kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2008 o 15:35, Lisun napisał:

Małe pytanie do Smugglera: czemu poraz drugi publikujecie zapowiedź Afterfall? Mam przed
sobą numer 05/2007 i tam jest zapowiedź Afterfall... Więc o sso chozzzi?


Może dowiedzieli się czegoś nowego przez PONAD ROK! Nie pomyślałeś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 15:35, Lisun napisał:

Małe pytanie do Smugglera: czemu poraz drugi publikujecie zapowiedź Afterfall? Mam przed
sobą numer 05/2007 i tam jest zapowiedź Afterfall... Więc o sso chozzzi?

Chodzi o to, że pomiędzy datą 05/2007, a 09/2008 jest ponad rok różnicy, i z grą mogło się przed ten czas wiele dziać.
Czasem naprawdę warto pomyśleć, zanim się coś napisze, to nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2008 o 15:58, Mac Cry napisał:

Zapowiedzi Wiedźmina było dużo przez lata i to nie tylko w CDA i jakoś nikt nie narzekał.


Z końcówką zdania raczej bym się nie zgodził :] Nie zdziwiłbym się gdyby ponownie zrobiono książeczkę o Wiedźminie, tym razem poświęconej Edycji Rozszerzonej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę doczekać sie czwartku ;D Codname Panzers I bardzo mi sie podobało, z chęcią w Phase II zagram. Txt widze tez ciekawe (i tak zawsze od deski do deski czytam ^^). Mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już graliście w GTA IV na PC?! Cholercia jasna, ale zazdroszczę!

Po recenzowanych tytułach widzę, że w tym miesiącu CDA klasa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoooda tego fallouta3...a liczyłem, że się wam uda. trudno zaczekamy na reckę za miesiąc tego przełomowego erpega, zachowującego klimat poprzednich części, oferującego ogromny świat do eksploracji, dziesiątki, co ja mówię, setki arcyciekawych questów oraz prawdziwie epicką fabułę...trochę brzmi to jak kpina z mass effect;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jak to łatwo im idzie stworzyć ciekawy numer ;] Przynajmniej jeden pełniak przypadnie mi do gustu i to raczej będzie Codename Panzer: Faza Druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeej... nie ma recki F3 i dobrze, zaoszczędzili troche miejsca na co innego. I jeszcze ta druga recka największego shitu roku 2007, czy tam 2008, nie wiem po co to? Czy wy wszyscy musicie się jarać tym "rpg", bo to bardziej H''n''S z bardzo dobrą, wróć świetną fabułą.

No a tak ogolnie to brawa dla CDA, bo to ich rekord, 3 numer pod rząd i znośne pełniaki. Nie no chyba was konkurencja przestraszyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No numer nawet fajny. Pełniaki takie sobie, trochę zawiodłem się na nich, chociaż Phase Two jest fajna :D. I najważniejsze jest co czytac. Interesuję mnie Crysis: Warhead i GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 10:59, dambialko napisał:

No numer nawet fajny. Pełniaki takie sobie, trochę zawiodłem się na nich, chociaż Phase
Two jest fajna :D. I najważniejsze jest co czytac. Interesuję mnie Crysis: Warhead i
GTA IV.

A kogo GTA nie ciekawi ^^ Ja jestem jeszcze zainteresowany najnowszym FM-em, PES-em i Fable II :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 11:06, kolektor napisał:

> No numer nawet fajny. Pełniaki takie sobie, trochę zawiodłem się na nich, chociaż
Phase
> Two jest fajna :D. I najważniejsze jest co czytac. Interesuję mnie Crysis: Warhead
i
> GTA IV.
A kogo GTA nie ciekawi ^^ Ja jestem jeszcze zainteresowany najnowszym FM-em, PES-em i
Fable II :D


no Fable II właśnie :D Ja tam bardziej Fifą jestem zainteresowany niż PES-em, ale kto co woli :D. Dobrze, że dużo do czytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer średni. Nie kupięgo. CDA kupię jak będze recenzja GTA 4 a nie temat numeru. Pełniaki raczej słabe, nie interesuje się tymi grami, a niektóre już mam. A to co na płycie to jest też w internecie z filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 14:29, Heterko napisał:

Pełniaki
raczej słabe, nie interesuje się tymi grami, a niektóre już mam.


Ciekawa definicja slabej gry. Slaba gra to taka, ktora sie nie interesujesz, albo taka ktora juz masz. Ja bym chcial, zeby bylo wiecej takich "slabych" gier jak Codename: Panzers w CDA. Jak dla mnie to trzeci miesiac z rzadu daja na cover DVD hitowa i bardzo grywalna produkcje. Przechodze wlasnie Codename: Panzers - Faza Pierwsza, ktora byla jakis czas temu w CDA w pelnej wersji, zebym byl przygotowany na nadejscie Fazy Drugiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie powinni zacząć odróżniać gry słabe od gier które nie pasują do ich gustów bo to jednak pewna różnica (osoba niecierpiąca RTSów może powiedzieć, że nie podoba jej się Starcraft ale nie powie, że gra jest słaba bo to prawie jak ciężkie przekleństwo :P) ale niestety wielu wciąż ma z tym problemy. Dla mnie numer świetny dlatego ubolewam nad tym, że kupno go wisi u mnie na włosku :((ale tak to jest jak się kupuje drogie słuchawki xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się