kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2008 o 17:55, Danio237 napisał:

Miałęm sen ;).

Aha to oby się spełnił bo jade empire by było fajne aleto gra nowa a miała być z 2004r gra więc nie mam pomysłu co to może być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż miał być przeciek w godzinach wieczornych a o przecieku nic na razie nie słychać. Czekamy dalej. No i będą w tym numerze aż 4 pełniaki. Ciekawe czy te najlepsze dopiero przed nami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 20:34, mtobi napisał:

Znajac cd-a to nei ulega watpliwosci :P

No niby tak ale skoro będą 4 pełniaki to myślę że to nie będą złe gierki ale też kokosów nie powinniśmy oczekiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 20:31, Coxsik napisał:

Cóż miał być przeciek w godzinach wieczornych a o przecieku nic na razie nie słychać.
Czekamy dalej. No i będą w tym numerze aż 4 pełniaki. Ciekawe czy te najlepsze dopiero
przed nami???

Pewnie tak. Zawsze na koniec zostawiają najlepsze pełne wersje, aby pozostawić dobry smak po przeciekach. ;p
RCT 2 mam już, więc dla mnie już taka atrakcyjna nie jest. Już bardzo niedługo powinny się ukazać jakieś wskazówki dotyczące przecieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 22:17, Coxsik napisał:

No i mamy kolejny pełniak:Shadowgrounds: Survivor PL



Uuuu super, pierwsza część wciągała jak bagno, podobnie jak Alien Shootery z któregoś numeru, a na Survivor poluje już od dawna chociaż trochę szkoda mi było wydać 3 dychy, a tu niespodzianeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 22:17, Coxsik napisał:

No i mamy kolejny pełniak:Shadowgrounds: Survivor PL


jak narazie jedyny pelniak ktory moze zainstaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shadowgrounds Survivor? Oja... pamiętał ktoś demko? Była to pełna wersja z limitem czasowym, jakimś cudem mogłem grać do końca, niestety zwiesiła się po przejściu 70% gry:/
Zastanawiałem się nad pełniakiem ale widzę że CDa mnie wyręczyło:) OK następny przeciek już jutro! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety .
Piszę niestety , bo ani jedna z gier nie trafia do mnie .Szkoda , bo przy takiej pogodzie jaką mamy z chęcią pograł bym w coś wieczorkiem . No cóż, trzeba będzie odkurzyć archiwalne płytki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 09:12, spider88 napisał:

Niestety .
Piszę niestety , bo ani jedna z gier nie trafia do mnie .



Podobno ma byc jeszcze jedna pelna wersja, wiec zobaczymy jak to w ogolnym rozrachunku wyjdzie. Nie ma co narzekac przed odkryciem wszystkich kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 09:33, Wojman napisał:

Podobno ma byc jeszcze jedna pelna wersja, wiec zobaczymy jak to w ogolnym rozrachunku
wyjdzie. Nie ma co narzekac przed odkryciem wszystkich kart.


Trzy już chyba są znane . Wątpię aby jeśli będzie czwarta gra, to rzuci nas na kolana . Choć jak dla mnie , może to być jakiś dobry klasyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj bywa tak iż jakieś czasopismo kupuję właśnie dla jednego, wybranego tytułu - a więc jeżeli w tym przypadku ta rzekoma , czwarta niewiadoma przypadnie mi do gustu to być może CDA wzbogaci się o moje 15zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shadowgrounds Survivor to słaba gra, nawet na moim kompie nie pójdzie. Czekam na coś lepszego, bo w tym miesiącu pełnaki w czasopismach bardzo marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się