Hmm...


Ja się nie czepiam konkretnych tytułów, tylko wg mnie nie powinni dawać tytułów stricte konsolowych. Chociaż... a niech tam będą, mi tylko brakuje Mytha. Tak to wszystko jest w należytym porządku, czepiałbym się jedynie drobnych detali, jak np. nazwanie WarCrafta strategią, a nie RTSem.

A co do ich ulubionych gier - to ja to już wiem od dawna ;). No, chyba że mowa o nowych redaktorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 09:25, krak2610 napisał:

Mógłby jakis modek podpiąc posta w stylu
"bez sęsowne posty na temat reklam w Cda będą karane degradami"
Co Wy na to ? Po bo bez sęsownie zaśmiecać temat.
Wiadomo ze w czasopiśmi reklamy są i będą i Wasze biadolenie nie zmieni tego wszystkiego.
Peace.

Pominę błędy ortograficzne! Więc tak co masz do sensownej rozmowy na temat reklam w cda.
Temat jest o cda a więc reklamy w cda wchodzą do tego tematu.
Rozumiem cię z reklamami ale nie zabronisz ludziom pisać! A inni niech załapią że gdyby nie reklamy w cda to by nie było takich gier w cda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2008 o 15:45, Skywalker560 napisał:

Ja się nie czepiam konkretnych tytułów, tylko wg mnie nie powinni dawać tytułów stricte
konsolowych. Chociaż... a niech tam będą, mi tylko brakuje Mytha.

Myth...właśnie. Dziwne, że taki Allor o tym nie wspomniał...
Mi za to nie spodobała się rubryka ,,gdzie kupić?". Jest dziwna...nowsze gry można dostać w jakimkolwiek sklepie internetowym, a wątpię czy chodziło, gdzie można kupić najtaniej, jedynie informacja o aukcjach jest przydatna.
Swoja droga fajny był artykuł o moddingu. Nie interesuje mnie to, nie znam się na tworzeniu modów, ale tekst o tworzeniu broni do Morrowinda przeczytałem z wielką przyjemnościa, także dlatego, że był napisany ciekawym językiem;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 15:53, Młody miro napisał:

> Mógłby jakis modek podpiąc posta w stylu
> "bez sęsowne posty na temat reklam w Cda będą karane degradami"
> Co Wy na to ? Po bo bez sęsownie zaśmiecać temat.
> Wiadomo ze w czasopiśmi reklamy są i będą i Wasze biadolenie nie zmieni tego wszystkiego.

> Peace.
Pominę błędy ortograficzne! Więc tak co masz do sensownej rozmowy na temat reklam
w cda
.
Temat jest o cda a więc reklamy w cda wchodzą do tego tematu.
Rozumiem cię z reklamami ale nie zabronisz ludziom pisać! A inni niech załapią że gdyby
nie reklamy w cda to by nie było takich gier w cda

Nie mam nic do sensownej rozmowie na temat reklam ale jak czytam non stop te narzekania ile ich jest,
jak to one przeszkadzają itp. itd. to człowiekowi się rzygać chcę.
A skoro czepiasz sie moich błędów ( jestem tylko człowiekiem który spał pisząc to ) to musisz wiedzieć ze wyrazy
typu "Tobie" "Cię" powinno się z grzeczności pisać wielką literą również na forum internerowym.
To samo z Cda, to jest nazwa własna więc pisze się ją wielką literą.
Z poważaniem Krak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 16:50, krak2610 napisał:

Nie mam nic do sensownej rozmowie na temat reklam ale jak czytam non stop te narzekania
ile ich jest,

>>tu cię popieram bo to naprawdę wkurzające

Dnia 18.09.2008 o 16:50, krak2610 napisał:

jak to one przeszkadzają itp. itd. to człowiekowi się rzygać chcę.
A skoro czepiasz sie moich błędów ( jestem tylko człowiekiem który spał pisząc to ) to
musisz wiedzieć ze wyrazy
typu "Tobie" "Cię" powinno się z grzeczności pisać wielką literą również na forum internerowym.

>>dzięki za wymienienie błędów, więcej takich może nie zrobię

Dnia 18.09.2008 o 16:50, krak2610 napisał:

To samo z Cda, to jest nazwa własna więc pisze się ją wielką literą.
Z poważaniem Krak.

Z poważaniem MIRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że niedługo w CD-Action będzie Far Cry? Bo właśnie jadę do sklepu, by kupić grę, i mam wybór między dwoma tytułami: Syberia Złota Edycja oraz Far Cry... Większe prawdopodobieństwo, że w CD-Action wcześniej będzie ta pierwsza czy druga produkcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby się nie przytrafiło, że obydwie będą naraz ;). Natomiast ja bym raczej myślał o Far Cry''u, zrobi chyba większe wrażenie niż Syberia, natomiast ta druga, jako klasyka przygodówek też ma szansę się pojawić. Tylko kiedy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Syberia nie była już przypadkiem w jakimś czasopiśmie? Jedynka na pewno wylądowała w PLAY i Cybermycha, nie wiem jak z dwójką. Osobiście się o to nie martwię, bo posiadam już obydwie części od dobrych kilku lat ;)

W każdym razie mam nadzieję, że na coverze wyląduje kiedyś Far Cry, bo ciągle odkładam zakup na później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał Syberia ZE dlatego, że jest... lepsze od FC. Pczywiście to kwestia gustu, a w dodatku to dwa różne gatunki, ale przed Syberią spędziesz więcej i milej czasu. FC mnie strasznie irytował, jedna z nie wielu gier, w którę nie umiem grac. Ale jak będzie w CDA to będę zadowolony ;] (słyszałem, że jest do ściągnięcia z neta legalnie za darmo...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2008 o 15:58, Mac Cry napisał:

(słyszałem, że jest do ściągnięcia z neta legalnie za darmo...)


Precyzując BYŁ do ściągnięcia za darmo. Obecnie promocja ta niestety nie obowiązuje. A szkoda, bo zdążyłem jedynie zagrać w Szalone Kórliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 16:03, Lesz3yk napisał:

Precyzując BYŁ do ściągnięcia za darmo. Obecnie promocja ta niestety nie obowiązuje.
A szkoda, bo zdążyłem jedynie zagrać w Szalone Kórliki.


Mowa o tych kilku grach, które kiedyś były dostępne do pobrania na ...no na jakiejś tam stronie (zapomniałem nazwy, wszystko mi się z Filefrontem myli :P)? Cóż, szkoda, a miałem sobie Szalone Kórliki pobrać i pograć sobie w nie, bo lubię Raymana... Chciałbym, żeby kiedyś dali to w CDA tak przy okazji.

Natomiast ja mówię Far Cry''owi stanowcze nie, silnik można by było wykorzystać w jakiejś dużo lepszej grze, natomiast bez niego FC byłby porażką, jak mniemam ;). Sorry, ale wg mnie to sztampowy FPS, który broni się jedynie silnikiem - bez niego niczym się nie wyróżnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(słyszałem, że jest do ściągnięcia z neta legalnie za darmo...)

A to nie było przypadkiem tak że Far Cry był ( i chyba jest jeszcze ) do ściągnięcia za darmo ale tylko dla obywateli USA ? Coś takiego na tym forum przeczytałem. I sorki za ten mały offtopic ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 15:43, Blackgoat napisał:

> Sporo choćby: heroes of might and magic, starcraft, warcraft, quake3 itd.
Też są w Tipsomaniaku...
Swoją drogą czepianie się tych gier co zamieścili jest trochę głupie w.g. mnie...Zamieszczali
to, co ONI lubią i cenią, a nie co jest zasłużone dla branży czy coś. Wiecie lepiej,
jakie są ich ulubione gry? Hmm...


Te gry są również zasłużone dla branży...
Czy nie było kiedyś już podobnego Tipsomaniaka?
Ten wydał mi się jakiś wtórny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 17:43, Rts-p napisał:

Ten wydał mi się jakiś wtórny.


Kiedyś był Tipsomaniak o najlepszych grach z lat 2001-2005, później lista 100 najlepszych gier wszechczasów (i wygrał HoM&M 3, czemu mnie to nie zdziwiło?). Tutaj jest 100 gier wiecznie żywych, czyli żaden ranking. Może i tamte były podobne, ale nie narzekam, zwłaszcza że trafiło się tutaj coś dla konsolowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 17:45, Skywalker560 napisał:

> Ten wydał mi się jakiś wtórny.

Kiedyś był Tipsomaniak o najlepszych grach z lat 2001-2005, później lista 100 najlepszych
gier wszechczasów (i wygrał HoM&M 3, czemu mnie to nie zdziwiło?). Tutaj jest 100 gier
wiecznie żywych, czyli żaden ranking. Może i tamte były podobne, ale nie narzekam, zwłaszcza
że trafiło się tutaj coś dla konsolowców.


Mogliby wymyślić coś ciekawszego, np. ranking gier wiecznie nieżywych czyli the best of kaszanka, albo cuś.
Teraz pachnie mi to odgrzewanym kotletem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się