kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2008 o 17:50, Rts-p napisał:

Mogliby wymyślić coś ciekawszego, np. ranking gier wiecznie nieżywych czyli the best
of kaszanka, albo cuś.


Już ktoś rzucił taki pomysł.

Dnia 19.09.2008 o 17:50, Rts-p napisał:

Teraz pachnie mi to odgrzewanym kotletem...


...i cuchnąłby mi nieświeżą kaszanką... Na serio, chciałbyś czytać przez jakieś 100 stron czy nawet więcej o grach na poziomie Ardennes Offensive?

Jeżeli już, to widziałbym książeczkę o grach, które zapowiadały się świetnie, a rozczarowały. Ale znowu nie poświęcałbym im całego Tipsomaniaka, tylko ew. jakiś dział w nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 17:55, Skywalker560 napisał:

> Mogliby wymyślić coś ciekawszego, np. ranking gier wiecznie nieżywych czyli the
best
> of kaszanka, albo cuś.

Już ktoś rzucił taki pomysł.

> Teraz pachnie mi to odgrzewanym kotletem...

...i cuchnąłby mi nieświeżą kaszanką... Na serio, chciałbyś czytać przez jakieś 100 stron
czy nawet więcej o grach na poziomie Ardennes Offensive?


Tak jeżeli głównym tematem byłyby śmieszne recenzje i wyśmiewanie tych tytułów a nie ich wartość merytoryczna.
Wolisz po raz 3 czytać o grach wybitnych/dobrych/wiecznie żywych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie jestem masochistą. Zresztą teraz przynajmniej są jakieś emocje, np. "Uje!!!! Czemu daliście [tytuł] a nie [tytuł]? Jezdeździe gupi!" ;) A o wyśmiewaniu gier coś już kiedyś Smuggler mówił w wywiadzie z nim ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2008 o 18:03, Rts-p napisał:

Tak jeżeli głównym tematem byłyby śmieszne recenzje i wyśmiewanie tych tytułów a nie
ich wartość merytoryczna.
Wolisz po raz 3 czytać o grach wybitnych/dobrych/wiecznie żywych?


A chciałbyś czytać o 100 dennych grach, z których każdej wytykane byłyby wady? Myślisz, że redaktorzy wysilaliby się na "śmieszne" opisy? Sorry, ale IMO byłoby to żałosne, choć Kaszankę samą w sobie lubię (dział ;)). Pomysł z wielkimi rozczarowaniami byłby lepszy, choć coś podobnego było swego czasu w GameWalkerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 18:10, Lesz3yk napisał:


> Tak jeżeli głównym tematem byłyby śmieszne recenzje i wyśmiewanie tych tytułów a
nie
> ich wartość merytoryczna.
> Wolisz po raz 3 czytać o grach wybitnych/dobrych/wiecznie żywych?
>

A chciałbyś czytać o 100 dennych grach, z których każdej wytykane byłyby wady? Myślisz,
że redaktorzy wysilaliby się na "śmieszne" opisy? Sorry, ale IMO byłoby to żałosne, choć
Kaszankę samą w sobie lubię (dział ;)). Pomysł z wielkimi rozczarowaniami byłby lepszy,
choć coś podobnego było swego czasu w GameWalkerze.


Już to wydaje mi się lepsze niż peany pod adresem najlepszych gier po raz 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 18:15, Rts-p napisał:

Już to wydaje mi się lepsze niż peany pod adresem najlepszych gier po raz 3.


Tak, a zrobiliby coś takiego i byłyby narzekania "a to wcale nie wygląda tak, jak chciałem", "łeee, co za głupia książeczka", itp. IMHO to jest poroniony pomysł, wolę czytać o sukcesach, nie porażkach. Przynajmniej są większe emocje, tak jak już pisałem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 18:17, Skywalker560 napisał:

> Już to wydaje mi się lepsze niż peany pod adresem najlepszych gier po raz 3.

Tak, a zrobiliby coś takiego i byłyby narzekania "a to wcale nie wygląda tak, jak chciałem",
"łeee, co za głupia książeczka", itp. IMHO to jest poroniony pomysł, wolę czytać o sukcesach,
nie porażkach. Przynajmniej są większe emocje, tak jak już pisałem :P.

Może to być nawet i gorsze od tipsomaniaków wysławiających gry ale napewno będzie ciekawsze niż udawadnianie po raz któryś z kolei, że Quake to wilka gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dobie dzisiejszego pokolenia graczy to takie coś jest potrzebne ;). I wcale nie będzie ciekawsze, bo mnie np. ten dział z Kaszankami trochę wkurza, jakbym miał im polecić jakiś dział do wywalenia to ten byłby pierwszą propozycją ;). Na serio czytanie o Warszawka Racerach, Syrenka Racerach czy Maluch Racerach albo koszmarnych wojennych FPSach wkurzyłoby mnie po kilku stronach. Na takie coś to się spuszcza zasłonę milczenia, a ułomności się nie wyśmiewa :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 18:23, Skywalker560 napisał:

W dobie dzisiejszego pokolenia graczy to takie coś jest potrzebne ;). I wcale nie będzie
ciekawsze, bo mnie np. ten dział z Kaszankami trochę wkurza, jakbym miał im polecić jakiś
dział do wywalenia to ten byłby pierwszą propozycją ;). Na serio czytanie o Warszawka
Racerach, Syrenka Racerach czy Maluch Racerach albo koszmarnych wojennych FPSach wkurzyłoby
mnie po kilku stronach. Na takie coś to się spuszcza zasłonę milczenia, a ułomności się
nie wyśmiewa :P.


Takie coś dostarcza rozrywki i jeżeli byłoby dobrze i dowcipnie napisane byłoby o wile bardziej ciekawsze niż listy największych gier renesansu albo XXI w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 18:27, Rts-p napisał:

Takie coś dostarcza rozrywki i jeżeli byłoby dobrze i dowcipnie napisane byłoby o wile
bardziej ciekawsze niż listy największych gier renesansu albo XXI w.


Wyjątkowo marna to rozrywka, jesteś w kręgu podejrzeń o niewyszukane poczucie humoru :P. Wyśmiewać wady innych to naprawdę żadna sztuka... A poza tym takie coś jest nudne ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 18:29, Skywalker560 napisał:

> Takie coś dostarcza rozrywki i jeżeli byłoby dobrze i dowcipnie napisane byłoby
o wile
> bardziej ciekawsze niż listy największych gier renesansu albo XXI w.

Wyjątkowo marna to rozrywka, jesteś w kręgu podejrzeń o niewyszukane poczucie humoru
:P. Wyśmiewać wady innych to naprawdę żadna sztuka... A poza tym takie coś jest nudne
;/.


Nic tak nie cieszy jak cudze nieszczęście. (Jestem fanem czarnego humoru).
A z beznadziejnych gier można się niźle pośmiać.
W każdm bądź razie nie chciałbym zobaczyć za rok kolejnego rankingu gier "które nas zachwyciły".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 18:34, Rts-p napisał:

Nic tak nie cieszy jak cudze nieszczęście. (Jestem fanem czarnego humoru).


I uj, ja też, ale nie ograniczam się tylko do tego. Poza tym - nie byłoby tam nic, co by mnie wkurzyło, np. opinia E. Siekiery o Alone in the Dark 3. Pamiętaj o tym, że to powinno budzić żywsze emocje ;). Nikt tam nie przejmowałby się kaszankami, a jakby zrobić ranking gier rozczarowujących - to jak najbardziej ;).

Dnia 19.09.2008 o 18:34, Rts-p napisał:

A z beznadziejnych gier można się niźle pośmiać.


Czy ja wiem... Nie widzę tam nic w nich śmiesznego. Zwyczajnie czarny humor, skoro już o niego zahaczyliśmy, musi mieć dużo polotu (zresztą jak każdy humor). Zwykłe, głupie wyśmiewanie to g... uzik, nie czarny humor. To jak Happy Tree Friends w porównaniu z Falloutem (o humor mi cały czas się rozchodzi).

Dnia 19.09.2008 o 18:34, Rts-p napisał:

W każdm bądź razie nie chciałbym zobaczyć za rok kolejnego rankingu gier "które nas zachwyciły".


A ja chciałbym zobaczyć - znowu bym się wkurzał :P. Chociaż nie mogę się po CDA spodziewać czegoś takiego, jak top lista 100 najlepszych RTSów wg KŚGry EXTRA - to dopiero była kaszana ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 18:40, Skywalker560 napisał:

A ja chciałbym zobaczyć - znowu bym się wkurzał :P. Chociaż nie mogę się po CDA spodziewać
czegoś takiego, jak top lista 100 najlepszych RTSów wg KŚGry EXTRA - to dopiero była
kaszana ;D.


Umówmy się co do jednego, niech wymyślą coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 18:44, Rts-p napisał:

Umówmy się co do jednego, niech wymyślą coś nowego.


Tu się zgodzę. Taką nowością było chociażby Kompendium Grozy, ale mimo wszystko jednak nie lubię horrorów (poza Trylogią Alone in the Dark i kilkoma wyjątkami). Mogliby eksperymentować z takimi kompendiami IMHO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 18:47, Skywalker560 napisał:

> Umówmy się co do jednego, niech wymyślą coś nowego.

Tu się zgodzę. Taką nowością było chociażby Kompendium Grozy, ale mimo wszystko jednak
nie lubię horrorów (poza Trylogią Alone in the Dark i kilkoma wyjątkami). Mogliby eksperymentować
z takimi kompendiami IMHO.


Mgliby zrobić "Prawdziwa historia czasopism o grach w Polsce", polegałoby to na wciskanie teorii spiskowych gdzie się tylko da w branże -||-. Np. o sejfie który mieści się w domu naczelnego i znajdują sie tam dowody na zabójstwo Mr. Jediego a później jego skopiowniu celem uniknięcia podejrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 19:03, Skywalker560 napisał:

Mogliby nawet napisać coś więcej o redakcji, to byłoby lepsze niż gry wszechczasów :P.
O ujawnieniu tożsamości Smugga nawet nie pomyślałem :P.

Było już coś o redakcji! Na coverze dali filmik zrobiony przez ludzi z gram który prezentował jak wygląda redakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o teksty około redakcyjne - bardzo mi się podobały te wcześniejsze, np. z kwietnia 2001 czy historia CDA z czerwca 2004 (mogliby napisać ciąg dalszy, ale w chwili obecnej nie jest już IMHO tak ciekawie - wiecie, zawsze jak się zaczyna to jest więcej emocji, dziś pozycja CDA jest ugruntowana... choć nie powiem, mogłoby się okazać, że jest nie mniej ciekawie...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się